Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat ne zaman? 2.çocuk ne güzel darısı bizlere

Yok ilkini kaybettim canım takdiri ilahi işte kalpleri durdu karnımda. Allah isteyen herkese hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin
Yaaa özür dilerim kusura bakma olur mu ikiz miydi? Kalpleri dedin ya
Amin allahım isteyen herkese versin inşallah bata da az kalmış test yapmadın mı

Yaaa özür dilerim kusura bakma olur mu ikiz miydi? Kalpleri dedin ya
Amin allahım isteyen herkese versin inşallah bata da az kalmış test yapmadın mı
Önemli değil canım evet ikizmiş sağolsun doktor 13. Haftaya kadar hep tek dedi ben Baska doktora gidince hem ikiz oldugunu hemde 17 gün önce kalbinin durduğunu ögrendim tek yumurta ikizleri. Çok sıkıntılı günlerdi ya düşğkte yaptırmadılar suları keseleri plesantaları tek oldugu için hersey 2 katıydı 26 haftalık hamile gibi sayıyorum dedi doktor dogum yapacaksın. Dedi bildiğin dogurdum ben birde hep anormal derecede ileriki haftalarda yasamam gereken belirtileri rahatsızlıkları yasadım defalarca söyledim herkes beni abartıyo gibi algılandı meger tek yumurta ikizi ymiş ve biri cok önce kalbi durdu gu için rahatsızmısım. Hatta gecen ay ilaçlardan 7 gün gecikince adetim test yaptım da öyle yeniden bebek düşünmeye basladık yoksa ben bir 6 ay daha düşünmüyordum

Ya zor bir süreç geçirmişsin. Allah yardımcın olsun inşallah bu gebeliğin sağlıklı ilerler

Ya zor bir süreç geçirmişsin. Allah yardımcın olsun inşallah bu gebeliğin sağlıklı ilerler
Amin ama hala gebe miyim bilmiyorum ki ben ötekinde 1 hafta gecikmeyle test yaptım diye simdi bata 3 gün varken cıkmaz da negatif gözükür diye yapamadım. Eşime söyledim yarın test alıcak gelirken senin belirtilerin neler

Az kalmış yapmaya başla bence ben şu an yumurtlama dönemindeyim cumartesi yumurtlamaydı sonra test yapmadım çatladı mı çatlamadı mı bilmiyorum. Şeffaf akıntım devam esiyor kasıklarım ağrıyor baskı var acaba çatlamadı da ondan mı öyle bilmiyorum sence ?

Belki bu sefer yumurtlama dönemin uzamıstır. Ben o yumurtlama testlerinden hiç anlamıyorum ama o akıntı ve kramplar yumurtlama belirtisi kasık agrında öyle

Belki bu sefer yumurtlama dönemin uzamıstır. Ben o yumurtlama testlerinden hiç anlamıyorum ama o akıntı ve kramplar yumurtlama belirtisi kasık agrında öyle
Aynen anladığım kadarıyla çatlamadı ağrı devam ediyor. Değerlendirmeye devam mı etmeli ya da bırakıyım mı artık?
Sen de bize haber ver test yapınca ben sanki sen gebesin gibi hissettim inşallah öyledir

Hayırlısı olsun kuzum saglıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlarımız olsun hepimizin. Degerlendirmeye devam et bence kuzum ben o akıntıyla yumurtlamam İn farkına varıyorum desem abartmamıs olurum

Bana simdi kirmizi koyabilirsiniz :))) ben ufaktan marta doğru gider

Duphaston kullanıyor musunuz peki

Korkunu anlayabiliyorum cnm, degerin de olmasi gerektigi gibi. Ama yine de doktor kontrolu altinda olmanda fayda var. Psikolojimizin bile ayari bozuldu, reglin gecikmesi de normal. Agrilar, reglin habercisi gibi duruyor.

Günaydın kızlar. Bat 15 şubattı ama reglim gelmedi bugğn de. Normalde günü ve saati dahi şaşmaz. Kaset test yaptım negatif çıktı . Cevabını bildiğim soruyu sorucam ama belli başına gelen bi tanıdığı olan vardır bi Umut işte. Kaset testte negatif olup da gebe olan var mıdır ya yani olsa çıkardı ama ne bileyim adetim hiç gecikmez . Kasık ağrım çok olmuştu bu ay şu an o belirtim de gitti . Arada sağ kasık sol kasık seğiriyor gibi oluyo

Çok sevindim darısı Benım başıma inşallah benımde adetıme 2.3gun kaldı dun akşam sancılandım sag kasıgım şişmişti gogus çevremde koyulaşma var umutlanmak ıstemıyorum sonra heray oldugu gıbı husrana uğruyorum ay sonunda test yapıcam adet olmazsam tabıkı inşallah ben de müjdeli haberı yazarım rabbim nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…