Sorun bende mi ? Çok mu takıntılıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Seni o kadar iyi anlıyorum ki Mihrimah hanımcım acaba diyorum bu sorunları sadece sen ve ben mi yaşadık?

Kimse senin meselenin “öyle böyle yaşanmışlıklar oldu evet kvnin elinde düştüm ama bu düşüş elimi verdim kolumu kaptırdım olmasın” kısmını anlamamış.

Çünkü bende her seferinde bunu düşünüyorum. Bir akşam çaya çağırayım diyorum ama ya alışkanlık haline getirip gelme arzusu doğar ve devam ettirirse diye düşünüyorum.

Ama maalesef en ufak yardım talebinde maalesef ki devamı geliyor, önerim yok benim başıma gelse muhtemelen bende sorardım ya sana ya buraya konu açardım…
İşte ben de elimi verip kolumu kaptırmaktan korkuyorum tekrardan, beni anladığın için sağol 🌸

Pedagog değilim kendi fikrimi yazacağım. Çocuk biraz sert biriyle de tanışmalı, ilerde böyle biriyle karşılaştığında sinip kalmaz, böyle insanların olduğunu da öğrenmiş olur en azından. Biraz disiplin de iyidir bence. Benim rahmetli dedem çok sert biriydi. Ben çok küçükken vefat etti. Hayal meyal hatırlamama rağmen, onu çok sevdiğimi biliyorum. Hatta annem, dedeni nasıl o kadar severdin anlamak güç, çok ters biriydi der.
Mahremiyete gelince, sanmıyorum torunu altını değiştirilirken baksın. Böyle insanlar uzak durur.
Kayinbabam uzak durur zaten öyle sevgisini belli edebilen birisi değildir, dedikleriniz haksız değil lakin anne yüreği işte...

Eee bakıcıya baktırırsanız evinizi her gün toplamak, iç çamaşırınızı kaldırmak zorunda kalacaksınız bilmem farkında mısınız…
Evime düzenli gelen abla var zaten , bakıcı olsa inan bu kadar kasmam çamaşır mevzusunu zaten konunun temelinde başka şeyler var sadece bu değil...

Benim param çok kıymetlidir. Düğün altınlarını aldı vermedi dediğin anda fikrim değişti 😂 geri aldın mı bilmiyorum ama almadiysan sokma eve ben arkandayım 😂
Çok hoşsun Kerkenes yaaa😅 Altinları 2 yilin sonunda zorla aldık ama araya baya soğukluk girdi bu yüzden, uzun süre bize trip attılar altınlarımızı aldik diye , bu arada altınları eşim yaptı hepsini, düğün günü emanet ettik balayına çıktık geldikten sonra vermediler , siz kaybedersiniz bizde kalsın dediler , 2 yıl boyunca vermemek için türlü türlü bahaneler sundular , en son eşimle tartışınca eşim gidip zorla aldı, o ara baya sorunlar çıkmıştı, görümcem şey demişti ben olsam bu altın konusuna takılmazdım 😅 ben de iyi sen evlenince kayın ailene hibe edersin takılmazsın dedim , bunun yani sıra anne babam yok diye beni eşimden boşatmakla tehtit etti kayinbabam o yüzden de çok sogudum ...

Konuda anlattığınız kadarıyla kayınpeder eve gelmekten başka bir şey yapmamış ki. Bu kadar uyarı neden anlamadım. Konuyu okuyan adamı sapık zanneder, öyle bir şey de yok diyorsunuz. Geçmişte yaşananlar sizi değil, eşinizi ilgilendirir. Kendisi babasını affettiyse, konforlu evinize gelmesinde ne gibi bir sakınca olabilir?
Detayları yazdım, konunun hepsini okumanız lazım, kayınpeder baya sorunlu bir adam ...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X