Sevgilim evliymis

:dua:
sizlerden ricam beni biraz toparlamaniz,tavsiye vermeniz, eğer yanlış bir şey yaparsam o kadının ne kadar uzulecegini bana anlatmaniz. İçim çok sıkılıyor çok.

Demiş konu sahibi. Diğerleri de bu isteği yerine getiriyor belli ki farklı bir uslupla :-)
Ben kendi adıma konu sahibi için üzüldüm, üstelik ben de boşanmış bir kadınım, empati yapmasam konu sahibine saldırabilirdim ( aldatılan kadınlar cephesinde olabilirdim) ama biraz empati yahu, kızcağız adamın evli olduğunu bilmeden bir ilişki yaşamış, öğrendiği gün ilişkisini sonlandırmış ama duyguları hemen biter mi, mümkün mü dürüst olalım hangimiz bu kadar güçlü olabiliriz? Yaşadığı durum o kadar zor ki bir de burda üstüne üstüne gidiliyor, neden destek olmaya çalışılmıyor, bu durumu atlatmak istiyor devam edeceğim demiyor ki. Aklı başında gayet de düzgün birisi konu sahibi, ben bu olaydaki masumiyetine gerçekten inanıyorum umarım bu olaydan daha fazla yara almadan kurtulur.

O zaman her konuya yüzde yüz doğru değildir diye yorum yapmayalım.Konu sahibinin anlattıklarına inanarak yola çıkıyorum.Ve evet eğer zilyon kez aldatılıp kızlara ulaşıp saydırıp sonra kocasının koynuna girmeye devam ediyorsa benim gözümde midesi geniştir.
Evet aklinizda muhakkak bir suphe olsun. :super:

Buranin konu bekçileri siz misiniz ?
Her yorum farklı açıdan bakmami sağlıyor.
Sizin izin makamı olduğunuzu sanmıyorum.

Bu konuya nasıl farklı açılardan bakabilirsiniz anlayamıyorum. Yapılacak net ve yapmışsınız da. Ama halen farklı açılardan bakıyorum diyorsanız demek ki kararınızdan %100 emin değilsiniz.

Zaten insanlar bu yüzden üzerinize gidiyor. İkna olmamış gibisiniz.

:dua:

Ben kendi adıma konu sahibi için üzüldüm, üstelik ben de boşanmış bir kadınım, empati yapmasam konu sahibine saldırabilirdim ( aldatılan kadınlar cephesinde olabilirdim) ama biraz empati yahu, kızcağız adamın evli olduğunu bilmeden bir ilişki yaşamış, öğrendiği gün ilişkisini sonlandırmış ama duyguları hemen biter mi, mümkün mü dürüst olalım hangimiz bu kadar güçlü olabiliriz? Yaşadığı durum o kadar zor ki bir de burda üstüne üstüne gidiliyor, neden destek olmaya çalışılmıyor, bu durumu atlatmak istiyor devam edeceğim demiyor ki. Aklı başında gayet de düzgün birisi konu sahibi, ben bu olaydaki masumiyetine gerçekten inanıyorum umarım bu olaydan daha fazla yara almadan kurtulur.

Bende buna benzer dusunuyorum mesela bosanan hanimlarin bazilarina sorsak buyuk bunalima girmistir.Cat diye bitiyor mu icimizdeki sevgi..Yavas yavas soluyor unutmaya calisiyoruz.

Bu konuya nasıl farklı açılardan bakabilirsiniz anlayamıyorum. Yapılacak net ve yapmışsınız da. Ama halen farklı açılardan bakıyorum diyorsanız demek ki kararınızdan %100 emin değilsiniz.

Zaten insanlar bu yüzden üzerinize gidiyor. İkna olmamış gibisiniz.

Ben bu üyenin samimiyetine inanmıyorum.

Bende buna benzer dusunuyorum mesela bosanan hanimlarin bazilarina sorsak buyuk bunalima girmistir.Cat diye bitiyor mu icimizdeki sevgi..Yavas yavas soluyor unutmaya calisiyoruz.
İşte bu yüzden konu sahibi destek bekliyor bizden, sanki evli sevgilimi nasıl karısından vazgeçirtebilirim diye konu açmış gibi linç edildi. Özlerim diye endişe duyması gayet doğal, özleyecek de elbette, burda öyle demesi bile yanlış görülmüş ben insanların bu kadar taş yürekli olduğunu bilmiyordum.

Özelden bir sürü mesaj aldım çoğu kendi eşi mi diye esgal soranlardi. 5 tanesi de başına gelen aynı durumu anlatan evli kadınlar.
Beşi de evde 2. Kadın için "orospu" diye bahsedildigini,kocalarinin bir "orospu"yüzünden mi yuvamızı yikacaksin dediğini söylüyor.
Yani verilmek istenen mesaj haberin olsun ikinci kadın " orospudur".
Ve 5i de ettikleri beddualardan bahsediyor. Tabi bu beddualar 2. Kadına ediliyormus Allah o ikinci kadına yuva vermesinmis, evinde çocuk sesi olmasinmis.
Koca affedilmis tabi. Sadakat yükümlülüğü olan koca halbuki. Allah kocanin evine huzur vermesin madem öyle.
Çok enteresan bir düşünce yapısı.
Boyle kadinlar oldugu surece erkekler her halti yemeye devam edecek... durumun yoktur kimsen yoktur bir nebze anlarim bosanmamani ama hem affedip hem kocayi aklamak sacmalik... tamam evli oldugunu bile bile devam eden kadin hatalidir ama bilmeyen ogrendiginde ayrilan kadinda hata gormuyorum

İşte bu yüzden konu sahibi destek bekliyor bizden, sanki evli sevgilimi nasıl karısından vazgeçirtebilirim diye konu açmış gibi linç edildi. Özlerim diye endişe duyması gayet doğal, özleyecek de elbette, burda öyle demesi bile yanlış görülmüş ben insanların bu kadar taş yürekli olduğunu bilmiyordum.

Ya yapmayın 6 senelik kocamdan boşanıyorum özlüyorum gibi bir kaygım yok; 6 aylık sevgili üstelik hem eşini hem bu kadını kandıran yalancının tekini "özlemek". Hiç doğal bulmuyorum. Taş yüreklilik farklı durumlar için geçerlidir. Bu durumda yapılacak kesin ve bellidir.

Ya yapmayın 6 senelik kocamdan boşanıyorum özlüyorum gibi bir kaygım yok; 6 aylık sevgili üstelik hem eşini hem bu kadını kandıran yalancının tekini "özlemek". Hiç doğal bulmuyorum. Taş yüreklilik farklı durumlar için geçerlidir. Bu durumda yapılacak kesin ve bellidir.
Ben de uzun süren evliliğimi bitirdim zerre kadar üzülmeden, ama 6 ay herşeyin daha taze olduğu kötü anların çok fazla yaşanmadığı bu nedenle karşılıklı soğuma duygularının oluşmadığı bir süre. Uzun yıllar ilişkiyi de yıpratıyor zaten duygu da bitmiş olunca boşanılıyor konu sahibi adamı severken onun evlendiğini öğrenmiş o yüzden boşanma ile bu durumu kıyaslayamayız.

Hiçbirini birebir tanımıyoruz ne eksiklikleri var ne acıları var bilmiyoruz. Bilmiyorum sizin inancınızı sorgulamak bana düşmez de, konu çok ayrı yere gidiyor bence.

Benim çevremde ne kadar torpilli insan varsa hepsi sıkıntı yaşadı. Ya kazandığı paranın hayrını görmedi, ya son dalgadan işten atıldı, ya ailesinden çocuğundan vs sıkıntı çekti. Baba Bush karmasını ailesine de aktarmış olabilir, bizim bilmediğimiz şeyler de yaşamış olabilir. Ben bununla ilgilenmiyorum. Benim gördüğüm ve inandığım yasa işliyor.
Micheal Newton ruhların yolculuğu ve ruhların kaderi kitaplarını alıp okumanı öneririm , bayılacaksın. Benimle aynı inanca sahip birisine çok nadir rastlıyorum , mutlu oldum :KK49:

Boşanırken duygularımız bittiği için boşanma kararını verebiliyoruz ya da o kadar kötü olaylar yaşanmış oluyor ki zaten soğumuş ben oluyoruz, konu sahibinin yaşadığı tam bir travma, sevdiğiniz adamın aniden evli olduğunu öğreniyorsunuz o an hemen sevgi bitemez, gerçekten zor durum.

Senin duygularını yaşayacak, analiz edecek, ruh halini yoluna koyacak zamanın oldu güzelcim. Zaten teoride bitmiş bir evliliği pratikte bitiriyorsun.

Konu sahibi aniden yaşamış her şeyi, duygularını analiz etmeye çalışıyor şimdi.

Bana göre de konuda anlatılmayan, oturmayan, eksik kalan ve konu sahibinin hatalı olduğu noktalar var ama kadının yaşadığı da en az senin yaşadığın kadar hatta belki daha zor bir durum.

Senin duygularını yaşayacak, analiz edecek, ruh halini yoluna koyacak zamanın oldu güzelcim. Zaten teoride bitmiş bir evliliği pratikte bitiriyorsun.

Bana göre de konuda anlatılmayan, oturmayan, eksik kalan ve konu sahibinin hatalı olduğu noktalar var ama kadının yaşadığı da en az senin yaşadığın kadar hatta belki daha zor bir durum.
Aynı şeyleri anlatmak istemiştim, boşanmakla bu durum kıyaslanamaz.

Evet, ben de şu cümleye katılıyorum.

Duygularına yenilip tekrar görüştün diyelim ne olacak? Nereye kadar sonu mutsuzluk mutsuzluk ve yine mutsuzluk.

Neden her karisini aldatan adam ayni yalani soyler? "Evliligim iyi degil, zaten ayrilacagiz...."
Artik baska yakan bulsunlar ya...
Adamin evliligi iyi degilse bosanip oyle sevgili edinse idi. Hep ayni yalan...
Bakal8m adamin tek sevgilisi sen misin bir de o var...

X