nurovic diyet yolculuğu

Sabah sporu:
Pazar günleri yok 🥲

Öglen sporu:
34 dakika karın agırlıklı kardiyo videosu (sabah yapamazsam öğlen yaparım😂)
21 dakika Leslie tarzı kardiyo videosu(2+2 dambıllarla)
4 dakika soğuma esneme egzersizi

Akşam sporu:
37 dakika 5 kilo dambıl ile tum vücut + aralarda kosu
5 dakika koşu + 7 dakika karın egzersizi
4 dakika esneme soğuma egzersizi

Eklentiler

• IMG_20240602_180748.jpg
    IMG_20240602_180748.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_20240602_180734.jpg
    IMG_20240602_180734.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_20240602_180722.jpg
    IMG_20240602_180722.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 15
Haftasonu benım diyet yoldan cıktı hem regl olacak olmamın etkisi hem hastane süreci derken ortalama cumartesi 700 kalori yemişim bu iyidi ama pazar günü de 700 ama karbonhidrat cok yedim. Bugun kahvaltımı aldım yanıma geldim işe, kaldığım yerden devam :) yarın liste güncellemesi olacak zaten

Kızlar napıyorsunuz 🥰
Kilo vermek bana yaramıo galıba ya 😂 dolap kıyafet dolu bayram bahanesiyle dayanamayıp kılo vermenin özgüveni ile alt üst 1 er parça aldım 😂 sözde almayacağım cok giysim var derken kararlılık seviyem 😂 sizde ne var ne yok başladınız mı bayramlık bakmaya çocuk gibiyim hala bayramlık bahanesi adı altında dolap doldurma çabası 😂

sende çok güzel ilerliyorsun intagram da bir pos görmüştüm bu fotoğraf kilo aldım diye moralimi bozduğumda beni motive ediyor ve çok kez böyle oldu gerçekten
gerçekten çok motıve edici bi yazı daha önce görmüştüm bende moral bozmak yok yoldan dönenin kaşığı kırılsın :-)
Geçen sene 48-50 kilo aralığına kadar zayıfladığımda resmen bana cirkinlestin bile dedi :KK70: alt üst oturunca bu diyet konusunda kaçak davranmak durumunda kalıyorum. Kısacası o diyete tamam spora devam diyor bana. Ben de he he diyip yine yoluma devam ediyorum hedef kiloma ulaşana kadar. Biraz dertleşmek istedim yahu
boşver sen kimseyi dinleme canım kendini en iyi sen tanırsın. nasıl mutluysan öyle yap. eskiler biraz daha etli butlu sevdikleri için öyle istiyorlar. ama sağlıklı olmak kilolu olmak demek değil.
Bu hafta 1.9 vermiş gorunsemde iki haftayı baz alıp 1 er kilo olarak düşünüyorum ben. Çünkü geçen hafta 100 gr vermistim tartıda. Bu normal değildi. Yaşasın 50 li rakamlar yuppiiiiiiiii :KK71:

Güncel kilom : 59.8
süpersin çok tebrik ederim inşallah devamıda gelicek ve hedefine ulaşıcaksın.
Tebrikler canım harikasın 😍💐💪
Bende 600 gram vermişim sonunda normal kilo aralıgına girdim 😂
Güncel kilo: 62.800
senide tebrik ederim canım
Kızlar napıyorsunuz 🥰
Kilo vermek bana yaramıo galıba ya 😂 dolap kıyafet dolu bayram bahanesiyle dayanamayıp kılo vermenin özgüveni ile alt üst 1 er parça aldım 😂 sözde almayacağım cok giysim var derken kararlılık seviyem 😂 sizde ne var ne yok başladınız mı bayramlık bakmaya çocuk gibiyim hala bayramlık bahanesi adı altında dolap doldurma çabası 😂
bende bayram değilde tatil telaşı var canım. dün aniden tatile gitmeye karar verdik. bayram alışverişi düşünürken şimdi tatil alışverişine çevirdim rotayı :-)

selam kızlar. yine bi hafta sonu yoğunluğu giremedim. cumartesi sabahı 56.8 geldim. bu şekilde güncelleyebilirsin canım.
şimdi 2 hafta biraz daha sıkı tutacağım. mutlaka tatile gitmeden 54 görmeliyim. ki tatilde rahat salabileyim.:KK70:
bu ara yine detoks falan yapabilirim. :olamaz:çabuk kurtulmak için

gerçekten çok motıve edici bi yazı daha önce görmüştüm bende moral bozmak yok yoldan dönenin kaşığı kırılsın :-)

boşver sen kimseyi dinleme canım kendini en iyi sen tanırsın. nasıl mutluysan öyle yap. eskiler biraz daha etli butlu sevdikleri için öyle istiyorlar. ama sağlıklı olmak kilolu olmak demek değil.

süpersin çok tebrik ederim inşallah devamıda gelicek ve hedefine ulaşıcaksın.

senide tebrik ederim canım

bende bayram değilde tatil telaşı var canım. dün aniden tatile gitmeye karar verdik. bayram alışverişi düşünürken şimdi tatil alışverişine çevirdim rotayı :-)
Sağol canım 🥰💐
Ay ne güzel o daha eğlenceli alışveriş yapması daha keyifli olur kolay gelsın ve iyi eğlenceler iyi tatiller canım 😍💐

Kızlar napıyorsunuz 🥰
Sevmediğim mevsimle cebellesiyorum. Sonbahar ilkbahar ennn sevdiğim mevsim.
O kadar sıcak ki şuan :KK43:
Bayramlık almayı düşünmüyorum ben.
Sen güzel günlerde giy yeni cicilerini:KK66:

Kızlar napıyorsunuz 🥰
Ay gecen bayram tatile gitmeden yapmıştım alışveriş hala kendimi 34 sanıp aldığım seyler vardı ben almadım hayalim onlara girmek bu bayramda hahahaha :)
Söz de veremiyorum bi iki bikini alırım belki :KK70:

52. Gün

Öğlen
175 gr kısır

Akşam
200 gr yoğurt
5 adet fındık
5 adet badem
3 adet ceviz

Eklentiler

• IMG-20240603-WA0001.jpg
    IMG-20240603-WA0001.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 9
Sevmediğim mevsimle cebellesiyorum. Sonbahar ilkbahar ennn sevdiğim mevsim.
O kadar sıcak ki şuan :KK43:
Bayramlık almayı düşünmüyorum ben.
Sen güzel günlerde giy yeni cicilerini:KK66:
Al bendende okadar sporu bitirene kadar 20 kilo ter attım plankta terlerim yerleri yıkadı 😂 benımde öyle ya sonbahar ilk bahar en güzel mevsim oturdum yerde ter atıom şuan yenı duştan çıktım banamısın demedı 😂
Sağol canım 🥰 heves işte çocuk ruhlu olmak böyle sanırım büyümüş hiç ruh olarak 😂

Kahvaltı
haşlanmış yumurta
Beyaz peynir
3 tane sucuk
1 dilim tam buğday ekmeği
Şekersiz çay

Ara öğün

1 kase yoğurt

Akşam
6 yemek kaşığı yeşil fasulye
3 yemek kaşığı pilav
1 kase cacık