Lütfen bana akıl verin. Eltimden kurtulmak istiyorum!

kuma gemisi yürür de elti gemisi yurumezmis atalarımız ne güzel demiş. benim de eltim var. aramızda 900 km var. ben ondan sanıyorum 6 yaş vs büyüğüm ve 8 yılda önce evlendim. iki buçuk yıllık gelin o bende 10 yilligim iste. o kayinvalidemler ile aynı kasabada yaşıyor ben çok büyük bir ilde. memurum evim arabam çocuklarım ve güzel bir yaşamım var çok şükür. fakat o bunlari çekemiyor sanıyorum ki ne zaman memlekete ziyarete gidip donsek ardımızdan boşanma asamalarina geliyor ☻️ ben ne yapıyorum. hicccc. giderken elim kolum dolu dolu gidiyorum. aklınıza gelecek herseyi alıyorum. fakat yok yani. kişilik meselesi. çözüm: aramamk, muhatap olmamak. net

Elti sorunlu olabilir ama kvde de sorunlu.
Herkes niye bu insanı idare etme modunda anlamadım ?
Kv ye diyeceğiniz birdaha bu insanla ilgili haber taşıyıp durmayın benden de ona bir şey iletmeyin benim bir problemim yok iletisim kurmak istemiyorum deyip kestirip atın.
O lafları sözleri taşıyan kvdeyi de ben hatalı buldum.
Elti zaten patolojik bir vaka muhatap olmayın hiçbir şekilde karşılaşmamaya çalışın.

Hiç dikkate almayın. Yokmuş gibi davranın. Millet ne konuşursa konuşsun onları da dikkate almayın...
Böyle insanlarla hiç muhatap olmamak lazım ne gerek var...

Ne var bunda yazsın kıskansın,siz niye bu kadar dert ediyorsunuz gülün geçin,merhaba naber deyin gördüğünüzde geçin gidin,birde eşiniz tabağı niye kırdı merak ettim özellikle elitinizin tabağını,gam kavga üzerine kek geldi tabakta eşinizdeydi o da çok sinirlendi attı mı

Yemişim eltiyi.Şu ortadoğu bataklığı allasen.Sanane eltiden yahu. Yuvanı eltin mi kurdu.Ya da huzurun,mutluluğun ona mı bağlı???

eltili konular candır :)
espri bir yana da, aile apt. mı oturuyorsunuz?
bir de odak noktalarınızı değiştirin kendinize meşgale bulun, ay size ne ayol kv nin telefonundaki msjlardan.

Eşiniz neden size sinirlenip eve gelen tabağı fırlatıp kırıyor? Ben en çok buna takıldım. Hahahha ne kadar normal demek ki sizin için. Gündelik olay gibi anlatmışsınız. Eltiye odaklanamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…