Nisanda Bahar :)

çok saoll cnmm..ama sende pazar günü olmasına rağmenn baya iyisin bugünnn.. :) menünü inceledimm..tebrikler poğaça dışında hiç kaçak yok :):KK9:
Tişikürler canım :oops:Napiim canım çekti 1 taneciik yidim[/QUOTE]

cnm tabi ki yicezzzz..sana dediğim gibi bizim için kimse oturupp özel menü hazırlamayacak gittiğimiz yerlerde..biz kafamızda işin matematiğini çözecez.. :)

[QUOTEbugüm erin, post: 39571259, member: 651103"]Tişikürler canım :oops:Napiim canım çekti 1 taneciik yidim[/QUOTE]

cnm tabi ki yicezzzz..sana dediğim gibi bizim için kimse oturupp özel menü hazırlamayacak gittiğimiz yerlerde..biz kafamızda işin matematiğini çözecez.. :)[/QUOTE]
Aynen

Neyi ne ile yediğimiz çok önemli arkadaşlar. Poğaca tabiki yenilecek ama yanında patates olmadan pilav tabiki olacak ama yine yanında karbonhidrat olmadan. Protein karbonhidrat dengesi kurulduğu zaman sorun kalmıyor.
Öğretmenlik damarım tuttu sınıfta sandım biran kendimi:p:p

cnnmmm saolll da haddim olmayaraktan sana karışıyorum ama korkuyorum halsiz kalacan..bak sonra enişte bize kızacakkk..sizin yüzünüzden dicek :)
Yaa bana kızıp duruyor zaten sorma onu hiço_O
Tamam söz yarın sabahtan itibaren öğün atlamıcam.

Neyi ne ile yediğimiz çok önemli arkadaşlar. Poğaca tabiki yenilecek ama yanında patates olmadan pilav tabiki olacak ama yine yanında karbonhidrat olmadan. Protein karbonhidrat dengesi kurulduğu zaman sorun kalmıyor.
Öğretmenlik damarım tuttu sınıfta sandım biran kendimi:p:p

öğretmenimm cnm benim cnm benimmm çok haklısınnnn..evdeyken dikkat ediyorum ama işte dışarıdaykennnn malesef fazla ayarlayamıyoruz...15 günde 1.. benim de 1 torpilim olsun artııkk :oops:

Hem arkadaşlar bana karışın yanlışlarımda yardımcı olun bilgilerinizi paylaşın lütfen kırılmam sevinirim aksine.

öğretmenimm cnm benim cnm benimmm çok haklısınnnn..evdeyken dikkat ediyorum ama işte dışarıdaykennnn malesef fazla ayarlayamıyoruz...15 günde 1.. benim de 1 torpilim olsun artııkk :oops:
Olsun tabiki sporla dengelersin onu.
Leslie 3 mil 45 dakika ya 386 kalori diyo bende var mıdır o kadar ya

:kk77: sabahhh kahvaltıııı mutlaka olsunnnnnnnn..ayda yılda bir aceleden etmeyeceğin günler olabilir..onlar istisna..:KK76:
Evet sabah çok önemli hakkaten ben 6 ay öncesine kadar akşama yemeyip akşam olduktan sonra hepsinin acısını çıkartırdım.

Olsun tabiki sporla dengelersin onu.
Leslie 3 mil 45 dakika ya 386 kalori diyo bende var mıdır o kadar ya

cnmm ben artık zamana yaydımm illa 1 ayda değil 2 aydada versemde olurrrrr..1 ayda vermem gerektiğini düşünüce sıkıyor beniii..motivasyonum düşüyorrr.. o yüzden yavaşşş bile olsaa sıkılmıyorum artık bu düzenimden :kk77: önemli olan düzeni oturtmak..benim en baştan şaşmayan kurallarım vardı mesela: 5 ten sonra ağzıma lokma koymadım..hiçbir zaman..
bol bol su içtimm..yeşilçayy içtimmm..beyaz ekmek yemedimm.. şeker ve tuzla aram zaten yoktu..bak şekerlilerle demiyorummm..sade şeker..çayımı ve kahvemi şekersiz içerdim hep..sporumu yapıyordumm..bunlar artık yerleşti bende..bu düzeni devam ettirirsemmm yolun sonu görülecek gibi ...:) umarım orada karşılaşırız bütün arkadaşlarla..seninle zaten el ele gidecez :KK19:

Towerin canim harikasin varya masallah canim benim bu nasil azimdir boyle masallah
Bu arada benim pc bozuldu telefonla olmuyo yaaaa...
Neyseki yarin aksam alicam bilgisayari
Benim ervammim canim arkadasim nerelerde mesajlari okuyamadim iki gunde okadr uazmisinizki

Tabikisi. Ben 68 i görene kadar hiç kaçamak yapmayayım diyorum ne dersiniz

işkencenin daniskası derimmm :) :KK49: duruma ve şartlara bağlı olaraktan küçücük kaçamaklar olabilir..zor şartlar altında tabiii..durup evde duran çikolatayı ye demiyorumm...mesela ben dışarda kahvenin yanında verilen ikramlara dokunmuyorum..ama o gün kuzenimin anneannesine gitmiştik almanyadan çikolata getirmiş bize..bir daha nerde bulacammm o güzel tadı diyerektennn ucundan bir minik parça aldımm..türkiyedekilerden olsaydııı ağzıma almazdımm nasılsa önceden hepsinden maşaalhh yemişliğim var :) yani ben artık böyle yaklaşıyorum işe :):KK28:

Towerin canim harikasin varya masallah canim benim bu nasil azimdir boyle masallah
Bu arada benim pc bozuldu telefonla olmuyo yaaaa...
Neyseki yarin aksam alicam bilgisayari
Benim ervammim canim arkadasim nerelerde mesajlari okuyamadim iki gunde okadr uazmisinizki

canımmmm insan hata yapa yapa geçte olsa öğreniyorrrr.. :) hemen olmadı tabiii bu hale gelmem..kaç kez diyeti bozmuşluğum olduu yıllar önce ..ama bu sefer ki nedenimm benim bu yoldannn dönmemi engelliyorrrr :) hırs yaptım sanırım :) emin ol sen de alışırsın zamanla..

işkencenin daniskası derimmm :) :KK49: duruma ve şartlara bağlı olaraktan küçücük kaçamaklar olabilir..zor şartlar altında tabiii..durup evde duran çikolatayı ye demiyorumm...mesela ben dışarda kahvenin yanında verilen ikramlara dokunmuyorum..ama o gün kuzenimin anneannesine gitmiştik almanyadan çikolata getirmiş bize..bir daha nerde bulacammm o güzel tadı diyerektennn ucundan bir minik parça aldımm..türkiyedekilerden olsaydııı ağzıma almazdımm nasılsa önceden hepsinden maşaalhh yemişliğim var :) yani ben artık böyle yaklaşıyorum işe :):KK28:
Ya hedefe yaklaştıkça bi heyecan kaplıyor içimi:KK76::KK76:

canımmmm insan hata yapa yapa geçte olsa öğreniyorrrr.. :) hemen olmadı tabiii bu hale gelmem..kaç kez diyeti bozmuşluğum olduu yıllar önce ..ama bu sefer ki nedenimm benim bu yoldannn dönmemi engelliyorrrr :) hırs yaptım sanırım :) emin ol sen de alışırsın zamanla..
Insallah canim ben bu defa niye boyle oldu bilmiyom normalde bende azimliyimdir galiba gorumcem canimi sIktI yok sen zayiflama yuzun cokmus hemen daha yasli gozukuyon felan dedi benimde moralim bozuldu :KK43:

Insallah canim ben bu defa niye boyle oldu bilmiyom normalde bende azimliyimdir galiba gorumcem canimi sIktI yok sen zayiflama yuzun cokmus hemen daha yasli gozukuyon felan dedi benimde moralim bozuldu :KK43:

cnmm sen herkesi boşverrrr.bana da bugünnn ne var yaniii boz işte..ye bugün her şeyden dedilerrrrrr.ama ben onları dinlemedimmmm.. bildiğimi okudum :)

X