Merhaba Herkese Bende Bir Akıl İstiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sevgili icroc ;
Buna inanmak ve inanmak sizin elinizde esinizi.en.iyi taniyan sizsiniz , konunuzu actiginiz dk itibaren takip ediyorum evli degilim bir ev mutlaka cok zor kuruluyordur ama yikmak icin.bukdar basit goruyorsa karsindaki insan cabalamanin v3 kendinizi kandirinmanizin anlami yok , acikca soylemek gerekirse uzemek.istemem sizi ama aciklama bile okdar uyruruk ve mantiksizki ? Neden kuzeni icin sizi gozden cikardiki yasadiginiz aciyi giremiycek.kdarmi kordu hepsini dusunun sizin yerinizde olsam habersiz is yerine gider o gun kuzeni.ve kendisi iste olup olmadgini sorgulardum ondan babersiz dokumanlari isterdim herseyi bir anda yapsaydiniz daha kolay olurdu kadin bile uyarilmis olabilir . Aldatilmaktan daha aci.bir durum varsa oda Aldatilmaya goz yummus bir kadindir aptal saf yerine konulmaya izin.vermeyin hetseyi arastirin iciniz rahat edene kdr bu adam yapmadi diyene kdar keza bu aci kusku her gecen gun icinizi kemirecek !!
Nacizane fikrim sizi.kirmak.uzmek.asla istemem Rabbim yar ve yardimciniz olsun

Sanki kendi başıma gelmiş kadar üzüldüm konu sahibine, burdan bizler için yorum yapmak çok kolay ama yaşayanın içinde depremler, fırtınalar kopuyodur eminim. Bazen karşımızdakine inanmak isteriz çünkü o için inanmak zahmetsiz olan seçenektir ama içimizde biyerde hep bi acaba kalır. Umarım eşi doğru söylüyodur ortada aldatma falan yoktur.
Ama bana hiç inandırıcı gelmedi okuduğum kadarıyla, daha doğrusu mantıklı bir tarafı yok. Ben konu sahibinin yerinde olsam konuyu burda kapatmazdım eşime inanmış gibi yapar olayı iyice kurcalar emin olana kadar araştırırdım kuzeni o kadını, saatleri vs.

yine benim kocam yapmazcılardan..

eşiniz aldattı, aldatıldınız ve bitirmemek için inanmış gibi yapıyorsunuz.
seçim elbette sizin.
affedebilirsiniz.
lakin ortada bariz bir durum varken ''asla yapmadı'' diye kendinizi kandırmak yerine,
aldatıldım fakat affettim demek daha doğru ve gerçek bir durum değil mi?

yuh artık ya kocanız sizi aleni olarak aldatmış ve bunu sizde biliyorsunuz madem boşanmayacaksınız ne diye buraya yorum açıyorsunuz boşanmaya hiç niyetiniz olmadığı kocanızın saçma savunmasına inanmanızdan belli nasıl da korkuyorsunuz tekmeyi basmaktan siz daha çok aldatılacaksınız emin olun sinir oluyorum güçsüz pasif hemcinslerime

Aynen sizi gibi düşünüyorum..
Kendine itiraf etmek zordur ama kendi gibi kimseyi de kandırmamak lazım..
İşte o zaman komik oluyor..
İnsanın eşine bir şans daha vermesi, aptal durumuna düşmekten çok daha iyidir..

hayır biri de demiyo ki o kamera kayıtların da bir kadın var konu sahibinin kocası var o meşhur kuzen varmı o gün o saatlerde damdan uçarak mı girmiş binaya konu sahibinin kocası ne yapmış onlarla evde bu bayan ve kuzeni işi pişirirken kafamda böle acayip deli sorularla kaldım Allah rızası için konu sahibi bi sorsun eşine

tamam da adam bagir cagir uste cikmaya calisirken neden demediniz yalan soyluyorsun kamera kayitlarinda gorunuyor akdinla 5 dak arayla girip cikmissiniz, dukkanda kaldigini soyliuyorsun elinde market posetleriyle eve giriyorsun diye. Gun gibi ortada hanimefendi olay adam sizi bastirmak icin bagirip cagirmis. Kamera kayitlarini el altindan silmeden hemen bir kopyasini cikarin derim sonrada kocanizin gozune sokun. Eve gelmis mi gelmemis mi.
Ayrica o kadinin numarasi muhtemelen bir erkek numarasi olarak kayitlidir, telefon dokumunu elde etmeniz gerek o gun o saatte kadin kapida aramis ya muhtemenlen 10-20 saniyelik bir gorusme hersey gun gibi ortaya cikar.
Telefon isinide hallettikden sonra hem kayitlari hem dokumleri hemde numaranin kime ait oldugunu bularak gozune sokun adamin. Bence bildiginizi aciga vermek icin cok erken davranmissiniz ama kocaniz delilleri yok etmeden hala harekete gecebilirsiniz.
Hic gozunun yasina bakmayin, birde bel fitigi var haa yaziklar olsun

Bnce eşine güven ve onu çok ama çok sıkı takip et eğer böyle bir şey olduğu nu kanitlarsan zaten sana kalmış artık nosanirsin v.s ama önce yanlış adım atmamak icin olmama ihtimalini düşün sonuçta kaç senedir aynı yastığa baş koymuşsun kolay olmamalı öyle bir çırpıda bitirmek

cok üzüldüm canım ya okurken aslında bızler eslerımıze bu durumu yakıstıramazken onlar kendıne bu iğrençliği yakıstırıyor... hersey ortada aslında bınaya gırmesı ardından kadının gırmesı ve yıne aynı sekılde cıkmaları sen sordugunda da yalanlayıp bagırmalar.... bence kamerayı ızlet fotografı koy onune ve cekıl odana hıc bırsey deme bakalım bu sefer ne dıyecek ?

belli ortada aldatmış seni.çok üzücü olsa da görünen köy kılavuz istemez.kamera görüntülerinden bahsetseydin keşke.eve gelmedim demesi yalan söylediğinin kanıtı zaten.ama insan sevince inanmak istemiyo işte..ne diyebilirim ki.iyi düşün sonra pişman olma canım.

Zaten siz bunu söylediğinizde direk bağırmaya başladıysa bence %90 yapmıştır.
Suçluluk psikolojisi,kendi suçunu bastırmak için bağırıp çağırıyor yapmadım diye.
Çünkü gerçekten yapmayan insan oturur,sakin sakin açıklar

icroc siz bu yuvayı yıkmak istemiyorsunuz bu açık. açık da eşiniz sizi kandırdığını düşünüp o kadınla devam edecektir. bunu engellemek için açık açık konuşmalısınız ki belki eşiniz pişman olur ve bir daha sizi aldatmaya yeltenmez.
siz yuvanız için göz yumarsanız eşiniz sizin "saf"lığınızdan faydalanacaktır.

Aldatılmışsın ama kendi kendine inanmak istemediğin için teselli arıyorsun ama herşey ortada

Sevgili icroc gerçeği bildiğiniz halde kabullenmek istemiyorsunuz gibi geldi bana. Bence kamera kaydını izlediğinizi mutlaka söylemeliydiniz. Ben olsam eşimi yanıma alır kamera kaydının başına geçer izletir hesap sorardım. Bir açıklaması yoksa o evlilik biterdi. İhanete tahammülüm yok.

Her şerde bir hayır var dedikleri bu olsa gerek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…