Sevgilim evliymis

Yalan mı eglenmis adam sonuçta. Kiz eglenilecek kiz demedik ki. Adam eglenmis. Ya ne yaptigi peki bu adamin .

Konu yalan mi gercek mi olayi ya da adamin yaptigi serefsizlik degil.Yukarida konu sahibine kontra yapmak adina ne varmis uslubunda gayet duzgun deyip bana mesajinizda yalan mi dogru soyluyor eglenmis diyorsunuz.Soz konusu yorumda konu sahibine yapistirilan sifat var hanimefendi.Kimse kimseye bu mecrada bu sifati elini kolunu sallayarak yapistiramaz !

Yazdıkları yanlış degil ki. Ama durumuyla ilgisi ne çozemedim. Karısı ne yapsin adam aldatmiş resmen. Boyle adamlara ALLAH akil fikir versin.

Yazdiklarinin adamin ve konu sahibinin durumu ile uzaktan, yakindan alakasi yok.

L Lefina şu noktayı anlayamadım. Madem bu kadınla adam birbirlerinden koptular sizin sabah uyandırmanızı sormayacak kadar açık evlilik yaşıyorlar, neden eski sevgiliniz karım onu aldattığım kadınları rahatsız etti diye size göz dağı veriyor?

L Lefina , onu bunu bosver de adamdan herhangi bir reaksiyon var mi ?
Mesajinizi neden editlediniz ? Siz,ben kimiz ki konu sahibi kendini bize karsi AKLAMA CABASI'na girsin ?
Size çok teşekkür ederim oncelikle.
Sordugunuz soruya gelince yalvarmaya devam ediyor. Evimde değildim 2 gündür arkadaşlarımın söylediğine göre ev önünde beklemeye devam ediyormuş.
Boşan dersen şu an bosanirim ondan sonra karşına çıkarım filan yazıp duruyor.
Tamam konusmayalimmis o bosanana kadar ama bilsinmis boşandığı anda benimle olacağını falaaann filaann

sizi kendine alıştırıp sonra söylemiş ki elinden kaçırmasın. vicdan filan değil bu vicdanı olsa azıcık eşine karşı olurdu, arkasından başka bir kadına vaatler de bulunmazdı. Gerçekten düşük seviye

Sevgili Lefina, yaşadığın şey çok ağır ama lütfen güçlü ol ( öyle olacağına da inanıyorum) Şu aşamada duygularına yenik düşüp eski sevgilinin boşanacağı sözlerine inanabilirsin bunu tavsiye etmem, adam düzgün biri değil, eminim karşına iyi insanlar çıkacaktır

Kötü hissediyorum kendimi ama kendimden beklemediğim şekilde iradeli durdum :) çok teşekkürler mesajın için

Ha siz boşan demeseniz ya da boşanma böyle devam edelim deseniz boşanmayacak yani. (Buraya okkalı bir küfür gelsin)

Gardınızı indirmeyin lütfen. Beş para etmez bir adam bu.

BüÜk gecmis olsun.. Verebilice en iy karari vermissin.. Benzer bi olayi bende yasadim.. ama saflikmi aptallikmi.. ayril baris 1bucuk sene sürdü yok aramiz bozuk dedi diyer ayrilikta ayrildik dedi diyerdin bosandik dedi.. anlican geri katanmak icin hep yalanlar büyüdü.. sonuc tamamen kestim iletisimi yazsa cevap vermedim numarami degistirdim.. tasindim.. yine yollarini ariyor pesimi birakmadi ama direk lmRak bana ulasamiyor.. tek deyismeyen hala esiyle birlikte :)
Bu tarz erkeklerin sevgidigine inanmiyorum ben!
Heycan pesindeler bence yazik degilmi bize.. aldatilmayi istemedigimiz gibi buna sebebte olmak istemeyiz...
Benim sana tavsiyem.. yasamis biri olarak.. kesunlikle uzak dur.. inanma kendine olan saygini korumak icin!
Gelismelerden haberdar et
Saglicakla kal

Merhaba Lefina
Konunuzu başından beri takip ediyorum. Sizin adınıza gerçekten üzüldüm. Böyle karakterde insanlar da var maalesef ve her yerde karşımıza çıkabilir. Ortada sizin bir eksiğiniz, yanlışınız yok; karşı tarafın karaktersizliği var. Size söyleyebileceğim tek şey, duygularınızın sizi ikilemde bırakmasına izin vermeyin.
"Bu adam karısını aldattı, o halde sizi de aldatır" demiyorum, diyenlere de katılmıyorum. "Aldatmak" fiili neden sadece eşe karşıymış gibi gösteriliyor ki? Siz de çoktan aldatıldınız bile. Karısını boşasa da boşamasa da bu adam sizi de aldattı, size de ihanet etti. Bunu aklınızdan çıkarmayın. Evli olup olmamasından bağımsız olarak, çok eşli yapıda olan sadakat sorumluluğunu yerine getiremeyen insanlardan uzak durun. Siz de aldatıldığınızı aklınızdan çıkartmayın ki, ikilemde kalmayın. Kolaylıklar diliyorum.

Lefina bazı konularda fazlasıyla hassas olunuyor burda. O yüzden sen kendinden eminsen bazı yorumları görmezden gel.
Eğer daha önce evli olduğunu bilmiyorsan senin bu aldatmada hiç bir suçun yok. En az adamın karısı kadar masumsun. Bilerek yapmadığın şeyden de ah falan almazsın. Ben seni tek yerde hatalı gördüm o da ya dayanamaz geri dönersem demen. Böyle bi seçeneğin ihtimali bile olamaz. Bu senin diğer kadına karşı olan sorumluluğundan çok önce kendine olan sorumluluğun. Karısını düşünerek vazgeçmene gerek yok böyle bi adamla işin olmamalı, hiç bi kadının böyle bi adamla işi olmamalı, belki soyları da tükenir bu sayede.

Sizi bu kadar sevseydi değer verseydi 6 ay içinde boşanmazmıydı yada karşı taraf istemese bile şuan boşanma aşamasında olmazmıydı?Bu kadar seviyor başkasını evliliği bitmiş ama ortada boşanmaya yönelik birşey yok.Hangi erkek biten evlilik için boşanmayı başlatmaz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…