Nisanda Bahar :)

kızlarr ben leslieciğime gidiyourmmm..ayağım sanki biraz bugün daha iyi.. :) herkese iyi iradelerrrrrrr yarın görüşmek üzere

cansuyummm kahvaltı yapmayı unutma yarınnn

Canimmm bende seni merak ediyordum Nerelerdesin.. nasılsın iyimisin canım benim..
Tatlım dün kv deme geldik bırakmadıLar orda kaldık sabahta annemlere geçtik yoğundum bugün özledim sizi

Iyi geceler Arkadaşlarım
Çok yoğun bir gün geçirdim alışveriş ziyaret derken eve geç geldim derle topla ancak yattım nasıl yoruldum anlatamam
Sabah kahvaltıya gittik ve açık büfeydi!!
Iki dilim peynir iki zeytin Menemen iki dilim ekmek Havuç roka turp KöZlenmiş Patlıcan biraz patates salatası bir ince dilim kek (ne kadar karışık yediğimi şimdi farkediyorum gözümü doyurmak için doldurdum tabağı)
Akşam 4 köfte salata ayran yarım dilimden az ekmek
6 da bir kurabiye
(Ah ısrarı bir görseniz kv ye gitmek istemiyorum bu yüzden devamlı yedirme derdinde yapıp yapıp beni çağırıyor artık sinirimi bozuyor bu durum yani sağolsun ama lokma sayıyor cani yalnız istemiyor beni ortak ediyor zaten işi gücü yemek yapmak.. Tek bana değil kim gelse ye ye ye şunu yemedin bundan al falan. Anladı diyet yaptığımı hala Durum aynı. Sürekli yemicem aç değilim teşekkür ederim demekten de sıkıldım. Mesafe koymam lazım ama olmuyor çok yakınız açıkçası hazır yemek bazen işime geliyor. İşte böyle kızlar içimi Döktüm size belki Anlamsız gelecek ama ciddi sorun teşkil ediyor Kv nin Yanımda olması.
Bu arada towerin maşallah sana
Mirjam benim kv senin misafir :)) bir kendimize kalamadık
Su cum hakkaten az yiyorsun ya..

kızlarr ben leslieciğime gidiyourmmm..ayağım sanki biraz bugün daha iyi.. :) herkese iyi iradelerrrrrrr yarın görüşmek üzere

cansuyummm kahvaltı yapmayı unutma yarınnn

ve leslieee 3 mil biter..hatta hızımı alamadımmm diğer 3 mili d eyaptımm..o da yetmediiii yer hareketleri yaptım biraz :)
kızlarrrrrrrr sporsuzzzzz olmazzzzzz benden demesiiiiii :)

cnmmmm desene bugün seninle biz sınanmışızzzz resmennn.. bence kayınvalidene anneciğim şekerim yüksek çıkmış dikkat etmem lazım deeee..bak bakalım ısrar ediyor mu :) çok ısrar ederse de bazılarının ucundan al, kırılmasınn maksattt..ama her yaptığını da yeme yaniiii.. sonuçta sağlığın önemli mazallahhh şekerin fırlarsaaaaaa oğlu naparrrrrr beyaz yalanlar bazen iyidirrr

Son düzenleme:
gunaydinlar kizlar nihayet pcmi aldim telefondan olmuyodu oyle internet iyi cekmiyodu herneyse bugun cok yogunum ama aksama gorusuruz artik bozmak yok bu diyeti kimseyi dinleyip moralide bozmak yok gidecek kilolar gelsin artik su 6li rakamlar

Merhaba kızlar
Yine bir öğle uykusundan yazıyorum size :) towerin Şekerim var desem fayda etmez benim kv ye kendininde var ama löp löp götürüyor :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…