Lütfen bana akıl verin. Eltimden kurtulmak istiyorum!

Neden numarasını siliyorsunuz ki ? Hadi sildiniz niye bunu birine söylüyorsunuz söylemeseniz haberi dahi olmayacaktı
Eltilerimin numaraları var ama hiçbiri ile muhattap değilim bayramdan bayrama düğünde vs görüştüğümde selam veririm bir iki muhabbet o kadar

Tabak kirildiktan sonra yenisini alip verdiniz mi?
Cunku mesaji aylar sonra gormussunuz
En azindan bi 10 gun icinde tabak alip vermeliydiniz bence
Verirken de esim elinden dusurdu ya ne panikledim yenisini bulamiycam diye vs derdiniz

Bastan beri enerji tutmamis aranizda ama ne zaman kusup ne zaman konusacagi belli olmayan biri beni yorardi sahsen

Tabagin aynisindan alip verirdim en azindan arkamdan konusacak sebep bulamazsin bundan sonra der iletisimi keserdim ben olsam

Bence konuyu tek tarafli kendinizi iyi gosterecek sekilde anlattiniz. Cunku baya garip gorunuyor okuyunca.
Böyle düşünmekte çok haklısınız ama gerçekten hiç sorun çıkarmıyorum ve artık bırak bu Polyanacılığı dişini göster dedim kendime. Yemin ederim hiç sorun çıkarmıyorum. Evlenmeden önce de eşim uyardı fena biri dedi. İstememişler evlenmelerini beni çok istediler bu yüzden hırs yaptı herhalde. Anlayamıyorum

Benimle çok uğraşıyor diye sildim o tabak kırma olayından sonra. Kimseye söylemedim fark etmiş, kayınvalideme söyledi. Beni sürekli şikayet ediyor zaten olmadık şeyler söylüyor

Eşiniz gerekeni söylemiş. Hiç sevmem sağı solu belli olmayan insanları. Psikopat mı ne. Uzak durun
Eşinin böyle demesi de anormal belki elti eşinin önceki ilişkilerini vs anlatır diye korktuğu için eltiden uzak tutmak istedi
Benim eski eşimin kardeşi de karısına ondan uzak dur vs vs demiş sonra kendi demişti bosaninca bende kirli çamaşırları ortaya çıkmasın diye demiştir deyip engeli bastım nasıl olsa boşanmıştım artık

Ayy benim de aynı oldu bizimkiler hep fark etmişler kötü kötü bakıyormuş hep. Bu yılanlardan hepimizi korusun Allah

Benimle çok uğraşıyor diye sildim o tabak kırma olayından sonra. Kimseye söylemedim fark etmiş, kayınvalideme söyledi. Beni sürekli şikayet ediyor zaten olmadık şeyler söylüyor
Karşınıza alıp konuşmayı düşündünüz mü ?
Biz birbirimizi sevmek zorunda değiliz sadece aynı aileye mensup kişilerle evliyiz o kadar deyip mesafe koyabilirsiniz

Görüşmeyin ,bir araya gelmeyin , bu kadar basit...

Eşimle ailelerimiz tanışıyor bildiğimiz kişiler daha önceki ilişkisini biliyorum zaten

Gerçekten benim tarafımdan ona yapılan hiçbir kötülük yok kendisi aşırı suratsız kimseyle doğru düzgün konuşmayan biri ben çok güler yüzlüyüm herkes beni çok sevdi kıskandığı için yaptığını düşünüyorum

Ben de bunu yapmayı düşünüyorum aslında ama neler olur bilemiyorum sağı solu belli değil. Nasıl bir konuşma yapabilirim ki?
Sizce derdi ne olabilir ? Az çok aileyi eşini kaynana vs tanimissinizdir neden böyle yapıyor olabilir bu kadın ama çok mu ezildi dışlandı ya da yalnız mı bırakıldı yada belki depresyonda olabilir yada belki siz farkında olmadan kırmış olabilirsiniz

Senin evine gelmek istediğini kayınvalideye söylediğinde neden kabul ettin? Ne münasebet? Gelmek istiyosa benimle iletişime geçsin diyecektin.
Eşin güvenme demiş, umarım senin yaninda duruyordur. Koy mesafe iste, dert de etme kendine, bazi insanlarla ne yaparsan yap uzlaşamazsın. Başka ne yapılır yani?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…