nurovic diyet yolculuğu

dünkü menüm

öğle 12:00
1 kase kısır
ayran

ara
4 parça bitter çikilat
2 avuç leblebi

akşam 20.30
yoğurtlu ıspanak yemeği
2 dilim karpuz

1 saat yürüyüş yapıldı
15 dk yağ yakıcı egzersizler yapıldı
dukan bira içildi.
su tamamdır

Linkini atar mısın rica etsem
Bendeki tartıda Bluetooth lu canım yağ kas su ölcüyor ama doğru deil kilo ve boyu baz alıyor ona göre yağ oranı veriyor nette ölcümlerinle yağ oranı hesapla o neredeyse garanti sonuç veriyor tartı cok gösteriyor yağ oranını

Benimki de öyle Bluetoothlu telde gösteriyor herşeyi de ben pek dikkate almıyorum bakmıyorum. Diyetisyene gidiyorum oradaki yağ olcerim fişini kiyasliyorum

Yağı nerden gösteriyor kafam takıldı, benim evdeki de bu ayarda. Xiaomi markası. Benimkinde de var ben mi bilmiyorum acaba ki
Tartı bucanım telefona uygulamasını indiriyorsun oradan görünüyor

Benimki de öyle Bluetoothlu telde gösteriyor herşeyi de ben pek dikkate almıyorum bakmıyorum. Diyetisyene gidiyorum oradaki yağ olcerim fişini kiyasliyorum
Evet ona bakma zaten yanlıs gösteriyor ben netten beden ölcümlerimi girerek bakıyorum neredeyse ℅100 doğru sonuç veriyor link atayım bir kıyasla
Bu siteden bakıyorum benım yağ oranım ℅25 çıkıyor

Tartı uygulamasının tüm pro özelliklerini açınca vücut ölçüleri vs girince daha net ve güzel bir sonuç aliyorsunuz ama işte ücretli olunca ben pro üyelik alamadım bana eski diyetisyenim demişti kendisine tartım var diye bahsedince

Evet o yüzden hatalı dedim şuan ölcü girilmiyor onu baz almıyor pro üyelik açmaya değmez dıe denemedim hiç internette bedava baka biliyoruz link attığım siteden bakabilirsin en sağlam sitelerden biridir site sahibini youtube'den takıp edıyorum ödüllü bir sporcu☺ en güzel yağ oranını makinelerden cok beden ölcüsü veriyor daha önce gittiğim spor salonunda hocam haftalık beden ölcümü alıyordu tartılma bile yapma diyordu

Tamam oradan da takip edeyim inşallah teşekkürler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…