Sorun bende mi ? Çok mu takıntılıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Düzeltmeme sebebim arkadaşlar düzeltmişti zaten ...

Bebeğim çok zor bir bebekti bi de küvöz süreçleri beni daha tahammülsüz yaptı, bu doğru...

Ama bizi de etkiliyor huyları
Yani sen yokken gelip gidiyor ,eşin 11 de gelince muhattap oluyor. Tek sorun olan kısım bebeğine sert üslupla komut vermesi , bu konuda uyarilabilir. Yaşlanınca erkekler karısının dibinde bitiyor ne oluyorsa artık, ölüm korkusu mu bana başka kimse bakmaz aydınlanması mi ... O yüzden dede sıfatıyla kızının her zaman hayatında olacak.

Hayırlı yok asla kızımızı korkutmadık hiçbir konuda, kendisi doktorlar ve tedavilerden sonra agresigleşti genel olarak...

Çok haklısınız, eşimle de bu aksam bu konuyu konuşacağız insallah , iyi ki konu açtım, iyi ki varsınız hanımlar ❤ Detayları müsait olunca yazacağım inşallah...

Aşırı müdahaleciler ise çocuğu hiç vermeyin bence

Eviniz konforlu derken onlar çadırda yaşamıyorlardır muhtemelen.
Evinize gelmelerini istemiyorsanız bir kaç saatliğine bebeğinizi onlara bırakın. Eşiniz geldiğinde evinize götürsün.
Ay çok güldüm yemin ederim, evet çadırda yaşamıyorlar Aslında evime olan meraklarını anlatmak istedim , baştan beri böyleydi..

Konunun doğruluğu veya yanlışlığı bir yana ana tema sizin rahatsiz olmanız . İnsanın içini rahatsız eden şeyden vazgeçmesi hayırlıdır. Ben olsam ugrasmam direkt kvden alırım çocuğu .

Bu yaptığınıza bir şey denirdi ama kalbinizi kırmak istemiyorum.

Evet, abartmanın ötesinde bir duygu yaşıyorsunuz..

Eşinize ve ailesine sabırlar diliyorum.

Konunun doğruluğu veya yanlışlığı bir yana ana tema sizin rahatsiz olmanız . İnsanın içini rahatsız eden şeyden vazgeçmesi hayırlıdır. Ben olsam ugrasmam direkt kvden alırım çocuğu .
Alamıyorum maalesef kimseye güvenemiyoruz, benim kendimi biraz değişmem gerekecek..

Etrafta özel eşya bırakmayın askı olan odayı kendi odanızı kilitleyin yeter
Acikcasi evi duruma uydurmak yerine kayinpederi eve almamak oldukça tuhaf
Eğer torunu için gelmiyorsa siz evde yokken kayinpederin ısrarla gelmesibde tuhaf

eşim de babasını tasvip etmese de sonuçta babası
Eşiniz babasını tasvip ediyordur ama korkunuzdan o da memnuniyetsiz gibi davranıyordur..

Yok eğer eşiniz Babasından, annesinden rahatsız oluyorsa yüksek ihtimal bir gün size de o nankörlüğü yapacaktır.

Devran döner yani ..

Eşim babasının yanlışlarını görüyor ama yine de atamıyor ki haklı da. Eşim iyi biri ve iyi bir evlat ...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…