Gebeliğe Hazırlık Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım 🌸🤰🏼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bana yok gibi geldi negatif

Merhaba herkese. Ben dün akşam gebelik testi yaptım gölge gibi bir çizgi çıktı anlayamadım eşimde gördü çizgiyi acaba biz artık halüsinasyon falan mı görüyoruz sizde bir bakar mısınız

Var bence canım çizgi renkli gözüküyor

Merhaba herkese. Ben dün akşam gebelik testi yaptım gölge gibi bir çizgi çıktı anlayamadım eşimde gördü çizgiyi acaba biz artık halüsinasyon falan mı görüyoruz sizde bir bakar mısınız
Kaç dakikada çıktı? Bende gördüm gibi. Ama bi kaç gün sonra tekrarlayın

Merhaba. Bende pcos imişim yeni öğrendim çocuk istiyoruz inşallah nasip olur Beni de katar mısınız ama sat bad dediğiniz nedir acaba onu bilmiyorum
Sat Son adet tarihi Bat beklenen adet tarihi hoşgeldiniz doktorunuz neler önerdi nasıl bi plan yaptınız

Bence batınız geçtiyse kan verin

İnşallah canım benim sen ne zamandır deniyorsun ilk defa denk geldim sanki adına
Ben 4 aydır deniyorum 7 aylık evliyim. Aslında daha çok yeni ama gereksiz strese girdim neden böyleyim anlamıyorum. Sanırım pcostan dolayı doğal yollarla hamile kalabileceğime inanmıyorum o sebeple böyleyim

Ben 4 aydır deniyorum 7 aylık evliyim. Aslında daha çok yeni ama gereksiz strese girdim neden böyleyim anlamıyorum. Sanırım pcostan dolayı doğal yollarla hamile kalabileceğime inanmıyorum o sebeple böyleyim
Evet bizim sürecimiz bir tık daha zor pcostan dolayı ama sen stres yaptıkça daha da zorlaştırıyorsun kendin için. Doğal yolla olmazsa yumurta takibi çatlatma iğnesi ve aşılama var. İnşallah onlara gerek kalmadan en doğru zamanda hamile kalırsın ama dediğim gibi daha çok yeni başlamışsın en azından bir kaç ay akışına bırakmayı dene

Doğru söylüyorsunuz umarım başarabilirim

Sat son adet tarihi, bat beklenen adet canım benim bu arada hoş geldin Umarım çok hızlı atlatırsın bu süreci doktor ek olarak bir şey verdi mi nasıl ilerleyeceksin
Son adetim 14 Mayıs bir sonraki adetim 15 Haziran :)) Doktorum inofolic verdi 2-3 ay kullan dedi kullanan var mı acaba memnun kalan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…