Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba; hala adet görmedim ama evde testim negatif. Benide eleyelim

Bata 4 gun kaldı sabah test yaptım tertemiz çıktı olmadi galiba bu ay da. Normalde adete yakin gogus ve bel agrimda olurdu onlarda yok. Sadece camasirim da islak bir akıntı var.renksiz.

Bata 4 gun kaldı sabah test yaptım tertemiz çıktı olmadi galiba bu ay da. Normalde adete yakin gogus ve bel agrimda olurdu onlarda yok. Sadece camasirim da islak bir akıntı var.renksiz.
Bat gününe kadar negatif çıkıp o gün pozitif olan çok var canım.. 2 gün sonra yine bir test yap dayanamazsan, yada regl tarihini bekle

Umarım çünkü bınların bürokrasilerine yetişemiyoruz zaman geçiyor
Sacma olan orda kaldigin sureyi hesap etmeleri ama az cok isleyisi biliyorlarsa eger hani nikah kurs sinav vs vs olaylari suruyor ya ondan dolayida 1.5 yildir bir arada olmadiginizi biliyorlardir yoksa sallardin bakarlardi. 41 saatte dogum yaptim, doktorumun digum yaptirdigi hastane asiri hristiyanmis oncelikle anne bebek sona gelene kadar dogal dogumcular ne cektim valla o yuzden burada hastane doktor olayini hic sevmiyorum gercekten. Insallah bir an once sorunsuz kendiliginden olsun senin, beklemek zorunda kalma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…