Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
6 gün kalmış, son düzlüktesin canım.. dayan biraz daha.. ama hasta olma ihtimaliyle vitamin takviyesi de al mutlaka
Ben folik asit aldığım markayı değiştirdim komplem vitaminli conviense mi neydi öyle bir şey onu alıyor çok şey var onda hemde PColulara özel bir ürün valla bol sarımsaklı sirkeli çorba içtim vitamin ağacı çıkacak içimde C si d si koenzimQ10 ni baya bir şey yani ama u hafta bitsin bi bakalım

Kizlar ilk adet olusumdan beri en az bat’tan 10-12 gün önce gögüs agrim baslardi böyle sallaninca, dokununca acirdi bayagi adet belirtisi olarak. Hatta dogumdan sonra da adet belirtilerim tamamen ayniydi ama bu ay su an 9 gün kaldi adete gögüslerimde agri yok sislik desem belki biraz. normalde baya siserdi niye boyle oldu ki ya off iyice moralim bozuldu tamam zaten hamilelik belirtisi icin erken ama adet belirtilerim nereye gitti hic böyle birsey basina gelen oldumu? Cok kafamiza takiyoruz ya ne bileyim o bir farklilik yaratirmi acaba diye dusundum

Oo harika o zaman Geri sayım başlayabilir

Kizlar iki haftadır yazilanlari okuyorum bende bat bekliyordum yazmadim çünkü klomen kullandigim halde ovulasyon testinde yumurtlama görmemiştim. Yine de gununu hesaplayip degerlendirdim. Bir haftadir cok karnim agriyodu ve dun ve bugun belim cok ağrıdi. Göğüslerim on gündür coook agriyor. Ovulasyona devam ettim ve bu sabah 25 inci gunde pik gördüm once yumurtladim diye sevindim ama adete 3 gun kalmisken acaba gebelik mi dedim karar verdim gebelik test aldim ve kıpkırmızı pozitif cikti cok şaşkınım belirtilere gore şaşkın degilim ama yumurtlama gormemistim pik olmadi yani ama yinede degerlendirdim burdan size de ovulasyon testine yuzde yuz guvenmeyin diye yasadigimi anlatmak istedim. Cunku ben günlerdir sizi taniyorum siz beni tanimasaniz da

Öncelikle tebrik ederim darısı bize inşallah bizde o kıpkırmızı çift çizgiyi görelim bir an önce hangi marka ovülasyon testi kullandın canım

Canım lütfen kötü düşünme bi rahatla hep aynı şeyi yaşayacaksın diye bir şey yok yaşamayacaksın. Sabah haber ver lütfen cok merak ettim

Öncelikle tebrik ederim darısı bize inşallah bizde o kıpkırmızı çift çizgiyi görelim bir an önce hangi marka ovülasyon testi kullandın canım
Amin inşallah görürsünüz seninde silik cikmisti baya heyecanlanmıştım takip ederken insallah kopkoyu nasip olur aslinda memnundum testten 3 aydır yumurtlama görüyorum bu ay boyle oldu kötülemek istemem laboquick markasi

Merhaba arkadaşlar.Benim bir sorum olucakdi.regle 1 hafta kala isliskiye girmek zararı olurmu.eyer bir döllənmə varsa

Benide kaydedermisiniz? Bat 19 şubat. Bazı belirtilerim var daha test yapmadım

Peki gögüslerin de ki kahverengi alan büyütüp karardı mı benimde ara ara sızı giriyo ama cok değil ucları kocaman oldu ve kahverengi alanı büyüdü bu belirtim acaba suanda benim de bata 3 gün kaldı

Kızlar bende belirtilerimi anlatmak istiyorum. Tahmin ediyorum ki yumurtlamam 2-5 arası oldu ben gecen ay 27-31 i olarak 2 gün ve 5 i 7si falan degerlendirdim evde misafir vardı yumurtlama zamanımda denk geldi 2-6 si arası, kasık agrılarım gaz sancıları oldu yumurtlama belirtisi olarak sonra ayın 6 sondan itibaren gögsüm ün ucu ve kahverengi kısmı genişledi ve koyu mor ve kahverengi oldu ben beyaz tenliyim cok acık pembedir normalde. Basta cok azdı giderek koyulastı sonra gögsüm sızlamalar girmeye basladı ama cok az günde 2-3 kere ve birazda büyüdüler ama deli gibi şişmediler şimdilik acı falan yok anca bastırınca . Ara ara kasık batmalarım oluyo ama günde 1-2 defa. Akıntım yumurtlama dönemi oldu sonra durdu 2 gündür yine başladı. Normalde adet öncesi hiç belirtim olmaz ne gögsüm ün rengi değişir ne şişer adet ne zaman baslarsa onunla birlikte agrım olur. Gögüs ucu büyümesi ve koyulasması belirtisi olan var mı benim gibi beni süpgeye o düşürdü suan cünkü cok tuhaf gözüküyorlar

Canım sen gebe misin ? Bu belirtiler dd bende de mevcut

Canım sen gebe misin ? Bu belirtiler dd bende de mevcut
Ay Allah mı söyletti yok ben bat bekliyorum gecen sene de gögsüm ilk belirtilerimdendi acaba buda hamilelik belirtisi mi diye soruyorum bende diger hamileliğimde battan 1 hafta sonra cok barız belirtiler olmustu. Bu ay bat 19 subat saatler geçmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…