Niyet ettim doğum kilolarını vermeye 🤭

Bugün evi temizledim toptan o yüzden spor yapamadım annemlere geldim birkaç gün burada kalacağım akşam yemeğinde pilav yedim bir de annem kurabiye yap 5 tane falan kurabiye yedim kendimi durdurmam lazım ama yarın doğum günü var ne yapacağım bilmiyorum 😥😭😭

Günaydın bugün kahvaltıda kaşarlı omlet yedim bir dilim tam buğday ekmeği yedim bir de 3-4 tane top peynir yedim bir tanecik'te börek yedim. Önümüzdeki 1 ay boyunca hedefim 5 kilo vermek 73'e düşüp aralığa kadar 60 a kadar ulaşmak

Bugün ev süpürdüm şu koye gitme işi olmasaydı güzel kilo verirdim de köy işi biraz yaktı beni 😭

Sana kolay gelsin ben de iki gündür ha bire yedim düğün vardı eşim izinliydi dışarıdan yemekler yedik falan aldım baya 😂şimdide eve iki tane muhabbet kuşu aldık onlarla konuşuyorum bundan sonra yeni sırdaş yeni arkadaslarim onlar 😂 oğlum biraz kıskandı ama

Ben sabah kahvaltısı yapmadım şimdi bı white chocolate mocha içtim akşam da yemek yer miyim bilmiyorum

Sana kolay gelsin ben de iki gündür ha bire yedim düğün vardı eşim izinliydi dışarıdan yemekler yedik falan aldım baya 😂şimdide eve iki tane muhabbet kuşu aldık onlarla konuşuyorum bundan sonra yeni sırdaş yeni arkadaslarim onlar 😂 oğlum biraz kıskandı ama

Ay çok teşekkür ederim bende de şu an cheesecake var o yüzden ben de bu hafta biraz kaçıracağım gibi ay hayırlı olsun yeni arkadaşların 💓

Ben sabah kahvaltısı yapmadım şimdi bı white chocolate mocha içtim akşam da yemek yer miyim bilmiyorum
Akşama kadar bitkin düşmez misin ki

Ay çok teşekkür ederim bende de şu an cheesecake var o yüzden ben de bu hafta biraz kaçıracağım gibi ay hayırlı olsun yeni arkadaşların 💓

Akşama kadar bitkin düşmez misin ki
Teşekkür ederim 🙏 dün akşam güzel bı şarka ve dolma yaptım bı kaç tane sarma yedim yoğurtla beraber şimdi kahvaltı yapmam öğlen belki bı şeyler yerim

Bende kurtulamadım şu doğum kilolarından. 72 kiloyum diyete başladım bir de krom pikolinat hapı aldım tokluk hissi ve tatlı krizleri için. Umarım en kısa zamanda 58 e düşerim :işsiz:

O ne işe yarıyor nedir kilo verdiriyor mu
Sanırım işe yarıyor bilimsel çalışmalarda 2 gruba deney yapmışlar günde 4 tane krom pikolinat içenler içmeyenler göre daha fazla kilo vermiş. Ben sabah akşam 1 er tane içiyorum iştahımı azalttığını söyleyebilirim. Trendyolda yorumları okuyarak almaya karar verdim herhangi bir doktora yada diyetisyene danışmadım. kullananlar memnun. :super:

Başlığa giremedim kusura bakmayın ama bu annemlerdeyken biraz sağlıksız besleniyorum aspir yağı vs ara verdim yarın evime döneceğim başa döndüm muhtemelen sıkı bir diyet uygulayacağım burda paylaşirim artık kilodan vs çok sıkıldım

Evet düzen bozulunca diyet de bozuluyor. Aspir yağı ben de mi alsam acaba. İşe yarıyor mu?

Bence güzel işe yarıyor iştahı kapatıyor ☺️ ben de hem diyetisyen önerisi ile aldım hem de şu 40 kilo zayıflayan bir tane kadın vardı ya Ece miydi neydi adı onda da görmüştüm 😌

Kızlar benim de diyet bı gün oluyor bı gün olmuyor ya

Bu aralar benim de öyle derdim 1 kiloyu geri aldım o da farklı yere gitmekten Bir de tuvalete çıkamamaktan büyük bir ihtimalle ama şimdi eve geldim diyete sadığım artık yani inşallah 😂

Valla aslında bende aynı durumdan şikayetçiyim. Sabahları iyi güzel.. Gün içinde de iyi güzel.. Ama akşam olduğu zaman bazen kaçırıyorum. Yerken iyi güzel hoş. Ama sonrası keşke yemeseydim diyorum. Nolcak böle ya :işsiz:

Aslında o yemeği öğlen yapsak yani akşam yediklerimizi öğlen yesek öğlenden akşama kadar eritiriz çok karışık konuştum 😂 acaba şey diye de düşünüyorum ben hani sabah ve öğlen çok zorluyoruz da akşam gözümüz mü dönüyor 🤷

Hahahha valla ayni ben 😂
😂😂😂

Günaydın bugün sabah çiyalı limonlu suyu ile başladım sabah kahvaltısında soğuk çay içtim şekersiz bir tane simit yedim çok az içine çeçil peyniri atıp tost yaptım onunla 2 tatlı kaşığı kadar da fıstık ezmesi yedim o da şekersiz yalnız su içmedim yani bu aralar su hedefime çok ulaşamıyorum aslında sorun şu çok tuvalete gitmekten hoşlanmıyorum o sorunumu aşarsam güzel güzel ilerleyeceğimi düşünüyorum. Tatlı krizim gelirse diye size de tavsiyem 3 gibi falan 2 tane kare ya da 3 tane kare bitter çikolata yiyeceğim ara öğün niyetine yanına da bir sade soda ve Türk kahvesi patlatacağım ama akşam yemeğine ne yiyeceğimi hala bulamadım şimdi eşim gelsin ona göre bir yemek hazırlayacağım 😂 yani şu anlık planım bu şekilde akşam yemeğini de yedikten sonra yazarım birazdan growwithjo yapacağım. Bu aralar onu da biraz aksatıyorum köye gidip oradan annemlere geçmem benim biraz dengemi bozdu Bir de annem ben geleceğim diye tatlıları börekleri abartmış gene 1 kiloyla yani başladığım yere geri döndüm gibi bir şey oldu hakkımda hayırlısı olsun 😂😂😂

X