Niyet ettim doğum kilolarını vermeye 🤭

Bir de şöyle bir durum var bu hafta eşim yemekte olmayacak o yüzden büyük bir ihtimalle detoks çorbası yapabilirim 3 günlük biraz kilo kaybıma hızlandırmam lazım bu 78 barajını bir kırmam lazım

Eğer benimle birlikte detoks yapmak isteyen olursa pazartesi salı ve çarşamba günleri yapabiliriz tarifini de burada atarım zaten 😌

Akşam yemeği yapmadım eşim dışarıdaydı bir şeyler atıştırmış o ben de 2 tane incir 5 tane kaju Bir de 5 tane çikolata kaplı leblebi yedim 😂

Bir tane dondurma yedim ek olarak. 🤷

Eklentiler

• IMG20240830223304.jpg
    IMG20240830223304.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 9
Eğer benimle birlikte detoks yapmak isteyen olursa pazartesi salı ve çarşamba günleri yapabiliriz tarifini de burada atarım zaten 😌
Tarifi yolla bende yapım . Sabah 2 kaşık menemen yedim.oglen bı hamburger gömdüm 😂 çeyrek te burma kadayıf yedim oohh biz yedik başkalarına yarasın 😂

Günaydın hanımlar bugün tartı günüydü 77.9 çıkmışım çocuk sabah erken kaldırdı biraz su içtim bir de aspir yağımı içtim. Şimdi bana müsaade ederse birazcık daha uyuyacağım kahvaltıyı geç yapacağız 😂

Günaydın hanımlar bugün tartı günüydü 77.9 çıkmışım çocuk sabah erken kaldırdı biraz su içtim bir de aspir yağımı içtim. Şimdi bana müsaade ederse birazcık daha uyuyacağım kahvaltıyı geç yapacağız 😂
Günaydın şaka gibi aynı kilodayiz 😂77.9 bende bı bardak su içtim kahvaltı yapmicam . Ayın 11 de diyetisyen rabdevum var ve ben o zaman 78.4 dum kadın bana kızacak 😂

Günaydın şaka gibi aynı kilodayiz 😂77.9 bende bı bardak su içtim kahvaltı yapmicam . Ayın 11 de diyetisyen rabdevum var ve ben o zaman 78.4 dum kadın bana kızacak 😂
Detoksla toparlariz diye düşünüyorum ama genede bilemedim 😂

Bugun kahvaltı da iki kaşık menemen yedim su içtim akşam da 2 tane mısır yedim amma lavaboya çıkamıyorum artık

Sıvı alımı azsa ondanda olabilir birde kayısı çayı var ben onu içince cikiyorum şu aralar kabizim (affedersiniz) onu içiyorum iyi geliyor.

Bu arada kahvaltıdadomatesli sucuk yedik 5 dilim falan ekmek yedim bir tatlı kaşığı da kayısı reçeli yedim bu sefer biraz fazla kaçırdım öğlen bir avuç kadar kajuyu yedim bir avuç kadar haşlanmış makarna biraz mısır Bir tane de ton balığını karıştırarak yedim bugün biraz böyle dengesiz oldu 😔

Bak bu olmadı ama ya neyse daha dikkat etcez. Bende sabah iki kaşık menemen yedim su içtim akşam sade tarçınlı türk kahvesi içtim 5000 adım attım şimdi yatıyorum

Gerçekten olmadı salı günü kan tahlili vermeye gideceğim gizli şekerim var mı diye aç kalinca çok sinirleniyorum 😢😢😢

Gerçekten olmadı salı günü kan tahlili vermeye gideceğim gizli şekerim var mı diye aç kalinca çok sinirleniyorum 😢😢😢
Haha emin ol benim kadar sinirlenmiyosundur . Çocuğa kocama nasıl kızıyorum bı gör. Korkudan dışardan yiyecek içecek sipariş veriyor 😂😂

Haha emin ol benim kadar sinirlenmiyosundur . Çocuğa kocama nasıl kızıyorum bı gör. Korkudan dışardan yiyecek içecek sipariş veriyor 😂😂
Güzel taktik bende mi denesem 😂😂😂 birde B12 eksikliği var bende ignem bitiyor değerler ne alemde onlara da baktiriyorum yılda iki kez yorgunluk yapıyor. 😢

Güzel taktik bende mi denesem 😂😂😂 birde B12 eksikliği var bende ignem bitiyor değerler ne alemde onlara da baktiriyorum yılda iki kez yorgunluk yapıyor. 😢
Hadi ya geçmiş olsun 🙏 bence de bı baktır onlara . Bende de kolestrol çok düşük çıkıyor

Hadi ya geçmiş olsun 🙏 bence de bı baktır onlara . Bende de kolestrol çok düşük çıkıyor

Aaa yüksek çıktığını duydum da düşük çıktığını ilk defa duyuyorum neden diyorlar peki sana da geçmiş olsun😔

X