Sevgilim evliymis

Bu yazdıklarınız evli bir adam için imkansız şeyler okudukça hayrete düşüyorum. Karısı bilip göz yumsa bile yine de sabahları uyuyan kocasını sevgilisinin uyandırmasını sindirecek biri de değildir herhalde.

Diger topikte 30 hayat kadiniyla aldatilan ama yuvasini yikmak istemeyen abla var. Artik hicbir seye sasirmiyorum. kemalim yapmazda gelinen son nokta

Son düzenleme:
Sordum bunu ayrı miydiniz uzakta mi yaşıyor nasıl bu kadar rahat olabildin diye.
Bizimki koptu çoktan ne o beni merak eder karışır ne ben onu dedi.
Başta inandirici geldi çünkü çok rahattık. İstediğim her an ariyordum ve ulasabiliyordum.
Sonra eşinin adını sordum işte. Facebooka baktım anlattığı gibi değil gibi görünüyordu. Kadın her fotoğraflarınin altına şiirler filan yazmış. Tekrar iletişime geçmediğim için bu çelişkiyi soramadim

Sanirim insanlarin anlayamadigi nokta bu kadar sakin ve bu kadar genis olmak. Siz evli ve sizi aptal yerine koymus bir adama karisini, evliligini soruyorsunuz, adam da karisinin adini soyluyor. Bana asiri genislik olarak geliyor bu konusma. Burda yapilacak tek sey var tokadi basmak. Boyle bir konusmada yer almis evli erkegin yuzune tukururum. Bu sekilde konusacak tiynette bekar bir erkekle de asla evlenmem midemi bulandirir.
Erkekler zaten kaypak ve karaktersiz ama kadinlar ne zaman bu kadar genis oldu:KK57:

Ben de okudum ve kadın için maalesef üzülemedim affedip durmuş sürekli hiç acımıyorum böyle kadınlara

Yani insanlar secimlerini yasiyor bir noktadan sonra. Aldatilmak tabi ki basa gelebilir, bu uzulunecek bir durum. Ama o konudaki aldatilma artik rezillige kepazelige varmis. Konu sahibesinin maddi gucu de var, cekip gitmemis ustune adam yuzsuzluge vurup kendisini evden atmis. Boyle bir duruma katlanmak tamamiyle insanin kendi secimi.

Yani insanlar secimlerini yasiyor bir noktadan sonra. Aldatilmak tabi ki basa gelebilir, bu uzulunecek bir durum. Ama o konudaki aldatilma artik rezillige kepazelige varmis. Konu sahibesinin maddi gucu de var, cekip gitmemis ustune adam yuzsuzluge vurup kendisini evden atmis. Boyle bir duruma katlanmak tamamiyle insanin kendi secimi.
Evet aynı fikirdeyim, hastalık bile kapıp hala boşanmakta tereddüt etmek, bu artık kişinin tercihi olduğunu gösteriyor

Diger topikte 30 hayat kadiniyla aldatilan ama yuvasini yikmak istemeyen abla var. Artik hicbir seye sasirmiyorum. kemalim yapmazda gelinen son nokta

Olay "kemalim yapmaz"dan çıkmış "kemalim yapmış ama bir sor bakalım niye yapmış"a gelmiş artık.
Bu forumda "boşanıp da kocanı diğer kadına mı kaptıracaksın" diyenler var.
Burada konu sahibi boşu boşuna linç yedi. Ben de hiçbir şeye şaşırmıyorum artık.

Sanirim insanlarin anlayamadigi nokta bu kadar sakin ve bu kadar genis olmak. Siz evli ve sizi aptal yerine koymus bir adama karisini, evliligini soruyorsunuz, adam da karisinin adini soyluyor. Bana asiri genislik olarak geliyor bu konusma. Burda yapilacak tek sey var tokadi basmak. Boyle bir konusmada yer almis evli erkegin yuzune tukururum. Bu sekilde konusacak tiynette bekar bir erkekle de asla evlenmem midemi bulandirir.
Erkekler zaten kaypak ve karaktersiz ama kadinlar ne zaman bu kadar genis oldu:KK57:

Bitirmisim sonuçta ? Herkesin fitrati bitirme tarzı sizin gibi mi olmak zorunda ?

Bitirmisim sonuçta ? Herkesin fitrati bitirme tarzı sizin gibi mi olmak zorunda ?

Degil tabi ki, ama sizin konu bana bastan asagi garip geldi.
Yazma biciminizde hicbir duygu yok, ne bitmesi gerektigi icin biten yarim kalmis bir ask, ne de kandirilmanin vermis oldugu ofke, ne pismanlik, hayalkirikligi veya uzulme....yani konunuzda hicbir hissiyat yok, disardan gozlemlediginiz bir olayi anlatir gibisiniz.
Sizi kandiran evli bir erkekle karisini konusmak da ayri bir kafa. Simdi dusundum de ben birini sevsem, o beni kandirmis olsa karisindan bahsetmek bana aci verirdi yapamazdim yani. Zaten utanirdim, kiskanclik, ar, utanma, ask ne sebepten olursa olsun boyle bir konusma bana olamaz gibi geliyor.
Siz sosyal deney falan mi yapiyorsunuz? Yazis biciminiz gercekten cok tuhaf.

Gerçekten evliliği kötü gitse boşanırdı. Kötü giden tek şey adamın karakteri bence. Hayatına heyecan katmaya çalışmış yarım akıllı. Alet olmayın daha fazla ve kesinlikle eşine durumu bildirin derim. Yani ben o kadının yerinde olsam bu durumu bilmek ve öğrenmek isterdim. Allah arkamızdan çevrilenleri yüzümüze çıkarsın ne diyim...

Şu şekilde örnek vermek istiyorum size;
eşim ve benim üniversiteden beri tanıdığımız bir ortak arkadaşımız var. karısını çok seviyor, 10 yıllık evliler 2 tane de çocukları var. lakin adam haylaz.. aldatıyor sürekli, farklı insanlarla uzun dönem beraber olduğu bile oluyor o derece.
sen 10 yıldır nasıl yakalanmıyorsun? sorusunu sorduğumuzda direk verdiği cevap şu;

"Şimdi x, sen eve geldiğinde annen sana yemek hazırlamış diyelim, ama sen dışarda yemişsin. evdekini yemezsen ne olur? annen dışarda yediğini anlar, sıkıntı çıkar. ben eve geldiğimde, evdeki yemeği daha da iştahlı yiyorum.."

yemeğin ne olduğunu anlamışsınızdır herhalde.. :)
bu adamlar aldattığı zaman daha çok ilgileniyor
eviyle, daha yüksek cinsel performans sergiliyorlar.
psikolojik olarak "waoow bir günde iki farklı kadın götürüyorum" hazzı da cabası.
sanmayın ki sizinle birlikte oldu, doyuyor.
hayır daha istekli bir şekilde evdekine koşuyor...
Yani garibim evdeki de kocamın tek gülüyüm diyerek yalan bir mutluluk yaşıyor.

Konu sahibinin üzerine neden gidilmiş anlayamadım.Kız sevgilim evli çıktı ama çok seviyorum nasıl karısından boşatabilirim dememiş.Bitirdim ama duygularıma yenik düşmek istemiyorum deyip güç bulmak istemiş.

Hemen hemen çoğu yorumu okudum.Ve izninizle kısaca derleyip kendi görüşlerimi de yazmak istiyorum.

İlk olarak bazı şerefsizler o kadar güzel oynar ki bırakın 6 ayı 6 yılda bile anlayamazsınız.Nasıl anlayamadın diyen arkadaşların karşısına böyle bir düzenbaz çıkmamış henüz.Aman çıkmasın da zaten.

İkinci olarak karısıyla mutlu bir evliliği yok.Kadın mutlu bir evliliği olduğunu sanıyor sadece.Çünkü facebookta bir ömür seninle aşkım temalı fotolar paylaştığı biricik kocası dışarıdaki kadına oynadığı gibi evdekine de güzel oynuyor.

Üçüncü olarak konu sahibine seni kullandı sonra karısının koynuna gitti diyen arkadaşlar aslına bakarsanız asıl kullanılan koynuna gittiği karısı.Zira kadıncağız bu düzenbazın kirli donlarını yıkıyor,yemeğini yapıyor üzerine koynuna alıyor.Hem de ne kullanma ama!

Son olarak burada mağdur olan iki kadın var.Tek bir kadın değil.Sanki mağdur olan yalnızca karısıymış gibi bir durum sezdim.Ama tek bir şerefsiz var orası kesin!

Eklemek istediğim son şey şu:Konu sahibinin söylediği gibi eğer bu kadıncağız zaten aldatıldığını bilip bir de o kişilere ulaşıp kocişkosuyla mutlu fotolar atmaya devam ediyorsa nazarımda midesi geniş birisidir.Allah ıslah etsin diyorum.

İnançsız biri değilim ama bu benim de zamam zaman sorguladığım bir durum.
Biz yolda yanlışlıkla bir karıncaya bassak " oy Allah belâmızı vermese bari" diye endişe duyarken; başkaları ne pislik yaparlarsa yapsın hayatlarını normal şekilde idame ettirmeye devam ediyor.
Anladım ki bu karma denilen olay sadece garibana işliyor.
Ünlü tayfasından hiç hoşlanmam mesela. Çünkü izlediklerimiz görünen kısmı. Görünmeyen tarafı daha da leş zira net bilgilerim var.
Eeee kime ne oluyor? Hiçç.

İnançsız değilim dediğiniz için şunu söyleyeyim.
Cok da uykum geldi inşallah dogru ifade ederim :-)
Burası 'sınav' yeri.. Hesapların görüleceği yer değil. Eğer kötülük yapan hemen cezasını bulsaydı veya iyiliğin mükafatı hemen veriseydi "mahşer" e gerek kalmazdı. Ayrıca herkes iman ederdi. İmtihanında bir manası kalmazdı.
Allah Tealanın bir ismi de Sabur'dur. İsterse cezayı hemen verir ,diler se de tehir eder. O'nun bileceği iş yani.. Bu konuyu kaynaklardan okuyarak daha doğru anlayabilirsiniz vesselam.

Gerçekten mutlu olma ihtimalleri aklınıza ya hiç gelmiyor yada böyle düşünmek işinize geliyor. Bence 2. Seçenek :)
Sözde "Adam" ego tatmini yapıyor hem sizi hem eşini idare ediyor.
Ama esine verdiği değerin 10 da 1 ni size vermez bunu siz ve sizin durumunuzda olan kadinlarin hepsi bilsin :KK66:

Bide kadın istemediği sürece bu durumlarda çocuklarının annesi iyi günde kötü gününde yanında olan bi kadını, eğleneceği kadına tercih etmez.

Cidden cok uzuldum. 6 ay ve yohun yasanan bir iliski. Yikici bir etkisi olmali. Ama kesinlikle donmeyin. Piril piril genc bir kadinsiniz. Kandirilmissiniz. Aklinca sizi de kaosa pislige cekecek. Karakteri bozukmus. Olabiliyor bazen. 2 3 sene ruya iliskisi yasatip narsist cikan yalanci cikan hatta yillar sonra pedofil cikan adamlar... Atlatacaksiniz eminim buna. Sizi bunun icine cekmesine izin vermeyin. Geri donme korkunuz aslinda kabullenmeme hissinden ama kabullenin ve bir an once unutup onunuze bakin yapabilirsiniz. Daha iyisini hak ediyorsunuz.

Gerçekten mutlu olma ihtimalleri aklınıza ya hiç gelmiyor yada böyle düşünmek işinize geliyor. Bence 2. Seçenek :)
Sözde "Adam" ego tatmini yapıyor hem sizi hem eşini idare ediyor.
Ama esine verdiği değerin 10 da 1 ni size vermez bunu siz ve sizin durumunuzda olan kadinlarin hepsi bilsin :KK66:

Bide kadın istemediği sürece bu durumlarda çocuklarının annesi iyi günde kötü gününde yanında olan bi kadını, eğleneceği kadına tercih etmez.
Evli misiniz?

Size katılıyorum bir adam iyi günde kötü günde yanında olan karısını eğleneceği kadına tercih etmez.Çünkü tercih edecek bir duruma sokmaz kendini.Çocuklarının annesini sırtından bıçaklamaz bir adam.Çünkü o bir ADAM.Adamlık her ç.kü olanda peydah olabilen bir özelik değil çünkü.Biz konudaki gibi olanlara sadece erkek diyoruz.

Gelelim değer verme meselesine.Ben değer verdiğim soyadımı verdiğim bir kadını aldatmam.He sizin için değer vermek sadece nikah cüzdanını taşımanız için evet diyip ya bak adamı aldım deyip o cüzdanı davetlilere doğru sallamaksa evet güzel değer veriyor.

Kendi kızımın da kocasından böyle değer görmesini istiyorum 10 üzerinden 9.9 olsun diyebiliyorsanız doğru bir yorum yapmışsınızdır.

X