Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yaaaaaaa, ay ne guzel bı haber buuuuuu, masaşşaaallahhhh

Canım Ocak ayında kaydolmuştum kimyasal olmuştu, belirtim ilk gebeliğimdeki gibi Beyaz kremsi akıntı, mide yanması, mide bulantısı ve göğüslerde dayanılmaz bir hassasiyet
Maşallah canım inşallah güzelce artar değerin peki bu belirtiler ne zaman başladı canım

Bata 4 gun kaldı sabah test yaptım tertemiz çıktı olmadi galiba bu ay da. Normalde adete yakin gogus ve bel agrimda olurdu onlarda yok. Sadece camasirim da islak bir akıntı var.renksiz.
Bence regl günü gelene kadar bekleyin arkadaşım. Burda arkadaşlar söylerdi regl gelmediği sürece umut var diye ben yaşayıp gördüm bata 3 gün kala kan testi bile negatifti bat günü 70 oldu. Takip ediyorum şimdilik yarın yine kan vericem

Ayy olur mu hiç kuzum, sürekli baktım bişey yazdın mı diye darlamak da istemedim güzel haberler bekliyoruz

Guzummmmm Mart topiğinde oluyorum genelde Sen naptın ,

R Random3 tatlım tablodan baktım senin Bat 12 şubat .Oldu mu regl?

Sonucun çıktımı

Kızlar topluca yazayım hala sonuç çıkmadı, hala regl de gelmedi. Duphaston adet düzenliyor bi de sözde.. arada bir regl sancısı yokluyor ama gelen giden yok hala. Sıkıldım

Kac gündür burdayim yazmak aklima gelmemisti :) benide eklermisin bat 25 subat

Neeeyyyyy ne için endişeleniyordun bak nasıl sürpriz oldu çok tebrik ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…