Nişan atma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
konudan anladığımı yazıyorum adamın tek vasfı ağlayıp sizi ikna etmek. ağlayan erkeğe dayanmayan ben artık ağlayan erkekten tiksiniyorum. çünkü timsah göz yaşları döküyorlar. hiç inandırıcı değil. eskiden kadınlar ağlamayı silah olarak kullanırdı. şimdide prenses erkekler ağlamayı silah olarak kullanıyor. neyse ayrıldığınız iyi olmuş kurtulmuşsunuz.

Şimdi devir tersine döndü zaten. Erkekler naz yapıyor

Tesekur ederim

Verilmiş sadakanız varmış şükredin önünüze bakın... bundan sonra hayatınıza biri girdiğinde ailenize özellikle annenize, kıyafetinize , evinize ,evinizin eşyalarına laf etmesine asla izin vermeyin bu çok büyük bir hadsizlik ve terbiyesizlik... istediği kadar ağladın zırlasın. Yok babası sizi çok seviyomuşta ayrılık olursa ölürmüş de ölsün banane... anneme, aileme laf eden evimi eşyamı beğenmeyen beni aşağılayan insan defolsun gitsin... lütfen kendi değerinizi bilin gerçekten seven insan kusur görmez , kusur görüyorsa ortada sevgi yoktur.

Çok haklısınız

Adam sizi hiç sevmemiş, ailenizi beğenmemiş sizi hep küçük görmüş ve bunu da sürekli sizin yüzünüze vurmuş siz çok bile dayanmışsınız olanlara. Bana sanki sizin iyi bir mesleğiniz var gibi geldi kamuda çalışan birisiniz sanırım bence adam sırf sizin statünüzden yararlanmak için sizi istedi. Ne iş yapıyorsunuz acaba?

Anneniz çok iyi demiş. Evin parkesini konuşana kadar insan nişanlısına annesine bir su çay ısmarlayıverir. Herkesin dediği gibi kurtulduğunuza şükredin. Ablası da çok biliyor kendi kocası tüm gün dolaştırsa bir şişe su almasa cıngar çıkarmaz mı? Kendine yapılmasın ister ama onun kardeşi istediği gibi at koştursun.

Çevresinde bir yığın kadın var ve hepsine sizden daha çok saygı duyuyor. Ayrıca ne derse sorgulamadan yapmışsınız. Şunu ara demiş aramışsınız. Nişana davet etme demiş dinlemişsiniz. Ortak kararlar vermeniz gerekiyordu. Bir yerden bir karar çıkıyor siz de ne hikmetse koşulsuz kabul ediyorsunuz sonucunu görünce sonra şikayet ediyorsunuz. Bir duruş sergilememişsiniz. Eski nişanlınız büyük dert ama siz de bir tuhafsınız.

bunları nisana yakin yaptı nişandan çok önce yapmış olsaydı ben bu aşamaya gelmezdim nişan alisverisinde rengini belli etti mekan tutulup insanları cagirdigimizda bende ona o dediklerine karşılık nişan dusunmuyorum dedim ama beni ikna etti bende herkes duydu davet ettik şimdi arayıp nasıl yok diyeceğiz die bişe diyemedim o anlık durumda insan ne yapacağını şaşırır ama rengini tam nişandan sonra belli etti

Çok haklısınız

Anneme herşeyi anlatınca insanlara herşeyi annesine anlatıyor gizlisi yok demiş peki bu konuları anneme anlatmam doğru degilmi sonucunda anneme patavatsız yaşına göre hareket etmiyor diyor

Maddi durumum iyi apartmanimiz var birde yazlık evimiz var ünv okudum şuan kpss calisiyorum bir işte çalışmıyorum

Maddi durumum iyi apartmanimiz var birde yazlık evimiz var ünv okudum şuan kpss calisiyorum bir işte çalışmıyorum
Bu yüzden sizinle en başından beri tanışmak istemiş olabilir, bir de öğretmen eş isteyen adamlar böyle davranıyolar ilk başta çok istekliymiş gibi alelacele nişan işlerine girip sonrasında kızın hareketlerini beğenmeyen sürekli bi şeyler değiştirmeye çalışan adamlar oluyor o yüzden acaba öğretmenmisiniz diye merak etmiştim

Geçmiş olsun diyelim kurtuldunuz. Sizi sevdi mi sevmedi mi bilemiyorum ama gerçek seven böyle şeyler yapmaz bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…