Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün sonrası artabilir

Kızlarrrrr boşluk yada yan ağrısı yaşayan oldu mu hiç aranızda benim 2 gündür yanlarım ağrıyor çok değişik

Bazen belirti dedigimiz cogu sey psikolojik oluyor, bu belirti degildir dedigimizde aslinda belirti. Gercekten cok karmasik ve dedigin gibi adet gunu gelmeden hic bir seyden kesin emin olamiyoruz. Benimde yumurta catlamasinin 5. günü gece pembe kirmizi lekelenmem oldu bi kez baskada olmadi, goguslerim adete 12 gun kala baslardi agrimaya 10 gün var hala agri yok, bir tek her ay olan yumurtlamadan beri karnim sis mecbur adeti beklicez baska cagresi yok. Insallah burada bekleyen, isteyen herkesin en kisa zamanda olsun. Valla avrupaya gelince bunlarda fazla dogalci insani cileden cikariyorlar. Ilk cocuk denemesinde idrar yolu enfeksiyonum vardi, sonrasinda o enfeksiyon devam edince 3. ayda adet oncesi hastaneye acile gitmek zorunda kaldim orda yumurtaliklarimi ustten ultrasonla goremediler, kadin dogum hastanesine sevk ettiler ama onlarda randevu verene kadar adetim bitmisti. Orda alttan ultrasonla bakti doktor tesaduf yumurta gordu bak burda bir yumurtan buyumus dedi, ne zamana catlar dedim 1 haftaya kadar dedi. Birde o gün antibiotik aldim hala enfeksiyon vardi normalde alirken o ayi es gecin cocuk yapmayin diyorlar. Biz calismaya devam ettik o ay sukur tuttu ama tamamen hastaligima denk gelmesi tesaduf oldu yoksa kendim gitsem yumurta takibi falan yapmazlar onu gectim doktor bakalim benim yumurtlamama yakin bos mu istedigim an randevu alabilirmiyim. Burada uzmanlara ulasmak amerika baskani ulasmaktan cok daha zor kesinlikle. Hakkimizda hayirlisi olsun bu ay ilk kez ovulasyon testi ile denedim yine 3. ayimiz. Allah yardimcin olsun, sabir versin canim isimiz biraz zor birde yumurtlama sonrasi 10 gün beklemek yerine adet gununu beklemek cok daha zor o 4-5 gün bile 4-5 yil gibi. Insallah en kisa zamanda kavusuruz bebislere. Dua etmekten beklemekten baska cagre yok

Sağol canım benim teşekkür ederim sen ne alemdesin şimdi gününe ne kadar var
Heralde ben test yapmadan Ovulasyon yakaladım sanırım 23 olacak bat.bakalım bekleyip göreceğiz çünkü bugün regli günüm dü ben geç yumurtladım heralde dedim öyle olunca daha ileri atıyor ya

Umarım çünkü bınların bürokrasilerine yetişemiyoruz zaman geçiyor

Canım gebeliğin sağlıklı oldugu kesinleşti inş suan hersey yolunda beta 3136 çıktı hamile olarak düzeltebilirsin sonucu

merhaba .ben ocak ayında tüp bebek yaptırmıştım başarısız sonuçlandı . şubat 15 yani bugün regl oldum prowomen diye bir vitamine başladım aynı zamanda ovulasyon testi deneyeceğim bu ay bakalım. ben pcosluyum ama adetlerim düzenli ideal kilodayım ama bir türlü gebelik olmadı

Ben çok daraldım bu ay önce pilates fit dance yapıyordum eşim yeniden başlayalım dedi oraya başlayacağız değişiklik olur kafan dağılır dedi bende hamile kalırım herşey yarıda kalır diye başlamak istemiyorum ne dersiniz ? Her gece de hem stres olma deyip hemde bebeğimiz ortamızda yatardı şimdi demesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…