Nisanda Bahar :)

herkese merhaba..16.30 itibariyle bugünü kapatmış bulunmaktayım..
Sabah: 1 yeşilçay + zeytin+ lor peyniri + roka +maydonoz +1 yumurta +1 tahıllı sandviç ekmeği
Öğle: kızlarr öğlen okula gittim arkadaşımın yanına yemekhanedeki yemekten yedimm...
Bahçevan Kebap +Şehriyeli Pirinç Pilavı +ayran + elma.....
bu yemeği bilen var mı bilmiyorumm ama ben normalde et hiç sevmem o yüzden kan değerlerim hep düşüktürr bu sefer sırf bunun için yedimmm zaten bildiğin haşlanmış ettt...ne kebabıysa artıkkk..alakası yok ismiyle :)
sonrasında 1 türk kahvesi sade..
Akşam: 1 tahıllı sandviç ekmeğinin arasına peynir koyup tost yapmıştımm okuldan geç dönerim orda yerim diye..evde yedim artık :) yanında kapuska

Bugünkü menüm baya doyurucu :) 1500 kalori almışımdır :)
ama birazdan leslieciğim 1,5 saat hatta belki + 45 daha 3 set beni bekliyor olacak :)

Yaa öldüm valla ter içinde kaldım.
Terim soğumadan size yazıyorum kıymetinizi bilin hanımlar
Menüm ile başlayayım.
Sabah 07:30 da bir dilim kepek ekmeği 1 domates biraz da peynir.
Akşam 15;30 da 5 kaşık taze fasulye 3 kaşık da yoğurt.
Spor olarakda 30 dakika yürüyüş
50 sguat
45 dakika leslie 3 mil.
Su ve çayları yazmıyorum kızlar ben 15 yaşımdan beri şeker kullanmıyorum çaya kahveye zaten.
Güzel verimli bir gün olduğunu düşünüyorum

Senin bacaklarda faydası olacak mı leslie çok merak ediyorum gerçi bu spor azmiyle hem incelir hem sıkılaşır

Bekarım nasip olursa yaz sonu düğünüm var. 3 yıllık öğretmenim canım.
Oh ne güzel bende evlenmeden önce 96ydım zayıfladım 75-79 arası oldum evlendim hoop geri aldım :) inşallah sende verirsin güzel bir gelin olursun ve geri almazsın ( bebiş haricinde )

Oh ne güzel bende evlenmeden önce 96ydım zayıfladım 75-79 arası oldum evlendim hoop geri aldım :) inşallah sende verirsin güzel bir gelin olursun ve geri almazsın ( bebiş haricinde )
İnşallah tatlım ya ben 99 luk halimi de gördüğüm için tövbe bi daha eziyet etmişim vücuduma.

selam kizlar ben aksam yemegi icin esimin isten gelmesini bekliyom ama zaten burda daha saat 6 bile olmadi bugun gayet iyi gecti cok sukur aksam yemegimde brokoli corbasi, iki kasik kadar pilav ve mantar sotedende tadimlik alirim
sabah; bir dilim ekmek ve sadece bir yumurta
ara ogun bir portakal
ogle;iki dilim kepek ekmegi ve arkadasimin benim icin yaptigi mihlamadan iki kasik kadar yedim
su ana kadar 2yesilcay 1 kahve ve 2,5 litre su ictim
simdide kalkip silm in6 yapacam insallah

Nefis denen şeye hakim olmak bazen çok zor oluyor hakkaten.
dimi malesef
selam canım hoşgeldin

menüm ;
sabah börek yedim öğlen çubuk kraker akşam yemeyeceğim söz
yarından itibarende ciddiyetimi takınıyorum :) ama suyumu içtim sporumu yapacağım..

iyi akşamlar hepinize

Mükemmel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…