Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence regl günü gelene kadar bekleyin arkadaşım. Burda arkadaşlar söylerdi regl gelmediği sürece umut var diye ben yaşayıp gördüm bata 3 gün kala kan testi bile negatifti bat günü 70 oldu. Takip ediyorum şimdilik yarın yine kan vericem
İnsallah saglikli bir gebeligiz olur ve devam eder🥰

Canım ben ilk gebeligimde olduğu gibi karında kasıkta batmalar hissettim. Yalnız bu regli ağrısı gibi birşey değil. Belli noktalarda batmalar oluyor. Onun dışında bir belirti yoktu bend.
Hayırlı olsun bebeğiniz tekrardan🤲
Adete kaç gün kala başlıyor bu batmazlar ve sol/ sağ hangi bölgede?

Kızlar çatlamadan 5,6 gün sonra bir kaç damla beyaz akıntı oluyir muydu sizlerde?
Akıntın pek olmaz ondan bilemedim sorayım dedim sizlere.
Bat 24 ü.

Bizim kovaaan 😁 @dceke @sedacamasal @Eflatun1Kelebek @Hayat su hepiniz yolunuza bakıyosunuz, beni kaderime terk ettiniz buralarda yaa 🤣 sabah kan verdim artık kesinleştirmek için. Ona göre doktora mesaj atıcam söktürücü bi ilaç versin diye. Ya da kist falan mı oldu bi baksın
Ben masumum, daha siftah etmedim. Seni bekliyorum 😄 Yok ya gecen ay o kadar calistik, bir yilda yapacagimiz calismayi bir ayda yaptik, olmadi. Bu ay hic cnm istemiyor 😳 Bi de boyle deneyelim 🤣

Valla bi gol de senden bekliyoruz cnm 🤗

Ben masumum, daha siftah etmedim. Seni bekliyorum 😄 Yok ya gecen ay o kadar calistik, bir yilda yapacagimiz calismayi bir ayda yaptik, olmadi. Bu ay hic cnm istemiyor 😳 Bi de boyle deneyelim 🤣
Beni beklersen daha çoook beklersin kuzum, sıkı çalış salma kendini ☺️
Valla gol mü atarım, gol mü yerim bilmiyorum 😁 bu saatten sonra oluşacak gebelik sağlıklı olmaz zaten tatlım, ben negatifi görürsem daha rahat olacağım sanki

Beni beklersen daha çoook beklersin kuzum, sıkı çalış salma kendini ☺️
Valla gol mü atarım, gol mü yerim bilmiyorum 😁 bu saatten sonra oluşacak gebelik sağlıklı olmaz zaten tatlım, ben negatifi görürsem daha rahat olacağım sanki
Tabiki cnm, once saglik. Sonucun cikinca yaz hemen, merakta birakma bizi.

Selam kızlar, sağlık ocağında hormon tahlillerimi yaptırmıştım ve PROLAKTİN hormonu yüksek çıkmıştı diye yazmıştım sağlık ocağındaki doktorum kadın doğumcuya gitmem gerektiğini söyledi ve bu gün gittim gitmişken BETAHCG Tahlili istedim veeeee BETAHGC 72.31 çıktı 🥰🥰🥰🥰
Yaa çok tebrik ederim 🥰 peki siz kaset test ya da erken gebelik testi yapmış mıydınız önceden

Sacma olan orda kaldigin sureyi hesap etmeleri ama az cok isleyisi biliyorlarsa eger hani nikah kurs sinav vs vs olaylari suruyor ya ondan dolayida 1.5 yildir bir arada olmadiginizi biliyorlardir yoksa sallardin bakarlardi. 41 saatte dogum yaptim, doktorumun digum yaptirdigi hastane asiri hristiyanmis oncelikle anne bebek sona gelene kadar dogal dogumcular ne cektim valla o yuzden burada hastane doktor olayini hic sevmiyorum gercekten. Insallah bir an once sorunsuz kendiliginden olsun senin, beklemek zorunda kalma. 🤲🤲🤲
Amin canım bu doğum kısmını hiç bilmiyordum umarım saçma sapan bir şeyler ile karşılaşmam yeterince herşey saçma zaten ki ben hayatımı kolaylaştıran şeylere adamıştım şuan çok karmaşık geliyor burada yaşam şartları onlara uymak zor türkiyede olsalar dünya varmış derler aslında yazık üzülüyorum düşünsene bir başka hayat mümkün ama haberleri dahi yok bundan.sadece turist kadar en fazla bizde her konu rahat hakkımızda hayırlısı artık

Selam kızlar, sağlık ocağında hormon tahlillerimi yaptırmıştım ve PROLAKTİN hormonu yüksek çıkmıştı diye yazmıştım sağlık ocağındaki doktorum kadın doğumcuya gitmem gerektiğini söyledi ve bu gün gittim gitmişken BETAHCG Tahlili istedim veeeee BETAHGC 72.31 çıktı 🥰🥰🥰🥰
Kocaman bir sürpriz bu ne güzel çok sevindim ocakta senin kimyasal Olmuştu çok üzülmüştüm neyse ki kısa sürdü üzüntüler çabucak oldu gözünaydın olsun

X