Nişan atma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet ben çabuk soğuyan biriyim dedi sonra bana yazdı ben cevap vermedi vesile olan kişinin kız kardeşide engelle dedi sen bunla yapamazsın çenesi yüzünden dedi
Biz bunu rahat ezemeyiz, çok sesi çıkıyor demiştir o siz yanlış duymuşunuz.

Bişe diye
Bişe diyemedim ama en sonunda dedim ve bana yaptığı ilişkinin başında değilde isteme gününe yakındı ailem heyecanlı şehir dışından dayimlar gelecek herkes arıyor o yüzden bişe diyemedim

Cok
Biz bunu rahat ezemeyiz, çok sesi çıkıyor demiştir o siz yanlış duymuşunuz.

Ne kadar naif ruhlu bir beyefendi, kalbi kırılınca ölüyor sksjdjfjf
Ölen o değil babası babası çok hasta doktor bir üzüntüden ölebilir demiş babası beni çok sevdi onu her aradığımda agliyordu hastalığından konuşamıyordu annesi öle dedi eski nişanlımın sen yok dersen ölur die

Vesile olan kişi dedi onla yapamazsın o dullarlada konuştu kimse çenesi yüzünden kabul etmedi dedi diyen kişi o dulu bende ona söyledim oda hayır dedi ve o kızdan hesap sormadi
Onla yapamazsın diyen kişi tanıştıran kişi mi yani? Ben mi yanlış anladım bilmem ki.
Bitmesi iyi olmuş bir yetim sevindirin. Ailecek garip tipler.
Bir daha kimse için fazla taviz vermeyin. Adam istiyor masa alıyorsunuz , adam istiyor koltuk kaplatıyorsunuz. Ne gerek var. Onları yapıncada olmayacaksa olmuyor işte.
Bir de paragraf, virgül kullanın zor anladım olayı.

Yazık hasta adamı da katakullilerine alet etmişler. Ona bunu yapanlar sizi çiğ çiğ yerdi.

Evet evet o kişi o dullarla konuştu hiç biri çenesi yüzünden kabul etmedi sen bekar halinlemi istiyeceksin dedi ben isteme gününe yakın herkes duydu die aldım birde çok ağladi ailesi aradı kandım çok haklısınız

Adam ruh hastasi evinizdeki masadan yerdeki karodan ona ne onun ne haddine? Ailesi siradan bir aileyken bu yakisikliysa muhtemelen zengin cevrelerde takilip zengin avcisi olarak zaman geciriyor. En korkunc tiplerden biridir. Fakir ama gozu hep yukseklerde. Kaldiki arkadasina gercekten sahte altin taktiysa varya iki cihani yaksa ben yine ona isinamazdim tekrar.oyle sogurdum yani. Size gelince inanilmaz uzatiyorsunuz her ayrintiyi gercek hayattada boyle anlatiyorsaniz fena. İkiniz birbirnizle uyum saglardiniz ama. İkinzinde cunku bir takim sikintilar var gibi. Bu kadar ayrintiya dalan bir adamla bu kadar uzun sure olmazdi. Banane onun kiz arkadaslarinin ceyizinden kinasindan ev yemeginden. Arayacagim tek tek tebrik edecekmsim daha neler soylerdimde adam duymayacak beni

Ben en çok evi duzenleyin kısmına gıcık oldum. O yüzden karo ayrıntısini da önemli buldum. Ne kadar garip bir adammış ki nisanlanacagi kızın evine bu derece müdahale etme haddini kendinde görmüş. Terbiyesiz. Ailen yine iyi kabul etmiş eşya değiştirmeyi. Bir de gidip en pahalı beyaz eşyaları aldirmalar, annene laf soylemeler. Annenin söylemi güzel olmamış ama içlerinden gecirselermis de dillerine gelmeseymis bu ifadeler.

Ama yazınız çok karışık, Nisan evde mi oldu, mekan mi baktınız, arkadaşı kız mı erkek mi, kim kimin arabasının kapısını açmış bunun önemi nedir, siz niye herkesi arıyorsunuz, onun kız arkadaşlarından size ne, niye agliyor bu adam sürekli , dullar ne alaka gibi gibi bir sürü mulak durum var. Çözemedim. Üzgünüm.

Çok haklısınız çok tesekur ederim işin garip tarafı sahte altın taktiği beni onunla tanıştıran kişinin düğününe takmış ayrılmaya yakın diyor sahtekar o diyor

Verilmiş sadakanız varmış sakın geriye dönüp bakmayın.Araci arkadaşınizda sonradan bu kadar şey yaşanıp uyaracagina baştan taniştirmasaymis

Daha kısa sürede tanıdığınız biri nasıl sizin sınırlarınıza bu kadar karışabiliyor buna neden izin verdiniz... Evinizin koltuk takımını yerdeki taşlara kadar...

Öncelikle özür dilerim kafanızı karıştırdım nişan mekanda oldu eski nişanlım arkadaşinin nikahında onun eşinin kapsini açıyor sadic acar ama baya konuştu o arkadaşına çok değer veriyor herkesten üstün tutuyor üstün tuttuğu kişi erkek kızda onun eşi die ona çok değer veriyor sonra ben ona sen insanı hasta edersin kanser edersin dedim ayrılma aşamasına geldim vesille olan ksiide bu dullarla konuştu hiçbiri kabul etmedi dedi yanlış anlamayın ben kucumsemiyirum onun diyisini diyorum bekar halinle senmi istiyeceksin dedi benim garibime giden en başında madem böle idi neden tanıştırdın bir ay ısrar ettin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…