Sorun bende mi ? Çok mu takıntılıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizin evinize degil oglunun da evine geliyor, evet sorunlusunuz, kisa sure de olsa torunlarina bakiyorlar, anne nasil oglunun babasina gelme desin yahu. Evinize yerlesmiyorlar 1 gun 11 e kdr geliyormus.
Oğlunun evi diye bisey yok , eşimle benim evim ...

Diğer yorumlarda herseyi yazdım evet sevemiyorum

11 sayfa vardi okuyamadim da haftada bigun icin bakici falan bulacaksaniz bence yapmayin.
Bu aile sapik, pis vs olsa direkt konuya yazardiniz muhtemelen ikili iliskileriniz sagliksiz. Gelmeden bigun once don gomlek toplayip dolaba tepin geçin. Bigunden bisey olmaz

Öyle yapacağım inşallah, teşekkür ederim ❤

Yok asla sapık değiller, sadece ataerkil baskıcı bir adam ...

TV haberi falan sizi fazla etkiliyor tahminim. Lütfen psikoloğa veya psikiyatriste gidin. Bu sizde takıntı haline gelmiş.

Bir de benim babamın teyzesi ile kocası çocuk sahibi olmamış. Benim dedem ninem bana karşı soğuktu, onlar benimle sanki kendi torunu gibi oynuyorlardı, ilgileniyorlardı. Hala onların gözünde torun gibiyim biraz. Halbuki teyzemin eşiyle kan bağım bile yok ama bana torunu gibi yaklaştı. Muhtemelen siz olsanız bu bağa izin vermezdiniz.

Psikolog desteği alıyorum , lohusalık depresyonu yaşadım..

Anneniz kötü birisi değil...

Çok haklısınız, teşekkür ederim, kayınpederim despot birisi tek sorun bu...

Bakıcı tutmaya ne dersiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…