Kocam beni beğenmiyor

Boşver. İkinci çocuğu yap.

O bunları derken eksıgı hatayı kendinizde mı aradınız

Hıc abooo karaktere bak bu neymıs boyle deyıp boşanasınız gelmedı mı.

Ilgıncsiniz
Bana diyecek boyle sey
Nuh tufanını baslatmıstım

Bu durumda kocaya çok iş düşüyor ama. Kolik bir bebek varsa anneyi öncesinde rahatlatmasi, dinlendirmesi lazım. Çocuğuna birkaç saat bakamayan adam, annenin yorgunluğunun farkında da değildir. İnsan yorgun, uykusuz olup birde eleştiri, anlayışsizlikla karşılasiyorsa içinde gelmez sevismek falan.

Konu sahibinin kocası istememiş sanki? Ben mi yanlış anladım

Benim çocuklarım uyku konusunda çok sıkıntılıydı mesela. 2 yaşlarına kadar doğru düzgün uyku uyuyamıyordum gece. Eşim bana destek olmasaydı, o işten gelince uyuyamasaydim, dinlenemeseydim, cinsel hayatımız sıfırlanırdı. Kadınlar robot değil. Her çocukta aynı olmasa da kolik, uyku sorunu yaşayanlarda insan ruh gibi oluyor. Erkekler eş ve baba olmayı becerirse sağlıklı yürüyor bazı şeyler.

Esinizi niye gömerim biliyormusunuz? Bebege bakmadigi icin. Bebege baksa sizde kuaföre gitseniz, kendinize bakabilseniz en cok size iyi gelir. Ama beyefendi hem kendi cocuguna bakmayacak, hemde karsiniza gecip baska kadinlari övecek. Serefsizin önde gideni esiniz. Hepimiz anne olarak zombi zamanlardan gectik. Bende esim destek oldugu halde. Desteksiz düsünemiyorum bile. Esiniz önce baba olmayi ögrensin konusmadan önce. Sinirim sipladi. Hödük ya

sokakta değil evde yaşadığınızı hatırlatın. bazı insanlar sokakta sosyal medyada her şeyin toz pembeliğine nasıl kaptırıyor kendini anlamıyorum

Belki cinsel sorunları var ve suçu karşı taraf atmak istiyor da olabilir.şimdi aklıma geldi.burada bizim bile hedefimiz şaştı.bir şeeri maskelemek için olabilir.gerçek sorunların konuşulmasını istemeyen politikacılar gibi.

Burada kocaya saydıran diğer arkadaşlara katılıyorum o ayrı ama yine de keratin bakim brezilya fonu gibi saci aylarca düz ve parlak tutan işlemler var tırnaklar içinde kalıcı oje, jel tirnak vs gibi yine uzun süre sizi uğraştırmayın bakımlı gösterecek işlemler var. Çocukla zırt pırt kuaföre gidemezsiniz ama belki bu tarz kalıcı uzun süre konfor sağlayan işlemler ozguveninize iyi gelir sizi yormadan.

Kendime o kadar eziyet edene kadar kocayı değiştiririm.
Ben baskı uygulamadan yardımcı olmaya çalıştım ama maalesef eşi yüzünden kız çok fazla kompleks yapmış. Bu tarz insanların etkisinden sanırım kolay çıkılmıyor. Terapi al falan da dedim ama hala birlikteler ve durumlar aynı.

Arkadaşınıza da ayrıca üzüldüm, inşallah bu döngüden kendini kurtarır

Istedikleri yok zaten. Kadinlar cocuk istemeyen adami zorla baba yapıyor genelde böyle.
Çocuk istemeyen adamlar neden evleniyor bende bunu anlamıyorum. Hayat arkadaşlığı vs için imza şart değil ama çocuk için bizim gibi toplumlarda şart. Çocuk sahibi olmak için evleniyor insanların çoğu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…