Sorun bende mi ? Çok mu takıntılıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kapı kilitlemek çok ayıp bana göre
Şahsen ben çok üzülürdüm öyle bir durumda

Evet biraz takıntılısınız,buda yaşadıklarınızdan kaynaklıdır
Umarım kimse incinmeden bu kafanızdaki olumsuz düşünceleri değiştirirsiniz

Kapı kilitlemek çok ayıp bana göre
Şahsen ben çok üzülürdüm öyle bir durumda

Evet biraz takıntılısınız,buda yaşadıklarınızdan kaynaklıdır
Umarım kimse incinmeden bu kafanızdaki olumsuz düşünceleri değiştirirsiniz
Hiç kapı kilitlemedim 🙄

Yani sadece haftada bir 2-3 saat durup, sizle de muhatap olmadan gidiyorsa bence pek sıkıntı yok. Sonuç olarak size kimse keyfi olarak gelip baskı yapmıyor torun göreceğiz diye, sizin ve evladınızın işi görülüyor.
Siz belli ki varlığına bile tahammül edemediğiniz için düzenli olarak gelmesi canınızı sıkmış.
Ama köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksiniz malesef, tabi bir zararı dokunmadığı sürece.

Düşünceleriniz hiç sağlıklı değil. 1gün geliyorlarmış çamaşırlarını toplayın o günü çok zor olmasa gerek?
Mahremiyetten bahsediyorsunuz dede gelip altını değiştirmiyor ya çocuğun ?
Erkeklerden korkuyor diyorsunuz böyle erkeklerden soyutlarsanız bu korkuyu aşamaz çocuğunuz zaten.
Evlendiğiniz adamın ailesini sürekli eziklemişsiniz bizim evimiz daha güzel burası konforlu geliyor diye. Eşinizin ailesinden bahsediyorsunuz umarım farkındasınızdır. Eşiniz bu şekilde düşündüğünüzü bilse ne kadar üzülür bunuda bir düşünün.
Eşim tüm düşüncelerimi biliyor. Zamanında çok sorun yaşadık ailesi ile ...

1 gun demissiniz. Haftada 1 gun degil mi?

Kayinpederi sevmiyor olabilir misiniz?
anneanne, babaanne, hala vs ye cocuk baktiriyosak sınırlar azaliuor, kendimde buna dahilim maalesef. 5 tane seyi yapma diyosaniz 3unu yapiyolar arkanizdan. En azindam güvenilir bir yerde, ac degil, acikta degil deyip gormezden gelin. Haftada bir gun sinirlerinizi bu kadar zıplatmasın

Daha önce çatıştığınız insanların oğluyla evlisiniz farkında mısınız? Hatta onların geninde olan bir de çocuğunuz var! O çocuğu onlara baktırmayacaksınız o zaman!
Saçma bir düşünce, genini alınca ne oluyor ki , onlar bir sperm verdiyse biz de bir yumurta verdik yani 😅

1 gun demissiniz. Haftada 1 gun degil mi?

Kayinpederi sevmiyor olabilir misiniz?
anneanne, babaanne, hala vs ye cocuk baktiriyosak sınırlar azaliuor, kendimde buna dahilim maalesef. 5 tane seyi yapma diyosaniz 3unu yapiyolar arkanizdan. En azindam güvenilir bir yerde, ac degil, acikta degil deyip gormezden gelin. Haftada bir gun sinirlerinizi bu kadar zıplatmasın
Diğer yorumlarda herseyi yazdım evet sevemiyorum 😐

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X