Nişan atma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yalan soylemis bastan itibaren. Aglamalarini da timsah gozyaslari gibi dusunebilirsiniz

Yalan soylemis bastan itibaren. Aglamalarini da timsah gozyaslari gibi dusunebilirsiniz
Peki sizce tanıştıran kişi neden ilk önce övüp sonra kötüledi ben onunla hiç barismayim die buna aklım almıyor madem kötu neden tanıştırdın

Cocuk istemedigini soylemis, o da siz uzulmeyin diye kotulemis
Hayır engelleyen onlardı benim telefonumu alıp engellediler o istemiyorum demedi soğuk durdu aradığımda soğuk karşıladı ama bana kotuluyen sakın barisma dien bunu kimse kabul etmedi çenesi yüzünden dien delisi olan hergun ağlar dien benim düğünüme sahte altin taktı dien onlardi evet üzülme değmez ona diyebilir ama sizce bu şekilde kötülemek normalmi

Asla böyle biriyle hiç bir kadın evlenmemeli. Sizi siz olduğunuz için sevmeyen koltuğa, parkeye verdiği değeri size vermeyen bir insan.
Hangi hakla ilk günden sizin anneniz hakkinda konuşur evimde bu kadınları istemiyorum diyebilir bu cesareti nasıl verebilirsiniz böyle hödüklere.
Bir de her halta ağlaması benim için ayrı bir cinnet sebebi.

Evet çok haklısınız bende sen adamı hasta edersin kanser edersin dedim ve bana soğuk durdu

Her halukarda ailesi ya da kendisi sizi kendilerine uygun gormemis. Bu yazdiklarinizin baska aciklamasi yok, araci da kotuluyor iste o yuzden

Evet çok haklısınız bende sen adamı hasta edersin kanser edersin dedim ve bana
Her halukarda ailesi ya da kendisi sizi kendilerine uygun gormemis. Bu yazdiklarinizin baska aciklamasi yok, araci da kotuluyor iste o yuzden
Ailesi değil annesi telefonda ağladı babasida yani sualelecek ağlıyorlar evet uygun görmeyen ağlamaz ve 3 gün misafir evinde kalmazki

Tamam size bayilmislar, sizin daha iyilerine layik oldugunuzu dusunup sizi hic haketmediklerinden ayrilmislar. Zaten elbisenizden saciniza, koltugunuzdan yemek masaniza kadar bu yuzden mudahale edildi di mi?

Kendinizi kandirip egonuzu oksamaya devam edin

Vesile olan kişi dedi onla yapamazsın o dullarlada konuştu kimse çenesi yüzünden kabul etmedi dedi diyen kişi o dulu bende ona söyledim oda hayır dedi ve o kızdan hesap sormadi
hönk valla.
bir hesap sorması gereken varsa sizsiniz
siz vesile olan ablaya demelisiniz ki "bu manyağı neden bana layık gördün de benle tanıştırdın madem kimseler kabul etmedi, benim başımı neden yakıyorsun?"

adama ha bire ona hesap sormadı buna hesap sormadı demişsiniz
e adamın huyunu biliyorlardır adam zaten hayatını arkadaşlarına havalı fotograf paylaşmak için yaşıyor, bunu da ağlaya ağlaya yatırıyor gibi kime neyin hesabını sorcak

siz de her isteyene ölüyorum seviyorum diyene 1 ayda nişan düğün aşamasına gelmeyin gözünüzü seveyim az bi ağırlığınız olsun. kaçıyor muydu?
bu ne heves
adam dedi diye karo mu fırçalanır kırlent mi yapılır...

o aşağı mutfaklara o sıkmalara kurban olsun eş adayınız, yörük kızları akıllı olur. akıl tutulması olmuş herhalde, unutun geçsin gitsin.

bir de lütfen interneti azaltıp biraz kitap okursanız paragraf nokta virgül öğrenirseniz ne güzel olur.

Gözlerim kanadı beeee...
Okudum ama. Arkana bakma kızım kaç kurtul bu ne beee ona tebrik et onu çağır buna yemek ver ama seni kaale alan olmasın. Sonra ağlasın ikna ol gene aynı döngü. Sıkıcı böyle hayat geçmez.

Ya gerçekten böyle her şeye hüngür hüngür ağlıyor mu yoksa duygusallık mi ? Konuya göre adam mütemadiyen ağlıyor . Cinsiyetçi olmak istemiyorum ama bir kadın da bu kadar çok ağlasa bir sorun mu var diye düşünürum

Anamın bi lafı var "O... ağlamayla kurtulurmuş." diye.

Vesile olan kişi dedi onla yapamazsın o dullarlada konuştu kimse çenesi yüzünden kabul etmedi dedi diyen kişi o dulu bende ona söyledim oda hayır dedi ve o kızdan hesap sormadi
Arkadaşınız neden böyle biriyle sizi zorla tanıştırmış? Baştan vesile olup sonradan kötülemeleri de saçma.

Çoğunu okumadım ama bu nedirrrr evi değiştirin nedir şaka mı ?

okurken sinirden gebermek geldi içimden. sen kimsin benim aileme evime laf edeceksin .ayrıca seni sevdiği falan yok kendine bagımlı bir hizmetçi aramış hepsi bu. kendine gel ve sakın barışma senin evini bile sahiplenememiş bir pislikten kurtulmuşsun işte daha ne istiyorsun.ayrıca kısa sürede seni seviyorum ayakları yapan ,evlenmeye karar veren tiplerden hep korkmuşumdur.

Cok tesekur ederim tavsiyeleriniz için iyiki varsınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…