Nişan atma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence nişanı bozmakla sonuna kadar haklısın zararın neresinden dönersen kârdır üzülme. Allah kurtarmış seni.

Bence nişanı bozmakla sonuna kadar haklısın zararın neresinden dönersen kârdır üzülme. Allah kurtarmış seni.
Çok haklısınız özür dilerim kafanızı sisirdim benim uzuldugum bana bir ay boyunca övüp ben kefilim diyip bunu uzaktan akrabam babamın onlarda hakkı geçmiş biri yapıyor babam onların her işlerini yapardı köyde yazın köye gidiyorlar ve sonra bana kotuluyorlar madem kötü neden başıma sardiniz

Estağfurullah insanın başına her şey gelebilir. Ya evlendikten sonra belli etseydi kendini. O zaman daha çok yıpranırdın. Daha çok gençsin neler yaşayacaksın. Ben böyle toksik bir evlilik yolundan döndüm herkes biliyor diye laf söz olur diye bitiremiyordum. Bitince anladım insanların ne dediği ne düşündüğü değil benim hayatım önemli. Sonrasında kimseyi sevmem dediğim halde karşıma çok seveceğim birini çıkardı Rabbim ve onunla evlendim çok mutluyum. Allah karşına seni sen olduğun için seven hayırlı insan çıkarsın. Umarım çok mutlu olursun

Güzel dilekleriniz için çok tesekur ederim yuvanız mutlulugunuz daim olsun amin inşallah bende şuan anladım

Birkac sorum var

1) size esyalari degistir diyebilmis, onun sebebini az cok anladim. Siz ailenize esya degistirmeleri gerektigini nasil acikladiniz?

(Esya degisme olayina ben sasirmadim, cevremde birkac kiz isteme vakasinda bu esya degistirme, ev boyatma, komsudan daha kaliteli koltuk takımını alip getirme gibi sacmaliklarla karsilasmistim)

2) satin aldiginiz beyaz esyalar ne oldu? Konunun bir yerinde esya yerlestirmekten bahsetmissiniz de kafam karıştı. Biraz ac gozlu olduklarini düşünüyorum zira.

3) sadece nisanliyken bu oglanin ailesi size yatili mi geldi ben yanlis mi anladim?

4) dullarla konustu derken? Dullara gorucu mu gitmisler? Araci olan kisi bunu neden "dullar, dullar" diye vurguladi, ortaminizi cok merak ettim, araci cok varos bir arkadasimiz sanirim?

5) babasinin olecegine neden ve nasil inandiniz?

Allah aşkına koltuk değiştir ,parke yaptır , masa al diyen adamla hala devam mı ettin ?

Allah aşkına koltuk değiştir ,parke yaptır , masa al diyen adamla hala devam mı ettin ?
Bunlari nisana bir hafta kala dedi nişan yeri tutulmusken herkes duydu die bişe diyemedim çünkü bizde bu bile nişandan ayrilmakti cahilligimdi işte ama dayanamadım sonunda dedim zaten ben şehir dışındayken ayrildik yüz Yuze değil telefonda sonunda sen insanı kanser edersin hasta edersin dedim

Benim annem koltukla hep değiştireceğini söyledi bende anne zam gelmeden değiştirelim hem istemede güzel olur dedim değiştirdi masayı nişandan sonra anne ben yerde yemem diyor dedim annemde aldı aldığımız beyaz esyalar mağazada duruyor onda sıkıntı yok büyük şirketten aldık evet en pahalilarini aldırdı ben ona nişandan önce yazlığa gideceğimi birkaç ay gelmiyecegimi dile getirdim ben ünv okudum kpss çalışıyorum çalışmıyorum şuan evet bizim yazlık evimizi merak edip oradaki akrabalarımi gormek istediler bende sen tek gelirsen sorun olur ailenle gel dedim oda 3 teyzesi annesi kendi geldi 3 gün kaldılar ve annen babam cok güzel ağırladı dullarla konuştu dien beni onunla tanıştıran abla onu dul kisiler kabul etmedi bekar halinle senmi isticeksin dedi özür dilerim ben kucumsemiyirum sadecegi olayları anlatıyorum babası çok hasta konuşamıyor günde çok ilaç kullanıyor doktor üzüntüden olebilecegini söylemiş başınıza her aradığımda ağlıyor kızları yok ya babası baypas ameliyati geçiren beyin travması geçiren biri halinden duruşundan belli beni çok sevdi

24 yaşında hayatina gireli daha 1 ay olmus adamin babasinin sagligini dusunmek falan, cok mu saf gorduler acaba seni?

Elin babasini düşünürken kendi anneni ezen, aileni evini hor goren adami nasil nisanli diye kolunda gezdirdin? Iyi yapmışsın nisan atmakla.

Ayrica son olarak, aglayarak ikna etmeye calisan insanlardan nefret ederim, hele ki bu bi erkekse direkt sogurum.

Git bi yetim sevindir kurtuldugun icin.

Ben bir ayın sonunda kabul ettim bir ay konuşmadım 3 ay konuştun ve istemeye bir hafta kala böle yapti ve ben onu hiç kolumda gezdirmedim nişandan 12 gün sonra şehir dışına gittim ve orada ayrıldım ta en başında olsaydı tabiki cahil değilim kabul etmez konuşmanın devamini getirmezdim ailemi nişandan sonra eleştirdi benim onunla konuşmamı sagliyan benim muhafazakar aileden olduğumu bilmesi herseyi kabul etmesi ve hemen ailesini gönderip isin ciddiyetini göstermesi çocuk herşeyi kabul edince ona yok diyecek neden bulamadım istemeden bir hafta kala rengini az belli etti tam anlamıyla belli etse nisanlanmazdim

Yarısına kadar okudum. Allah aşkına Bi nokta, Bi paragraf atın üstüme gözlerim ağrıdı.
Neyse çocuk mal galiba. Ayrılmanız iyi olmuş. Sadece başkalarının ne düşündüğünü önemseyen kompleksli sıkıntılı Bi tip. Bu seni çok üzerdi eğer üzülüyorsan yol yakınken bittiği için kurban kes.

Ve ben bir ay nişanlı kaldım ve sonunda sen adamı kanser edersin dedim tepkimi gösterdim. babası saf temiz güzel yürekli idi hasta mazlum birisi idi değer gorururm beni severler dedim kizlarida yoktu her dediğini onaylayinca benim hayır bildigimde şer şer bildigimde hayır vardır dedim takı kendini istemeden bir hafta önce biraz belli etti

Hic kirici olmak istemiyorum, bir onceki mesajima verdigin cevap karsisinda saskin oldugum icin kitap okumani öneriyorum. Hem sakinleştirir, hem de kelime dagarcigini genisletecegi icin derdini daha iyi anlatabilirsin ve bir daha bu tip kotu insanlarla karsilastiginda onlari daha rahat ayirt edebilirsin.

Hic uzulme nisan attigin icin, bence en hayirlisi olmus.

Çok tesekur ederim yorumlarınız için özür dilerim sayfayı yeni açtım cümlenin sonra duzelmedigini bilmiyordum evet insanlar ne der diye yaşıyan brii ve sonra ben anneme herşeyi anlattım annemde annesine diyince benim cevreme herşeyi annesine diyor gizlisi yok annesine telefon dinletiyor demiş

Aslında kitap çok okuyan biriyim şuan cumleleri kuramadım tesekur ederim yorumlarınız icin

Durumum yoktu okuyamadim, bana biri damat adayinin neden surekli agladigini anlatabilir mi? Aglayarak isteklerini yaptiran bebeler gibi…

Siz izin vermişsiniz bütün bunlara, sustukça azıtmış. Koltuklarınıza konuştuğu anda ayrılmanız gerekiyordu bu psikopattan, sırf yakışıklı diye her dediğini yapmışsınız. Adam yüz buldukça annenize bile hakaret etmiş, siz hâlâ beni seviyor mu diye soruyorsunuz. Siz de pek normal değilsiniz, belli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…