Sevgilim evliymis

Evet bir de güya vicdan yapmış ben evliyim demiş. Asıl vicdan sahibi olsa eşine söylemesi gerekirdi seni aldatıyorum diye. Muhtemelen işler sarpa saracak diye korktu o yüzden söyleme gereği duydu.

Evet bir de güya vicdan yapmış ben evliyim demiş. Asıl vicdan sahibi olsa eşine söylemesi gerekirdi seni aldatıyorum diye. Muhtemelen işler sarpa saracak diye korktu o yüzden söyleme gereği duydu.
Canım eşi zaten kaç kez yakalamış kızlara ulaşmış saydırmış etmiş ama kocası nasıl değer veriyorsa nasıl bir mutlu evliliği varsa artık kocayı bırakmamış:))

Canım eşi zaten kaç kez yakalamış kızlara ulaşmış saydırmış etmiş ama kocası nasıl değer veriyorsa nasıl bir mutlu evliliği varsa artık kocayı bırakmamış:))
Bunun yüzde yüz doğru olduğunu nerden biliyorsunuz?? Adam sevgilisi karısına anlatmasin diye aklinca göz dağı vermiş olamaz mi ??? Hemen kadını basit biri gibi görüyorsunuz. Aldatıyor adam karısı bırakmıyor birde sevgilisi var uuuf beee bulunma z hint kumaşı

Hadi konu sahibi sordu etti eline ne geçecekse neyse o kenarda dursun adam da anlatiyo karım boyle saldırdı şöyle dövdü resmen kadın midesi geniş yırtıcı saldırgan gibi aksedilmiş o adamın dediklerinin doğru olacağını sanmıyorum

Her mesajınızda ben olsam söyle yapardım ben olsam böyle yapardım diyorsunuz. Demek ki sizin kadar ar,namus bilmem ne gibi hasletlere sahip degilmisim.
Hayır sosyal deney yapmıyorum ve tekrar ediyorum kimse olaylara sizin gibi yaklaşmak zorunda değil.
Bir sonraki mesajınız muhtemelen başından beri oldugu gibi ben olsam söyle hakaret ederdim ben olsam böyle mükemmel davranırdım içerikli olacak biz şimdiden yazdınız kabul etsek olur mu ?
Çünkü size kendimi inandırma zorunlulugum yok. Ve konu farklı yerlere Dağılsın istemiyorum.
Kaç farklı insan varsa o kadar farklı hayat ve tepki vardır bunu kabul ederek yasarsaniz dünya sizin için daha anlaşılır bir yer olur. Deneyin lütfen

Bugun saniyorum ki burada bir konu açılmış. Kocası karısı 5 yıldır onlarca kadınla aldatmis. Kadın birakmiyor. Hint kumaşı değil ama bakın oluyor.
Göz dağı vermiş olamaz zira defalarca tekrar ettiğim gibi yine söylüyorum teyit ettim bilgiyi.
Facebook duvarında da o dönem diğer kızlara yönelik yazılmış şeyleri gördüm.

:)) hanimefendi inanin değer böyle bir şey değil.
Eğer değeri, sevgiyi böyle şeyler saniyorsaniz yerleşmiş inanclarinizi lütfen gözden geçirin.
Eğer birgün aldatilirsaniz ki verdiğiniz pasif agresif tepkiden böyle bir korkunuz olduğu belli sakın ama sakın olsun asıl beni seviyor diye düşünmeyin olur mu? Affetmeyin ve boşayın.
Karısını aylarca aldatan adam için " karısına değer veriyor " diye niteleme yapmak erkektir yapar demektir.
Buna inanmayın olur mu ? Yok böyle bir şey çok üzüldüm adınıza.

Bu mesaja öfkem geçmiyor.
Eglenilecek kadın evlenecek kadın ayrımı nasıl da hissediliyor.
Olayı benden çıkarıyorum bir tık daha büyütüyorum bütün o kadın cinayetlerinin, namus cinayetlerinin hepsinin sebebi bu hastalıklı bakış acisi işte.
Şu mesajda erkeğin ne kadar kutsallastirildigini görüyorsunuz değil mi ?
Bir kadının değerini erkek üzerinden tanimlamak... o yüce varlıkla nikahiniz varsa degerlisiniz evlenilebilirsiniz. Yok nikah sizde değilse Eglenilecek kadinsiniz :)
Kadinin değer kavramını kodlayisina bakar misiniz? Erkek hakkında tek kelime etmeyisine bakar misiniz ?
Umarim çocuk yetistirmiyorsunuzdur. Umarım sizin gibi birinin yetiştirdiği çocuk bizlerin olan / olacak cocuklariyla hiçbir yerde karşı karşıya gelmez.
Bu hastalıklı düşünce yapısının en kısa zamanda yerin dibine girmesini diliyorum.
Sizi ne kadar üzer bilmiyorum ama inanin kendimi hiç değersiz hissetmiyorum.
Burada değersiz olan ne benim ne karısı ne de burada eleştiren veya akıl veren kadınlar. Son zamanlarda gördüğüm 2 değersiz şey birisi o adam birisi siz ve hastalıklı dusunceleriniz.

Bir insanın evli olup olmadıği hareketlerinden anlaşılmaz mı yahu? Alışkanlıklarından bile anlaşılır bence. Evli yani. Ayrıca devir sosyal medya devri hiç mi sosyal medya hesaplarına bakmadın? Ne yapacağınız basit yuva üstüne yuva olmaz. Atacaksın arkana yoluna bakacaksın. Net
.

Canım adam karısı varken başka biriyle görüsmüş. Yarın bi gün aynısını sana da yapacaktır. Çünkü evliliğine sadık degil. Eşini sevmese bile insan artık insan evlilige kadinina saygisizlik yapmamali. Bosansin ondan sonra ne yapacaksa yapsın insanlar.

Allah aşkına konuyu oraya nasıl bağladınız? Siz kendi düşünce tarzinizi bir gözden geçirmelisiniz. Ne için açtınız bu konuyu anlamadım. Insanlar size gayet normal uslubla konuşmuş daha ne. Size ne diyelim istiyorsunuz.

Gayet normal uslup mu ? Sen eglenilecek kadinsin demis konu sahibine resmen.Siz okudugunuzu biraz etüt edin bence.

Kendine hakim ol konu sahibi. Diğer türlü o adamdan farkın kalmaz.
Aldatıp "karı-koca değiliz, mutsuzuz, sevmiyorum" diyen ama asla boşanmayan erkek böyle iğrenç zihniyetli oluyor.
Boşuna kendimizi kandırmayalım.

Bu mesajın bir yerlere sabitlenmesi, tüm kadınların okuması lazım.

Sosyal medya hesabında milyonlarca erkek bekar gibi görünüyor ne eşine ne çoluğu çocuğuna ait zerre Bilgi, fotoğraf yok. Paylaşılan fotoğraflar konu sahibinin eski sevgilisinin eşinin hesabında paylaşılmış ve konu sahibi kadının adını daha yeni öğrenmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…