Lütfen bana akıl verin. Eltimden kurtulmak istiyorum!

Size kadın olsaydın falan demedim öyle bir şey ima da etmedim. Başınız doğru seçim yaptığınızda göğe erebilir. Evet ikinci evliliğiniz iyiyse ne mutlu size sizin de başımız göğe ermiş

E eski ilişkileri anlatacaksa da uzak durması lazım. Evlenmiş bitmiş konu sahibi napacak eski ilişkileri.
Bazı aileler oğullarının kirli çamaşırlari ortaya çıkmasın ister eltiyi de zamanında çok ezdiler ise belki anlatır diye korkmuş olabilirler

Size kadın olsaydın falan demedim öyle bir şey ima da etmedim. Başınız doğru seçim yaptığınızda göğe erebilir. Evet ikinci evliliğiniz iyiyse ne mutlu size sizin de başımız göğe ermiş
Ben siz dediniz demedim ki size sadece sordum neden ermedi sizce başım göğe diye

Eee senin kocan var ama konuyu ağlayarak sen açmışsın? Aksine Cui Bono gülerek yazmış Kocalı insanların da başı arşa değmiyor kendimden biliyorum.
Eltiden gurtarın beni imdaaat diye biti bağırdı kulağımda başlığı okuyunca ahahah.

Eee senin kocan var ama konuyu ağlayarak sen açmışsın? Aksine Cui Bono gülerek yazmış Kocalı insanların da başı arşa değmiyor kendimden biliyorum.
Bu kafadakilere göre evlenmemiş insanlar hep eksik, üzgün, dertli, agresif ve kıskanç Hayattaki nirvanayi evlilik zanneden birine, bunun böyle bi sey olmadigini nasil anlatabilirsin ki?
İyi ki "kuzum" demedi, esas korkum oydu

Kendi mutluluk saçıyor konusunda halbuki.

Kuzum hiç üzülme kıyamam inan hiç beklemediğin anda oluyor

Eltiniz ilginç bir kişilik.Bunlarla avunuyor demek ki.Onu öyle kabul edeceksiniz.Siz de çok detaylara takılmışsınız.Sizinki de doğru değil.Kadının her hareketini takip eder olmuşsunuz.Bırakın naparsa yapsın.Kıskanıyor olabilir de.Niye bunları bu kadar dert ediyorsunuz.Bu ülkede amma elti sorunu var.
Bu arada size ait olmayan telefonu karıştırdığınız için sizin hakkınızda da olumlu düşünemem .Çok yanlış...

Seytandan 5 dk once mi doğmuş bu elti nedir?
Onca hatasini görmenize rağmen ustune giderek konusmaya calismaniz, size daha cok yanlış yapmasina sebep olmuş. Direkt silecektiniz.

Ahhaha hangi başlık o yaa nasıl kaçirmişim valla kahkaha attım
"Tam kavga" diye açıklama vardı bi de başlıkta Rükûya eğilir gibi eğilip yakaladım, diğer yandan kaynanamdan destek aldım, sonra vampir gibi dişledim..gibi detaylarla doluydu, kavga sonrasi gözyaşları içinde karnıyarık yapılmıştı falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…