Niyet ettim doğum kilolarını vermeye 🤭

Benim de adetim düzensiz ilaçsız adet olamıyorum pcos var bende şimdi ne yapacam bilmiyorum ya ama akşam yemege davetliyiz kaynanam lahmacun yapacakmış bı tane gömerim 😂
Canım lahmacunun yanında çorba da iç ve içini bol yeşilllikke doldur hiççççç bişeycik olmaz 🙅

Benim de adetim düzensiz ilaçsız adet olamıyorum pcos var bende şimdi ne yapacam bilmiyorum ya ama akşam yemege davetliyiz kaynanam lahmacun yapacakmış bı tane gömerim 😂

Yiyebilirsin canım lahmacun normalde diyetisyenler de veriyor lahmacun göz hakkıdır Bir tane ye 😂bol bol salata yersin oh mis ben de akşam ne yemek yapacağımı düşünüyorum 😬

Bende 1.cocuga 59 ile hamile kaldım 75 80 e yakın kilo aldım 2. Çocuğa 80 ile hamile kaldım 85 falan di doğuma girdim sonra 13 kilo verdim şimdi geri aldım tekrar diyetteyim işte bakalım kaç kilo verecz bende tartı olsa her gün tartılirdim motive amaçlı 💪💪😂
Ben 78 ile hamile kaldım 94 ile doğuma girdim . Şuan 87 yim . Sanki içimde çocuğu unutmuşlar 🤣 1 haftadır spora başladım , 15 gündür regli gecikmem var ve ilaç kullanıyorum bi regli olsam 3 kilo rahat gidecek

Ben 78 ile hamile kaldım 94 ile doğuma girdim . Şuan 87 yim . Sanki içimde çocuğu unutmuşlar 🤣 1 haftadır spora başladım , 15 gündür regli gecikmem var ve ilaç kullanıyorum bi regli olsam 3 kilo rahat gidecek
Hahah koptum gülmekten ya 😂😂🤣🤣 merak etme gidecek gidecek 🤣

Regl olmayınca çok kötü ya ya olunca da tüm ödem gidiyor. 😂😂😂

Ben haftalık tartılmaya karşıyım 🤣 her sabah 11 gibi tartılınca mesela küsürler görünce tartıda bugün bugün bunu vericem falan diyorum 🤣 bollaş bollll eksiler olsun inşAllah🧿Ay ben çıldırıcam 15 gündür gecikme yaşıyorum . 11. Günde gittim doktora tarlusal verdi akşamı hemen başladım 4 gün olacak ne gelen var ne giden yani rahat 3 kilo gidecek bi regli olsam 😣😣😣

Ben de tartı var da gün içinde tartılınca fazla çıkınca çok kötü oluyorum o yüzden haftalık tartılıyorum bazen yalan yok iki üç günde bir tartıldığımda oluyor 😂😂😂

Bu arada bende de tek çocuk var 69'da hamile kaldım 94 ile doğuma gittim 84 de doğumdan çıktım şu an 77.9'um hedefim 63 kilo 😬😬😬

Ben de tartı var da gün içinde tartılınca fazla çıkınca çok kötü oluyorum o yüzden haftalık tartılıyorum bazen yalan yok iki üç günde bir tartıldığımda oluyor 😂😂😂
En sağlamı sabah 11 gibi tartılmak . Ama 11 de uyanıp tartılmak değil . 🤣🤣🤣 ben 8 gibi uyanıyorum sağ olsun oğlum o saate uyanıyor o zamana kadar hareket ediyorum şişliğim falan iniyor

X