Nisanda Bahar :)

ama hala enerjim var birde platesmi yapsam diyorum hazir oglusum uyuyorken bence bu firsati iyi degerlendireyim ben neyse kizlar platesten sonra gorusuruz

Bugün
Sahurda:tulum peynirli yumurta
1 dilim k.k.ekmeği
1 küçük kase lor peyniri
2 hurma
İftar:1 tabak karalahana yemeği
1 kase tarhana çorbası
1 kase yoğurt
Ara:2 havuç
2 litre su içtim,500 ip atladım,50 mekik yaptım

Kızlar harikasiniz ne güzel menu ler paylasiyorsunuz
Bende yazayım
Sabah 2 bardak su
1 yumurta
1 dilim çavdar ekmegi
4 zeytin biraz peynir ve dereotu
Ara
Elma ,sütlü kahve 2 galeta
Öğlen
1 kase yoğurt çorbası
1 dilim ekmek
Yaprak sarması
Kivi
2 halley Gofret
Aksam
sarma ve yoğurt
Greyfurt
az öncede salep içtim bitti

lesliee 3 milin 2 versiyonu ve 2 milini toplamda 2 saat yapmış bulunmaktayımmm..bu da bana ders olsunnn.. o pilavla akşam tahıllı tostu yemicektimmmm neyseeee.. nasıl tatlı tatlı yemeyi bildiysem acısını çeke çeke de eritecem :) birazdann da bacak hareketlerimi yaparım olur biterrrrrrr... bugünlük bu kadar kızlarrr.. :) Bugün erkenciyimmm..yarınn grşrz..herkese iyi akşamlarrrr...

2 halley Gofret

2 halley Gofret olmasaymışşş daha da iyiymiş...ama onu yemene rağmennn yine iyi dizginlemişsin cnm..genelde onlar yedikçe yedirir de :)

en azından artık kahvaltının başlangıcını görüyorummm..daha tam kahvaltı demiyorum dikkat edersen cnm :) sporlarr gayettt başarılı..onlar içinnn tebriklerrrrrr

2 halley Gofret

2 halley Gofret olmasaymışşş daha da iyiymiş...ama onu yemene rağmennn yine iyi dizginlemişsin cnm..genelde onlar yedikçe yedirir de :)

Evet canim ya yemesem iyiydi dayanamadım
Sen lesliee nerden yapiyorsun linki gönderebilir misin canım bende yapsam

Evet canim ya yemesem iyiydi dayanamadım
Sen lesliee nerden yapiyorsun linki gönderebilir misin canım bende yapsam

cnmm onlar genelde yedikçe yiyesin geliyorrr..gereksizler grubunda yaa,vücuda faydası yok..zararı var...onlar tuzakkkk :) ondan dedimm..1 tane alıp kendini frenleyebiliyorsan ne mutlu sana..ben hiç bulaşmamaya çalışıyorum... çünkü bulaşırsam belki bir daha yapışırım diye korkuyorumm..hoş açlıkktan ölecek gibi bir durumdaysam ve mecbur başka yiyecek bişi yoksa yerim tabi..orada acil durum söz konusu :)

ben bunları yapıyorum cnm:

Slmmm kızlar nasılsın.,
bugün kü menü
sabah iki dilim ekmek yeşillik ve birazda yumurta
öğle yok
akşam üzeri bikaç tane balık kraker
aksamda 1 kare beyran içtim tabi çok suyum da vardı

selam kizlar yine ben plates yapmak icin video ariyodum biraz bacaklari calistirayim dedim ebru sallinin skinny jeans dvdsini buldum youtubeta birde baktim anaaammmm.. tam benlik kizlar 2 haftada 2 beden vaad ediyor ozellikle bacaklari inceltiyormus yaptim inanin ustkata banyoya zor ciktim bacakalarim o kadar oldu yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…