Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnsallah saglikli bir gebeligiz olur ve devam eder

Canım ben ilk gebeligimde olduğu gibi karında kasıkta batmalar hissettim. Yalnız bu regli ağrısı gibi birşey değil. Belli noktalarda batmalar oluyor. Onun dışında bir belirti yoktu bend.
Hayırlı olsun bebeğiniz tekrardan
Adete kaç gün kala başlıyor bu batmazlar ve sol/ sağ hangi bölgede?

Kızlar çatlamadan 5,6 gün sonra bir kaç damla beyaz akıntı oluyir muydu sizlerde?
Akıntın pek olmaz ondan bilemedim sorayım dedim sizlere.
Bat 24 ü.

Ben masumum, daha siftah etmedim. Seni bekliyorum Yok ya gecen ay o kadar calistik, bir yilda yapacagimiz calismayi bir ayda yaptik, olmadi. Bu ay hic cnm istemiyor Bi de boyle deneyelim

Valla bi gol de senden bekliyoruz cnm

Ben masumum, daha siftah etmedim. Seni bekliyorum Yok ya gecen ay o kadar calistik, bir yilda yapacagimiz calismayi bir ayda yaptik, olmadi. Bu ay hic cnm istemiyor Bi de boyle deneyelim
Beni beklersen daha çoook beklersin kuzum, sıkı çalış salma kendini
Valla gol mü atarım, gol mü yerim bilmiyorum bu saatten sonra oluşacak gebelik sağlıklı olmaz zaten tatlım, ben negatifi görürsem daha rahat olacağım sanki

Tabiki cnm, once saglik. Sonucun cikinca yaz hemen, merakta birakma bizi.

Yaa çok tebrik ederim peki siz kaset test ya da erken gebelik testi yapmış mıydınız önceden

Amin canım bu doğum kısmını hiç bilmiyordum umarım saçma sapan bir şeyler ile karşılaşmam yeterince herşey saçma zaten ki ben hayatımı kolaylaştıran şeylere adamıştım şuan çok karmaşık geliyor burada yaşam şartları onlara uymak zor türkiyede olsalar dünya varmış derler aslında yazık üzülüyorum düşünsene bir başka hayat mümkün ama haberleri dahi yok bundan.sadece turist kadar en fazla bizde her konu rahat hakkımızda hayırlısı artık

Kocaman bir sürpriz bu ne güzel çok sevindim ocakta senin kimyasal Olmuştu çok üzülmüştüm neyse ki kısa sürdü üzüntüler çabucak oldu gözünaydın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…