Merhaba Herkese Bende Bir Akıl İstiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hangi operatörü kullanıyorsa internetten o operatörün sitesine giriliyor telefon numarası ve şifre ile arama geçmişi attığı msjlar vs vs görünüyor. üyeliği varsa gir bak arama yaptığı numaralara yoksa da üye olursun. Aradığı numaraları gerekirse tek tek telefonuna kaydet watsapa kayıtlılarsa watsap resimleri görünüyor. Eğer o kadın varsa arama kaydınna illa ki resminden tanırsın.

Ayrıca bariz aldatılmışsın bunun başka açıklaması yok. Eşin öğlen saati eve gelmiş ve kamerada da görmüşsün zaten o geldikten 5-10 dk sonra da kadın gelmiş ve eve girmiş 2 ye kadar da işi pişirmişler. Görünen köy kılavuz istemez. Yuva kolay kurulmuyor demişsin. Bu yaptıklarını bilerek devam edebileceksen hiç deşme olayı inanmış gibi yapıp üstünü kapat. Deşeceksen de boşan yoksa iyice yüz göz olursunuz birbirinize hiç saygınız kalmaz.

Allah kimsenin başına vermesin ama başıma gelse ve bu kayıtları görsem ağzına ederim o adamın. Ağzına eder kapı önüne koyarım net.
Buarada ben de bebek için tedavi görüyorum seni çok iyi anlayabiliyorum o açıdan. Ben habire hormon ilacı kullanıcam ve psikolojim alt üst olacak adam elin yellozuyla aşna fişna yapacak. Allah bin belasını versin böyle erkek müsvettelerinin.

ya saçmalamayın buna inandınız mı. Teyze oğlu eve kız atıyor ama eşiniz onlarla birlikte 4 saat evde duruyor. Eşinizin çıktığı zaman kız da evden çıkıyor. Töbe töbe grup mu yapmışlar..

sen kamerada kuzeni görseydin bu şüpheye düşmezdin. olayı anlatan komşularıne kuzeni tanımasına bir de yabancı erkek girdi eve derlerdi.
hepsi bir yana eşin neden o gün evde değildim diye bağırıp çağırdı, yalan söyledi?
neyse konuyu Mune ye yazarsan kapatır.

ya kocanız durup durup yeni senaryolarla geliyor ..
cidden bu kadar mı basiretiniz bağlandı..
kuzen kocanızdan yardım istediyse ille evde mi konuşmak gerekiyordu?
çocuklar bile inanmaz bu yalana..
zilyon tane mekan dururken elin kadınını eve çağırmış konuşmak için..

şunu deseniz anlarım kocam bir halt yemiş bende affettim.. bu kadar ..

arkadaşım tüm sayfaları okuyamadım fakat okuduğum kadarıyla neticeye inanmadım
herşeyden önce o poşetler yüzünden inanmadım
olay sizin evde konuşulduğu için inanmadım
kuzen kamerda olmadığı için inanmadım
daha doğrusu hiçbir şekilde inanamadım

bizim burada inanıp inanmamamız da çok önemli değil
senin bizi mi, kendini mi kandırdığın da önemli değil
önemli olan sensin
nick'inden anladığım kadarıyla çocukların var bu da önemli bir faktör belki ama
eğer aldatıldıysan
bu sadece aldatma değil
senin evinde, senin yatağında aldatma
komşuları umursamadan, senin düşeceğin halleri düşünmeden, evine, yatağına saygısızca yapılan bir aldatma

buraya yazdıkların önemli değil
eğer ki kandırıyorsan, kendini kandırma bence, olay "aldatma"dan çok daha çirkin
haa yok haklıysan, Allah mutluluğunu daim etsin inşallah

ayrıca kuzenin yalan yere yemin ettiği ortaya çıkmış oldu..
hani o gelmişti eve ..
demek ki sözüne itibar edilecek bir adam değil..

komşuya kuzenin resmini gösterdim evet abinin yanındaki bu çocuk diye cevap verdi komşu

ben eşinin yaptığı açıklamayı yok yemedim. yeğeniyle arada plan kurup yeğeni suçu üzerine almış. inan bakalım

Gerçekten çok üzüldüm, canım ya (

Ama kocan yapmış bi dangalaklık. Bunu ömür boyu unutmayacaksın. Hep yüreğinin bir kenarında duracak.

Ne yapacağına kendın karar vereceksin, için onu ne kadar alacak, ne zamana kadar güvenmeyeceksin, çok üzüldüm çok (

Yani bence günahını almalık bi durum yok gayet net olanlar. Bi halt yemeyen insan neden yalan söylesin ve bu kadar tepki versin? ayrıca hic eve gelecegine ihtimal vermediğin eşin gelip saatlerce evde durmuş. Sonra tanımadık bi kız daha apartmana giriyo ve ne tesadüf ki o da 4saat kalıp arka arkaya cıkıyolar. Tamam anliyorum inanmak istemedigini. Kimse bunu yaşamak istemez. Onunki de belki bi heves (yani tabi buda olmamali ama en iyi ihtimal) , sen simdiden sert bi sekilde net tavirlar takinirsan burnunu sürttürürsen aklı başına gelir. Tabi boşanmak istemiyosan cocuk var arada boşan demem asla. Ama lutfen mantıklı düsün kendini kandirma. Komsularin söyledigini söylemissin zaten kamerayi da söyle. Duyacaklarından korkma..

Çocuk yok 2 tane çocuğunu kaybetmiş ve tekrar çocuk sahibi olabilmek için tedavi görüyormuş konu sahibi bence çocuk olayını askıya al

inanmadım malesef.
kamera da kuzen yoksa inanılmaz. kimse kimse ile dört saat konuşmaz üstelik kadın kendinden gayet emin bi şekilde gelmiş eve tedirgin bile değil demekki önceden de gelmiş.

çocuklarım yok canım hamileliklerim riskli geçti ve malesef kaybettim ve şimdi kamera odasına gidip o görüntüleri tekrardan izledim ve pazartesi günü olan kısma yani olayın geçtiği zamana baktım kuzeni saat 16,30 da asansörden inip dışarı çıkıyor kinci öğretim okuduğu için akşam gidiyor okula dediğin gibi bişeyleri kimseyi inandırdığım yada ispat ettiğim bir durumum yok yorumun için teşekkür ederim. Eşimle konuştum ve durumu anlattı, kuzenini arıyorum telefonlarını açmıyor çünkü ona bağırıp çağırmak istiyorum arkadaşlarınında dedği gibi eve getirme olayında ise neden benim evim dedim başka yere götürseydiniz benim evimi neden kirlettiniz dedim. Pişman olduğu için açıklama yapamıyor haklısın diyor bana ders oldu bir daha kimsenin durumuna karışmıcam diyor

Her şerde bir hayır var dedikleri bu olsa gerek
Sanırım onun gibi bi şey.. ama baştan böyle geçinmek varken ne gerek var yıpranmaya da yıpratmaya... kadınları anlamak mümkün değil derler asıl erkeklerin o labirent beyinlerini anlamak mümkün değil bi de salak değiller mi her türlü yakalanıyolar.. zeka namına bi şey yok

Komşularını zan altında bırakmasaydin bari onların görüp sana söylediğini neden söylüyorsun ki? Şimdi onlar ara bozmuş konumunda olacak.

kesinlıkle.dusundumde yaa gercekten cok mde bulandırıcı yaa.ne bilim ona biseyler soylemeyı de midem kaldırmazdı sanırım.ceker giderdim kesinlıkle.1 dk bile durmazdım

Neyin ne oldugunu adamin eve kacta girip ciktigini kendi gozunuzle izlemissiniz, gormussunuz o saatte eve gelen kocaniz miydi evet birde sorunca gelmedim diyen kocaniz iydi evet. Hala yok konduramadim yok kafam karisik. Bosanamayacaksaniz birakin kamerayiymis kaydiymis anca zanan öldürup kendinize aksiyon yaratirsiniz evliliginize devam edin madem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…