Lütfen bana akıl verin. Eltimden kurtulmak istiyorum!

Ne bileyim bir tabağın o kadar değerli olacağını sorun edeceğini düşünmemiştim cevap vermemesine şaşırdım öyle olunca da kayınvalidem alsın işte dedim önemsemedim. Gitmeyi düşündüm ama o gün eşimle tartıştık moralim bozuk olduğu için gitmedim.
Belki takımdı takım bozuldu diye üzülmüş olabilir

Neden bu kadar dert edindinizki kendinize. Olaylar anlattığıniz gibiyse herkes herşeyin farkındadır zaten. Sanırım kayınvalideniz aile içinde huzursuzluk çıkmasın diye idare ediyor eltinizi. Bence de doğru olanı yapıyor. Sorunlu bir insan olabilir ama oğlunun eşi sonuçta. Sizde yaptıklarını görmezden gelin. Gerektiğinde selam verin, hal hatır sorun ama onun nasıl tepki verdiğine aldırmayın. Herkes kendine yakışanı yapar diye düşünün.

Komik göründüğünü düşünmüyorum. Gülmek istiyorsanız gülebileceğiniz bolca boş yapılan konular var onları takip edin
Bdv'de içi dolu bi ton dert konusu var. Guldugumuz, bos yapilan konular tam olarak senin konuna benzeyen konular.
Evet, komik, boş ve zavallı görünüyorsun, eltiye sövdürmek, kıskanılan tatlı minnoş gelin olduğunun söylenmesi için açtın bu konuyu da, çözüm aradığını sanmıyorum. Masum, tatlı, iyi niyetli olanla öyle görünmeye çalışan tipler çok net belli oluyor, emin olabilirsin.
Aynen, en çok seni istediler, tapılan gelinsin, elti nefes alsa seninle ilgili bi anlam var içinde, ok.

Anlattıklarınız o kadar incir çekirdeğini doldurmayacak şeyler ki. Bir araya geldiğiniz özel günlerde merhaba diyin geçin işte. İstemezseniz onu da yapmayın. Kayınvalidenizin, eşinizin telefonunu karıştırmayı da bırakın. Bir de şunu anlamadım İnstagramdan hayırlı olsun yazmışsınız onun sağol demesine neden bozuldunuz?
Kayınvalidemin telefonundan eltimin mesajı açıktı normalde asla karıştırmam ama çok sorunlar olduğu için merak ettim biraz yukarı çıkıp o mesajı gördüm. Güzel samimi bir mesaj attım sağol canım bile demedi siz olsanız eminim siz de sorun ederdiniz

Yani sizde çok iyi değilsiniz ona karşı bakınca. Kadının tabağını eşiniz kırmış kayınvalideniz yeni tabak almış götürmüş, kayınvalide ne alaka? Siz alıp gitseydiniz karşılıklı konuşsaydınız belki aradaki anlaşmazlıklar, yanlış anlamalar giderilirdi. Kadının çocuğu olmuş eşinizi tek yollamışsınız, üstüne günler sonra İnstagramdan hayırlı olsun yazıyorsunuz. Hayır daha garibi sağol yazdı diye bozulmanız.

Bdv'de içi dolu bi ton dert konusu var. Guldugumuz, bos yapilan konular tam olarak senin konuna benzeyen konular.
Evet, komik, boş ve zavallı görünüyorsun, eltiye sövdürmek, kıskanılan tatlı minnoş gelin olduğunun söylenmesi için açtın bu konuyu da, çözüm aradığını sanmıyorum. Masum, tatlı, iyi niyetli olanla öyle görünmeye çalışan tipler çok net belli oluyor, emin olabilirsin.
Aynen, en çok seni istediler, tapılan gelinsin, elti nefes alsa seninle ilgili bi anlam var içinde, ok.
Sizin de kocanızla sorunlarınız var sanırım bu kadar sinirli olmanızı başka bir şeye bağlayamayacağım 🤣

Kayınvalidemin telefonundan eltimin mesajı açıktı normalde asla karıştırmam ama çok sorunlar olduğu için merak ettim biraz yukarı çıkıp o mesajı gördüm. Güzel samimi bir mesaj attım sağol canım bile demedi siz olsanız eminim siz de sorun ederdiniz

Normalde ne yaptığınız inanın önemli değil. O an açmış bakmış karıştırmışsınız işte. Ayıp yaptığınız. Olması gereken sizin eşinizle birlikte gitmenizdi aslında. Samimiyetiniz burdan bana bile geçmedi eltinize nasıl geçsin? Kocanızı tek yollamışsın günler sonra da yabancı gibi İnstagramdan yazıyorsunuz. Tabi sadece sağol der bu olayda ben eltinizde yanlışlık görmüyorum.

Sizin de kocanızla sorunlarınız var sanırım bu kadar sinirli olmanızı başka bir şeye bağlayamayacağım 🤣
Yok yok, merak etme, senin kadar istenen, ölüp bitilen gelin değilim 😔🥲 Kocam da yok, eltim de 😔🥲 Belki ben de seni kiskanmisimdir, ne dersin, hani şey, senin tüm dünyadaki en onemli sey sandığın evlilik kurumunun içinde değilim ya, ondan 🥲 Kocasi yok, evli değil, ondan bana sinirlendi diyeceksin dmi şimdi 😔

Neden bu kadar dert edindinizki kendinize. Olaylar anlattığıniz gibiyse herkes herşeyin farkındadır zaten. Sanırım kayınvalideniz aile içinde huzursuzluk çıkmasın diye idare ediyor eltinizi. Bence de doğru olanı yapıyor. Sorunlu bir insan olabilir ama oğlunun eşi sonuçta. Sizde yaptıklarını görmezden gelin. Gerektiğinde selam verin, hal hatır sorun ama onun nasıl tepki verdiğine aldırmayın. Herkes kendine yakışanı yapar diye düşünün.
Teşekkürler yorumunuz için. Evet kayınvalidem arada kalıyor idare etmeye çalışıyor

Normalde ne yaptığınız inanın önemli değil. O an açmış bakmış karıştırmışsınız işte. Ayıp yaptığınız. Olması gereken sizin eşinizle birlikte gitmenizdi aslında. Kocanızı tek yollamışsın günler sonra da yabancı gibi İnstagramdan yazıyorsunuz. Tabi sadece sağol der bu olayda ben eltinizde yanlışlık görmüyorum.
Elestiriler gelmeden önce minnak tatli gelin modundaydi, yapilan kotuluklere anlam veremeyen 🥲 Telefon karistirma konusunda bile masum :KK53: Azicik yuzune vurdum gördüğüm yanlis kismi, hemen tırnaklar çıkmaya başladı 😂 Reelde neler dönüyor, Allah bilir.

Yok yok, merak etme, senin kadar istenen, ölüp bitilen gelin değilim 😔🥲 Kocam da yok, eltim de 😔🥲 Belki ben de seni kiskanmisimdir, ne dersin, hani şey, senin tüm dünyadaki en onemli sey sandığın evlilik kurumunun içinde değilim ya, ondan 🥲 Kocasi yok, evli değil, ondan bana sinirlendi diyeceksin dmi şimdi 😔
Aynen kocasız olanlar genelde sizin ağlıyor🤣 gidin farklı konulara ağlayın lütfen

X