nurovic diyet yolculuğu

Ay gecen bayram tatile gitmeden yapmıştım alışveriş hala kendimi 34 sanıp aldığım seyler vardı ben almadım hayalim onlara girmek bu bayramda hahahaha :)
Söz de veremiyorum bi iki bikini alırım belki
Ben her bayram alıom deli gibi cok seviyorum alışveriş bız kadınlar duramayız söz vermeyelim

Kızlar harika 1 tarifle daha geldim kesin deneyin
Keçi boynuzu unlu fit kek malzemeler
1 su bardağı yulaf
2 tepeleme yemek kasıgı keçi boynuzu unu
1 paket vanilin
1 çay kasıgı kabartma tozu
1 su bardağı süt
2 parça şekersiz çikolata
Yapılışı
Süt ve yulafı blendırdan geçiriyoruz
Sonra diğer malzemeleri koyup kasıkla karıştırıyoruz daha sonra çikolataları benmari usulü eritip içine döküyoruz ve tekrar karıştırıp 170 derece önceden ısıtılmış fırında 25 dakika pişiriyoruz bukadar
1 porsiyon yani 2 dilim 152 kalori toplam 8 dilim çıkıyor bu ölcülerle

Şekersiz çikolata yerine bitter koysak ne olur kii

Resmini atabilir misiniz çikolatanın

Aaaa gerçek değil diye hiç onemsememistim ben bunu.
Gerçek canım olmazmı hıc günlerdir söylüyorum ya tatlandırıcılı hatta şekersiz pudingde satılıyor büyük marketler de eskıden alır yerdim şimdi almıyorum pahalandı baya değmiyor parasına bıde asırı tatlı normal puding ten Stevia cok tatli bır tatlandırıcı zaten onuda ayrıca kullanıyordum eskıden toz şeker formunda ama onuda almıyorum artık gerek kalmıyor

Yarın alayım birkaç tane dolapta dursun lazım oldukça kullanayım ben madem. Bilgi için çok teşekkür ediyorum canım

Sabah sporu:
30 dakika karısık karın egzersizleri yarısı 5 kilo agırlık ile

Öglen sporu:
26 dakika hit kardiyo
21 dakika orta normal tempo kardiyo
4 dakika esneme soğuma egzersizi

Akşam sporu:
20 dakika 15 günde forma gir 7.gün videosu
26 dakika Leslie tarzı kardiyo videosu
3 dakika esneme soğuma egzersizi

Bugün baya bir baş agrısı baş dönmesi mahvoldum öglen spordan sonra oldu akşam istahım gitti yemeyi zar zor yedim tam bitiremedim bile sonra kekle kahve iyi geldi birde agrı kesici içtim hala hafif baş dönmem var ama spora engel olamaz gece yapıcam akşam sporunu

Eklentiler

• IMG_20240603_213816.jpg
    78,5 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20240603_213759.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 16
Yarın alayım birkaç tane dolapta dursun lazım oldukça kullanayım ben madem. Bilgi için çok teşekkür ediyorum canım
Al canım cok ise yarıyor ani tatlı krizlerinde bile bır kaç parça at agzına zarar gelmez iyi bir çözüm oluyor bende her gittiğimde 2 paket alıp dolaba atıyorum tarifler için
Rica ederim

Dün bı karar aldım.
Bugün uygulamaya başlayacağım.
Su diyeti yapacağım.
Araştırdım, okudum. Bana çok uygun geldi.
Pazar gününe kadar deneyimlicem.
Sıvı beslenmeye dayalı bir diyet.
Öğünlerde yoğurt, çorba, meyve yeniliyor.
Ve 3 lt su.
Hadi bismillah :)

Benim olayım hedefe en kısa zamanda ulaşmak. Hedefime ulaştıktan sonrası önemli benim için. Şok diyet felan neyse adı uygulayıp hedefime ulaşınca hayatımı kilo almadan sağlıklı bir yeme şekliyle idame ettirmek. Uzun vadeye yayinca sıkılıyorum kilo verme yolculuğunu. O yüzden böyle şeyleri deneyimliyorum. Kimine göre son derece yanlış olsada bana göre mantıklı

Örnek su diyeti listelerinden bunu seçtim.
Öğlen yoğurt
Ara öğün elma
Akşam çorba
Toplamda 3 lt su
Bitki çayı vs gün içinde icicem tabi.

Sağol canım
Ay ne güzel o daha eğlenceli alışveriş yapması daha keyifli olur kolay gelsın ve iyi eğlenceler iyi tatiller canım

Tartı günümdüüüü 56.6 çıktım

1 kilo 100 gr vermişim. Bu hafta çok da dikkat edemedim hastane falan biliyorsunuz. Yine de güzel bir sonuç benim için :)
süper tebrik ederim canım. düşük kilolarda olup haftada 1 kilonun üzerinde vermek çok zordur sen zoru başarmışısın maşallah
ben bunu çok kez deneyimledim. su diyeti değilde sıvı detoks diye geçiyor. sadece kalorisi düşük sıvı gıdalar ile besleniyorsun. hatta benim bununla ilgili bi topiğimde var. gerçekten çok etkili güzel sonuç alacağına inanıyorum.
sen eşittir ben gerçekten bende çok sıkıldım artık. kaç haftadır 56-57 takılı kaldım. bi 55 göremedim. biskremde hala çekmecemde duruyor yiyemedimbende acil bişey yapmam lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…