Sorun bende mi ? Çok mu takıntılıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşte ben de elimi verip kolumu kaptırmaktan korkuyorum tekrardan, beni anladığın için sağol

Kayinbabam uzak durur zaten öyle sevgisini belli edebilen birisi değildir, dedikleriniz haksız değil lakin anne yüreği işte...

Eee bakıcıya baktırırsanız evinizi her gün toplamak, iç çamaşırınızı kaldırmak zorunda kalacaksınız bilmem farkında mısınız…
Evime düzenli gelen abla var zaten , bakıcı olsa inan bu kadar kasmam çamaşır mevzusunu zaten konunun temelinde başka şeyler var sadece bu değil...

Benim param çok kıymetlidir. Düğün altınlarını aldı vermedi dediğin anda fikrim değişti geri aldın mı bilmiyorum ama almadiysan sokma eve ben arkandayım
Çok hoşsun Kerkenes yaaa Altinları 2 yilin sonunda zorla aldık ama araya baya soğukluk girdi bu yüzden, uzun süre bize trip attılar altınlarımızı aldik diye , bu arada altınları eşim yaptı hepsini, düğün günü emanet ettik balayına çıktık geldikten sonra vermediler , siz kaybedersiniz bizde kalsın dediler , 2 yıl boyunca vermemek için türlü türlü bahaneler sundular , en son eşimle tartışınca eşim gidip zorla aldı, o ara baya sorunlar çıkmıştı, görümcem şey demişti ben olsam bu altın konusuna takılmazdım ben de iyi sen evlenince kayın ailene hibe edersin takılmazsın dedim , bunun yani sıra anne babam yok diye beni eşimden boşatmakla tehtit etti kayinbabam o yüzden de çok sogudum ...

Detayları yazdım, konunun hepsini okumanız lazım, kayınpeder baya sorunlu bir adam ...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…