Merhaba Herkese Bende Bir Akıl İstiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
tm diyelim ki esınızle konustunuz.
esınız pişkinlik yapmak yerine,onunuze sıra sıra kanıtlardaan dag tas yol yapması lazım.Bu ne demektir ya.Birisi bana ifttira atıcakta ben de onu yutucam.hahaha

sizin durumunuz tamamen basiret bağlanması..
madem siz ilk söylediğinizde kameraya bakıcam falan dediğinde neden durumu bu şekilde anlatmadı . insan kendinin töhmet altında kalmasına kuzene söz verdim yemin ettim diye izin verir mi yahu..

kuzen gitmiş kız mı gelmiş .. kızdaki cesarete bak sen tanımadığı bir adamın evine geliyor konuşmak için..

hangi kız gider allah aşkına .. başta kız der zaten dışarda bir yerde konuşalım diye..

kusura bakmayın ama yalan yere yemin ata sporu olmuş kuzenle eşinizde..

''18 nisan günü öğlenden önce 11 civarı eşim elinde poşetlerle geliyor 5 dk sonra tekrardan arabanın yanına uğrayıp binaya eve geri giriyor ve 11:15 gibi bu dediği bayan geliyor sadece girişlerin var kamera o kadar ama 14,05 civarı gibi kız çıkıyor aradan 5-6 dk sonra eşim çıkıyor. kızın resmini filan çektim şuan saklı duruyor. ''bunları soyleyen sizsiniz.inkar etti diyende sizsiniz,sonra ''teyzenn oglu ile konustum yeeminler etti yapmadım diye'' diyen de sizsiniz.Bi açıklık getirebilir misiniz lutfen?

madem kuzen öğrenci, okulda kafede parkta konuşulsun yani. neden sen yokken senin evinde?
inşallah sen haklısındır. Allah bir daha böyle bir durum yaşatmasın size.

kamerada girişi gözükmeyen kuzenin çıkışı nasıl oluyor ki..
konu sahibi eksik anlatıyorsunuz sanki..

Çocuk yok 2 tane çocuğunu kaybetmiş ve tekrar çocuk sahibi olabilmek için tedavi görüyormuş konu sahibi bence çocuk olayını askıya al
Öyle mi durumu yanılttı o zaman.. Yazdıgını da neremle okuduysam gerci. Konu sahibi o zaman Allah sana yardım etmiş baksana , kaç kurtar kendini bu adamdan baba da olmaz simdiden böyleyse ilerde hepten coşar.. Kendin icin yaşa, ben durumu azcıkk yanlıs anlamisim

Insallah.bu.konu facedir ve insallah bunlarin.hic biri.gercek.degildir .. yapmadii diye savunulcak bi ihaneti daha beynim.kaldirmiyor !

Sonuçta kimse gözüyle birliktelik yasadiklarini görmemiş.kucukte olsa yapmamış olma ihtimali var.bence elinde daha kesin bir kanıt olmadı sürece evliliğini riske atma.anladigim kadar mutlu bi hayatınız var.Rabbim en kisa zamanda evlatlar nasip eder inşallah.

Ben hala eşiniz ve o kadının saat 11den 2ye kadar evde ne yaptıklarına dair bir cevap bulamadım??
Mesele kkonuşmaksa bi sürü cafe var dışarda ya da kuzende gelir 3ü birlikte konuşurlar yani.
Siz tanımadığınız adamla mesele ne olursa olsun aynı evde olur musunuz 4saat boyunca?
Kuzen de saat 16sularında geldi diyorsunuz ee ne alaka yani?
Yani deseniz ki kızlar ben eşimden ayrılamam onu bırakamam inanmak istiyorum tamam sizin hayatınız.
Ama bu 3.sınıf brezilya dizisi senaryosuna mantıklı hiçbir kadın inanmaz.

Allah yardimcin olsun cnm.keske bir arkadasimda kalacam deyip evden bikac gun uzak dursaydin. mesela o komsulardan birindede kalabilirdin.uzaktan takip eder giris cikislarini ona gore hareket ederdin.zaten yapan firsati buldugi anda yine yapar.eger oyle bisey vardiysada basardin onlari .ama insan nasil soylemeden durabilirdi ki.keske bikac gun takibe alsaydin.gerci bi haltlar yemis bariz ortada bagirip cagirip bosuna zeytinyag i gibi uste cikmaya calismasin .ispatlayasiya kadar ugras emin olmadan bu adamdanda cocuk yapma ssnada onlarada yazik olur

Sen eşini korumaya devam et. Bu yorumlardan rahatsız olacaksın, eşine güvenin sonsuz madem ne diye konu açıyorsun. İnsanlar bir şey deyince ben kocama güveniyorum o aldatmaz savunmasına geçiyorsun. Her şey bal gibi ortada bunu görmeyen ya kördür ya da başka bir şey.
Kuzenin eve giriş saati yok eşinle kadın neredeyse aynı zamanlarda giriyor ve sadece konuşcaklarmış başka yer bulamamışlar mı konuşmak için.
Konu sahibi farkında mısın eşin her defasında farklı senaryoyla geliyor karşına sende hepsine inanıyorsun.

Konu sahibi yasadiginiz cok kötü insallah gözükem gibi degildi cünkü uzaktan bakinca aldaziliyor gibi görünüyorsun. Keske esine sormadan önce biraz daha takip etseydin evden gitseydin bir kac günlügüne komsunda bekleseydin felan. Cünkü aldatiyorsa o kadinlan tekrar evde bulusurdu. Hem o kadinin ve esinizin eve giris saatleri cok iskillendirici. Madem sadece konusuldu vr o kiz kuzenin sevgilisiymis ozaman ücü beraber eve girseymis niye gizli sakli is yapiyorlar kiz esini ariyor kapidan diyor ben geldim kapiyi ac. Yani bunlar ufak seyler ama aslinda görmek isteyen görür gercegi. Hayirlisi olsun hakkinizda

Nereden biliyosun belki boynuz koleksiyonu yapacak

Konu sahibi siz inanmak istediğinize inanmış, bu yolu seçmişsiniz. Umarım siz haklı çıkarsınız. Milyonda bir de olsa bir ihtimal eşiniz doğru söylüyor olabilir öyle ya.. .

Siz yine de silmeyin o kadının fotosunu, hatta onunla yüzleşmek isteyin dicem ama konuyu kapattınız sanırım.

Kamerada eşiniz ve kuzenini ayıramıyor musunuz?
Kesinlikle yalan söylüyor kalıbımı basarım.
Ama sizde inanmak istiyor gibisiniz.
Allah yardımcınız olsun.

3 saat evde tavla oynamışlardır bence, zaten sizin kocanız yapmaz öyle pis şeyler yüzünden belli hı hı evet
ne olur şu adamların ihanetini her şekilde affedecekseniz şu işleri kurcalamayın, 4 yaşında çocuğun inanmayacağı senaryolara inanmış gibi davranarak kendinizi enayi yerine koydurmayın. madem kocanız asla yapmazdı hiç söz etmeseydiniz, hiç konuyu açmasaydınız, sevgilisine anlatıp güleceği bir hikayeye malzeme olmasaydınız...

komşuya kuzenin resmini gösterdim evet abinin yanındaki bu çocuk diye cevap verdi komşu
Başta hiç kuzenden bahsetmiyordunuz ne oldu da şuan eşinizin yanında başka birisi olduğunu yazdınız. Konunuz da okadar ayrıntılı yazılmıştı oysa nasıl oldu da atladınız kuzen mevzusunu hayret..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…