Lütfen bana akıl verin. Eltimden kurtulmak istiyorum!

Aynen kocasız olanlar genelde sizin ağlıyor gidin farklı konulara ağlayın lütfen
Nickini okurken tekrar utandım, bunca sığlık bünyeme fazla geldi, tadım kaçtı vallahi
Ama sen çok tehlikelisin, Allah tırnak vermesin denen cinsten, neyse

Son düzenleme:

Zaten açılan konularda bir tarafın hiçbir şey yapmaması öbür tarafın sebepsiz safi kötü olması bana pek inandırıcı gelmiyor.

Aynen kocasız olanlar genelde sizin ağlıyor gidin farklı konulara ağlayın lütfen
Koca olunca başı göğe mı eriyor insanın lütfen bunu yapmayın ya ben iki kere evlendim ne başım göğe erdi ne boyum uzadı

Ee sonuç? Eltimden kurtulmak istiyorum demişsiniz. Ne yapabilirsiniz ki? Ortadan mı kaldıracaksınız?
Ben sizi samimi bulmadım. Nedense öyle bir enerji aldım sanki kıskanıyor gibisiniz.
Henüz 5 yaşında bir gardaşın var seni ondan bile gıskanıyorum gıskanıyorum

Ee sonuç? Eltimden kurtulmak istiyorum demişsiniz. Ne yapabilirsiniz ki? Ortadan mı kaldıracaksınız?
Ben sizi samimi bulmadım. Nedense öyle bir enerji aldım sanki kıskanıyor gibisiniz.
Eltiyi kahveye cagirip kahvesine siyanur atma fikri cik aklimdan

Eşimi ve kayınvalidemi seviyorum arada kalıyorlar diye sorun çıkarmıyorum bazı yorumlar gerçekten sadece eleştirmek için yapılıyor. Ben aynen olanı yazdım hatta çok daha fazlası var

Vallahi ilk eşim aldattı oturup aldattı ne güzel aferin mi deseydim ikinci eşimde çok şükür iyi bir adam
O kadar sinsi ve fena ki, iki kez evlendim diyorsun, demek ki bosanma olmus (bi insan kolay seyler yaşayıp gelmez o noktaya, kimbilir ne yaşadın bitti mesela dmi), iyi adam bulunca eriyo göğe, seninki niye ermemiş belli ehe ehe diyo, burdan anlayin işte, hepimiz aldik o çirkin, samimiyetsiz enerjiyi taa burdan.
Başı göğe ermiş sözde ama varoş varoş "eltimgiller beni kıskanıyo" konusu açıyor gelip. Yemin ederim acınası. Vizyon ya Rabb.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…