Lütfen bana akıl verin. Eltimden kurtulmak istiyorum!

Eşimi ve kayınvalidemi seviyorum arada kalıyorlar diye sorun çıkarmıyorum bazı yorumlar gerçekten sadece eleştirmek için yapılıyor. Ben aynen olanı yazdım hatta çok daha fazlası var
Ne güzel sorun ne o zaman eltinizden uzak durun olsun bitsin

Offf sen hala burada mısın? yoksa ifşa mı oldum eltim sen misin??? Fazla takıldın benim konuma çünkü

Eşimi ve kayınvalidemi seviyorum arada kalıyorlar diye sorun çıkarmıyorum bazı yorumlar gerçekten sadece eleştirmek için yapılıyor. Ben aynen olanı yazdım hatta çok daha fazlası var
Canlarım bir saniye size döneceğim önce konu sahibini bir anlayayim.

Hanfendi nasıl kurtulacaksınız eltinizden? Elti size selam vermemiş diye bile kurulmuşsunuz. Yahu vermediyse vermedi. Neden hayatınızda bu kadar önemli? Başka bir meşgale mi bulsan kendine?

Yaşadıklarımı ben bilirim bir evlilik kolay başlamıyor ki kolay bitsin ben alışığım bu tarz insanlara yok kadın olsaydın vs vs
Herkes kendi yaşadığını kendi bilir ikinci evliliğimi de destek göremedigim yalnız birakildigim için yaptım ama şükür ki kötü bir insan çıkmadı hiç bir zaman kocam da kocam demem saygımı gösteririm elimden geleni yaparım insanları neler yapabileceklerini az çok öğretti hayat evlilik böyle birşey değil ki herkes beni sevsin herkes beni takdir etsin bu değil yani

takmıyorum ama sürekli bir sorun çıkarıyor diye belirttim bu yüzden yazdım buraya da. buraya yazmış olmam da hayatımdaki tek gündemin o olduğu anlamına gelmiyor, sağ olun başka meşgalelerim de var

Offf sen hala burada mısın? yoksa ifşa mı oldum eltim sen misin??? Fazla takıldın benim konuma çünkü
Şükür böyle korkunç, kenar mahalle çevrem yok, seni tanıma olasılığım sıfır bu yüzden Esas sen niye birden o tatlı, masum, tazecik gelin imajindan kaydin, sahte olduğu için mi yoksa Nasil da belli oluyor insanlar şu sanal alemde bile.

E eski ilişkileri anlatacaksa da uzak durması lazım. Evlenmiş bitmiş konu sahibi napacak eski ilişkileri.

Sen nahif ve kibar bi hanımsın, burada tanıdığım kadarıyla ve aldığım enerjiye dayanarak. Çok çok mutlu ol inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…