Nisanda Bahar :)

2 fincan yesil cay, form cay, 3 lt su
Ara: 1 elma
Aksam sadece tarçınlı sut içmeyi düşünüyorum.

Bugün iştahım acaip acik sag salim kapatayim bugünü başka bir şey istemem:)

Selam fit bayanlaaarrrr...
Ben bugün kahvaltı falan yapmadım ne zaman dışardan bi şey yesem ertesi gün midem mahvoluyor.
Saat 3 te akşam yemeği olarak hamsi yedim.
Spor olarak da 50 sguat ve leslie 3 mil.

Bugün
Sabah:3 kasık yulafezmesi 2 kasık süt (pişmiş)
1 muz,3-4 çilek
Öğle:1 tane (ev yapımı)zeytinli poğaça:rolleyes:
1 bardak ayran
1 domates,4-5 yaprak marul
Ara öğün:1 ç.bardağı leblebi
2 kaşık kuru üzüm
1 fincan sütlü kahve (şekersz)
Akşam:3 kaşık yulaf ezmesi,2 kaşık süt(pişmiş)
Kivi,3-4 çilek
YULAF EZMESİNİ İLK DENEMEM TAVSİYE EDERİM UZUN SÜRE TOK TUTUYOR

Bugün
Sabah:3 kasık yulafezmesi 2 kasık süt (pişmiş)
1 muz,3-4 çilek
Öğle:1 tane (ev yapımı)zeytinli poğaça:rolleyes:
1 bardak ayran
1 domates,4-5 yaprak marul
Ara öğün:1 ç.bardağı leblebi
2 kaşık kuru üzüm
1 fincan sütlü kahve (şekersz)
Akşam:3 kaşık yulaf ezmesi,2 kaşık süt(pişmiş)
Kivi,3-4 çilek
YULAF EZMESİNİ İLK DENEMEM TAVSİYE EDERİM UZUN SÜRE TOK TUTUYOR
Senin boyun ve hedefin kaçtı tatlım

Heyyyytttt beeeee ben geldimmm bennn..artık iradesine hükmedebilenn hatunnn :KK76::KK49: kızlarrr size bahsetmiştimmm bugünnn ziyafet günüydü.. Masada kuş sütü eksikti..saolsun kuzenim muhteşem şeyler hazırlamışşş..o kadar emek etmiş..
Kahvaltı da küçük bir tost ekmeğinin üzerine kırılmış yumurtamı tabağıma aldımmm..ekmek yemiyeceğim için önümde duran yeşil ve kırmızı biberi ekmek niyetine kullandımm.. bol bol tere ve roka yedimm..5-6 zeytinn..2 dilim peynirr.. reçellere, bala, şekerlilere elimi sürmedimm..hele çilek reçelineeee..inanamıyorum ona bile ihanet ettim :) ama biraz patates salatası aldım tabağıma 3-4 yemek kaşığı kadar.bir de kuzenimin yaptığı el yapımı minik bayatlamayan poaça...incir reçelinin üzerinde duran 1 tane ceviz içi..incir reçeline dokunmadım.. kızartmayla oralı olmadımm..vayyy be kim derdi böyle olacaktıkk..:KK56:
Öğlen gibi koca makarna kasesi ve barbunya, salata geldi..ben hemen tabağıma salatamı döşedimm üzerine 2 yemek kaşığı makarna koydum..bir yemek kaşığı da barbunya..kız o kadar zahmet etmiş..ne onu kırdım ne midemi :) tabi 1 ltlik şişem yanımda olduğundan devamlı wc yolu görüldü bana :) devamlı su içiyordum..herhalde 3 litre içmişimdir orda.:)
sonra bizimkiler çay, pasta börek faslına geçtii. :mad:.ben meyve tabağımı doldurdum..ama sadece portakal yedim bir tane..yeşil çayımı da içtim..sudan şiştiğim için yeme isteğimde yoktu..ya da ben alıştım artık bu düzene..sadece türk kahvesinin yanında bir ısırımlık çikolata gerisini kuzenime verdimm..bir de garibim kekli muzlu puding yapmış hatrı kalmasın diyee çatal ucuyla aldım...bu kadarrrrrr.tamam yasaklar varr ama az hasarla kapattım diye bugünü çokkkk mutluyummm..siz bugünkü masayıııı görseydinizzzz irademe maşallah derdinizzzzz :KK73::KK9:

birazdan da leslie 3 mil yapacam.. :) bugünlük bu kadar :)

Gerçekten koowerin, post: 39570980, member: 651103"]Heyyyytttt beeeee ben geldimmm bennn..artık iradesine hükmedebilenn hatunnn :KK76::KK49: kızlarrr size bahsetmiştimmm bugünnn ziyafet günüydü.. Masada kuş sütü eksikti..saolsun kuzenim muhteşem şeyler hazırlamışşş..o kadar emek etmiş..
Kahvaltı da küçük bir tost ekmeğinin üzerine kırılmış yumurtamı tabağıma aldımmm..ekmek yemiyeceğim için önümde duran yeşil ve kırmızı biberi ekmek niyetine kullandımm.. bol bol tere ve roka yedimm..5-6 zeytinn..2 dilim peynirr.. reçellere, bala, şekerlilere elimi sürmedimm..hele çilek reçelineeee..inanamıyorum ona bile ihanet ettim :) ama biraz patates salatası aldım tabağıma 3-4 yemek kaşığı kadar.bir de kuzenimin yaptığı el yapımı minik bayatlamayan poaça...incir reçelinin üzerinde duran 1 tane ceviz içi..incir reçeline dokunmadım.. kızartmayla oralı olmadımm..vayyy be kim derdi böyle olacaktıkk..:KK56:
Öğlen gibi koca makarna kasesi ve barbunya, salata geldi..ben hemen tabağıma salatamı döşedimm üzerine 2 yemek kaşığı makarna koydum..bir yemek kaşığı da barbunya..kız o kadar zahmet etmiş..ne onu kırdım ne midemi :) tabi 1 ltlik şişem yanımda olduğundan devamlı wc yolu görüldü bana :) devamlı su içiyordum..herhalde 3 litre içmişimdir orda.:)
sonra bizimkiler çay, pasta börek faslına geçtii. :mad:.ben meyve tabağımı doldurdum..ama sadece portakal yedim bir tane..yeşil çayımı da içtim..sudan şiştiğim için yeme isteğimde yoktu..ya da ben alıştım artık bu düzene..sadece türk kahvesinin yanında bir ısırımlık çikolata gerisini kuzenime verdimm..bir de garibim kekli muzlu puding yapmış hatrı kalmasın diyee çatal ucuyla aldım...bu kadarrrrrr.tamam yasaklar varr ama az hasarla kapattım diye bugünü çokkkk mutluyummm..siz bugünkü masayıııı görseydinizzzz irademe maşallah derdinizzzzz :KK73::KK9:

birazdan da leslie 3 mil yapacam.. :) bugünlük bu kadar :)[/QUOTE]
Gercekten koooooooooca bir tebrik :KK9:sana ben olsam kesin dayanamazdım helal olsun sana harikasını

Selam fit bayanlaaarrrr...
Ben bugün kahvaltı falan yapmadım ne zaman dışardan bi şey yesem ertesi gün midem mahvoluyor.
Saat 3 te akşam yemeği olarak hamsi yedim.
Spor olarak da 50 sguat ve leslie 3 mil.

cnmmmmm senin bu yemek düzenini çözemedim ben... gün içerisinde bu sana yeterli oluyor mu..sadece saat 3 te hamsi yemek..

Gerçekten koowerin, post: 39570980, member: 651103"]Heyyyytttt beeeee ben geldimmm bennn..artık iradesine hükmedebilenn hatunnn :KK76::KK49: kızlarrr size bahsetmiştimmm bugünnn ziyafet günüydü.. Masada kuş sütü eksikti..saolsun kuzenim muhteşem şeyler hazırlamışşş..o kadar emek etmiş..

Gercekten koooooooooca bir tebrik :KK9:sana ben olsam kesin dayanamazdım helal olsun sana harikasını[/QUOTE]

çok saoll cnmm..ama sende pazar günü olmasına rağmenn baya iyisin bugünnn.. :) menünü inceledimm..tebrikler poğaça dışında hiç kaçak yok :):KK9:

Gercekten koooooooooca bir tebrik :KK9:sana ben olsam kesin dayanamazdım helal olsun sana harikasını

çok saoll cnmm..ama sende pazar günü olmasına rağmenn baya iyisin bugünnn.. :) menünü inceledimm..tebrikler poğaça dışında hiç kaçak yok :):KK9:[/QUOTE]
Tişikürler canım :oops:Napiim canım çekti 1 taneciik yidim

Heyyyytttt beeeee ben geldimmm bennn..artık iradesine hükmedebilenn hatunnn :KK76::KK49: kızlarrr size bahsetmiştimmm bugünnn ziyafet günüydü.. Masada kuş sütü eksikti..saolsun kuzenim muhteşem şeyler hazırlamışşş..o kadar emek etmiş..

Sana koccaamaaannn bir bravo aferin tebrikler daha ne varsa bide onlardan:KK50:

İnşallah baştowerin, post: 39571165, member: 651103"]olur muyuz değill.. olacağızzzzzzz Allahın izniyle :)[/QUOTE]
İnsallah başarıcaz inşallah :KK19:

Selam canlar ozledim sizleri ben bu hafta sonu herseyi mahfettim :KK43:( butun emekler bosa gitti :KK43: yatili misafirim geldi dogum gunu gezmeler sunlar bunlar derken ipin ucu biraz kacti galiba ::KK57: ama vazgecmis degilim yarin sil bastan yapicam insallah

X