Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kesinlikle adetin geçsin kuzum bütün arkadaşlarım aynı şeyleri söyledi , sakın boşuna yapıp da kafanı karıştırma
Evet kesinlikle ben 4 gün kala yaptım ve negatif gördüm. İnsanın morali bozuluyor ama regl olmadan hala umut vardır diye bekliyorum ben de ben de şunu sormak istiyorum yumurta çatlamasından kesin 14 gün sonra mı regl olunur kızlar yoksa 15 16 gün sonra da olabilir mi?

Kızlar günaydın ben rüyamda çift çizgi gördüm eşimde ergen gebelik testi almıştı ben bata daha çok var diye yapmamıştım bu sabah 6.30 dayanamayıp kalktım ve çok şaşırdım bu doğru olabilir mi kan testine gitmicem batı bekliycem umutlanmak istemiyorum ama içim kıpır kıpır hayali çizgimi sizce var mı ?

Eklentiler

• 6A59A2E4-56E0-4EE3-AF7D-F22AFEA873DE.jpeg
    64 KB · Görüntüleme: 61
  • 14BDDEEA-CDE4-4553-A800-B90BA3BF3547.jpeg
    46,7 KB · Görüntüleme: 67
Canım lütfen kötü düşünme bi rahatla hep aynı şeyi yaşayacaksın diye bir şey yok yaşamayacaksın. Sabah haber ver lütfen cok merak ettim

Korkunu anlayabiliyorum cnm, degerin de olmasi gerektigi gibi. Ama yine de doktor kontrolu altinda olmanda fayda var. Psikolojimizin bile ayari bozuldu, reglin gecikmesi de normal. Agrilar, reglin habercisi gibi duruyor.
partalina_ kızlar sabah gözümü açar açmaz regl oldum şükür ama öyle böyle değil neyse rahatladım valla. Şimdi arayıp Cumaya randevu alacağım. Bu gecikmeyi ağrıları konuşucam duphastondan dolayıysa vermesin bi daha onu. Geliyorum peşinizden
-Arwen- kırmızı işaretimi koyabilirsin canım

Hadi inşallah belirtilir bunlar benim de 19 şubat bekliyorum geçmiyor

A Ayy baya görünüyor çift çizgi, hayalet gibi değil bence hemen kan verin

Hayırlısı bakalım zamanda geçmiyo tam olarak Baska birseye de odaklanılmıyo ben test yapıcam galiba bugun yada yarın.
Benim de 19 şubat ben dayanamayıp 14 şubatta yaptım ama negatif çıktı tekrar ne zaman yapsam acabaa?? Tekrar negatif görmeye korkuyorum

Benim de 19 şubat ben dayanamayıp 14 şubatta yaptım ama negatif çıktı tekrar ne zaman yapsam acabaa?? Tekrar negatif görmeye korkuyorum
Ben negatifi görürsem 3 günde bir tekrarları im diye düşünüyorum benimde bat 18-19 subat bence testi tekrarla yarın ilk idrarınla cünkü yumurtlama dan sonra en erken 12 gün sonra cıkıyor diyorlar.

Ben negatifi görürsem 3 günde bir tekrarları im diye düşünüyorum benimde bat 18-19 subat bence testi tekrarla yarın ilk idrarınla cünkü yumurtlama dan sonra en erken 12 gün sonra cıkıyor diyorlar.
Ay yarın ilk idrarla tekrar yapayım pekii kaset test mi yapayım yoksa erken gebelik mii?

Çok şükür canım Martta sana ön sıralardan yer ayırmıştık zaten

Merhaba kızlar şuan o kadar çok moralim bozuldu ki doktor bildiğin benim moralimi yerle bir etti beni bir dövmediği kaldı resmen. 2 gün önce kan vermiştim 26.7 çıkmıştı . Bugunde gidip kan da artış varmı diye kontrol ettirmek istedim. Durumumu anlattım geçen ay kimyasal yaşadım dedim. kadın gebelik var diyemem sana betayı da öyle kafana göre istemeyezsin doktor uygun görürse gelirsin dedi. Devlet doktora fatura çıkartıyor neden istedin diye dedi. Çok istiyorsan aile hekimine gidiip orda baktırcaksın diye çıkıştı. Burası özel hastane değil dedi. Ağlayacaktım az daha devam etseydi. ne biçim bu insanlar doktor olmuş ama insan olamamış.

malesef böyle tavırları olan çok doktor var resmen başından atmış sizi takibinizi yapın aile hekiminden yada imkanınız varsa özelden sakın moralinizi bozmayın bebeğiniz etkilenmesin inşallah artışınız güzel olur

Devlet doktora hayrına fatura çıkartmıyo doktorda beleşe çalışmıyo deseydin keşke kendini böyle susturmu bu konularda hakkını ara çok üzüldüm şimdi senin adına şikayet et mutlaka o kişiyi susma asla

Daha öncede gidip sürekli baktırdım hiç bir doktor bu sekilde konusmadı benimle bu doktor acaip benim moralimi bozdu. kontrol etmeyecekmisiniz dedim neden kotmrol edeyim diyor. hanım efendi kimyasal yaşadım en azından konteol etseniz biliyorum kesenin gözükmeyeceğini şuan zaten dedim. sen baktırmadın mı düşük yapınca kanına dedi baktırdım sıfırlandı dedim o zaman bişi yoktur daha öncede buraya birsey girilmemiştir dedi.

Daha öncede aynı hastanede kadın doğumcuyu şikayet etmiştim bulnduğum yer köy gibi ankaradan doktorlar gidip geliyor . sabit doktor yok kadın resmen dövücekms gibi davrandı çok sinir oldum konusmama bile izin vermedi.

Hic canini skma lütfen onlarin sacma söylemlerine, bebisini düsün. Gecmis olsun gecen ay icin, lütfen bu ayda ayni seyi yasayacagini gecirme aklindan. Saglikla büyüsün insallah bebisin. Bende ilk hamileligimden bir ay önce kimyasal gecirmistim ikincide saglikli bir hamilelik yasadim. Kötüyü getirmeyelim aklimiza hic. Bir yandan baktirabilmeniz iyi diger yandan buyuk bir stress, yurt disindayim 7-8 haftalik olmadan doktora bile gidilmiyor burda, kan testi de yok. Annelik zaten böyle birsey, hamilelik hormonlari insani daha da endiseli yapiyor, ne kadar moralini bozma desemde bebisten dolayi hormonlar tavan haliyle. Icin rahat degilse o söylenen mali bir kenara birak hic dusunme, baska bir yerde kan aldir. Saglikla buyusun, sag salim kucagina al insallah yavrunu

Inan çok üzüldüm ama ben onu rezil etmeden çıkmazdım ordan hadsiz ya sinirlerim bozuldu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…