Kocam beni beğenmiyor

Aynen ha, tam tarif ettigi gibi bir tanidigim var, instagramda gordum, sevgilisi is cikisi limuzinle almis, en luks yerlerde gezdiriyor. Ben hayati sorguluyorum
Kim kendini neye layık görüyorsa onu yaşıyor sanırım 3 kuruşluk adamların peşinde sevgi dilenirsen paspas oluyorsun.

Bu hödük için değil,kendin için yap ne yapıyorsan. Sen saçını boyatsanda olmayacak o iş. Adam senden başka bir sen olmanı istiyor aslında. O dışarda gördüğü özendiği kadınlardan yaratmak istiyor. Aylık 30k minimum harca bakalım ne diyecek? Bebekte bunların hiçbirine engel değil,koyuyorsun bebek arabasına gidiyosun istediğin yere. Saç boyan,manikün,pedikürün,cilt bakımın,vücut bakımın,botoksun hep tam olsun bakalım ne değişecek kocanda.. Seven seni her halinle sever,bunlar adamın bahaneleri ama sen kendin için yap lütfen.

Bir insanın eşinin temiz ve bakımlı olmasını istemesinden daha doğal bir şey yok.
Ama bunu istiyorsa bi zahmet totosunu kaldıracak, yükünüzü hafifletecek. Hafta içi yapamıyorsa bile hafta sonu "çocuğu bana bırak, git kafanı dinle, arkadaşlarınla buluş, kuaförüne git, işlerini hallet" diyecek. Yani size hem fiziksel hem psikolojik bakımınız için zaman yaratacak.
Ben totomu yayarken çocuğu anana bırak, kuaföre git bakımlan diye bir dünya yok. Biraz büyüsün sorumluluk alsın da ondan sonra talepte bulunsun.

Forumda bir yoruma denk gelmiştim çok hoşuma gitmişti o geldi aklıma. Erkek diz yapmış pijama giysen de yükselir mesele o değil minvalinde bir sözdü.
Şimdi eşiniz oturmuş sizden başka bir kadın ortaya çıkartma derdinde ve örneği de dışardaki kadınlar. Nerden tutsan elinde kalacak bir durum bu. Saçı boyatsan bu sefer estetik falan ister mesela çünkü niyet başka. Ve sokaktaki kadınların giyimine bu kadar hakim olması sizi kıyaslaması çok rahatsız edici. Çocuğa da bakmaması apayrı sinir bozucu bir konu ne demek bakmamak yani. Odaklanmanız gereken şeyler başka şu an ilişkinizde boşverin kuaförü şu an. Ha insan elbette kendini sevmeli bakımlı olmalı ancak evvela kendi için yapmalı bunu...

Üzgünüm ama sizi beğenmediğini açık açık söylüyorsa beğendiği başkası olabilir,
Bu konuya çok benzer bir çift tanıyorum adam etrafında ki herkese iş arkadaşlarına karısını hiç beğenmediğini anlık bir kararla evlendiğini söylüyor sürekli eşini kötülüyordu ama aslında adamın gözü dışardaydı eşi dahil hepimiz biliyorduk. Aklıma bu geldi.
Dışarıda nasıl size karşı başkaşarının yanında nasıl ?

Bana göre daha dikkatli diyorsun. Bu yüzden sevmekten vazgeçmiyorsun. Evde bir dede gibi gezse sen de eeehh diyecek duruma gelirsin.

kocan demekki dışardaki kadınlardan gözünü alamıyor. söyledikleri çok kırıcı. ama sakın onun seni ezmesine fırsat verme. onun istediklerini yap yine ama bunu ona beli etme. özgüven çok önemli, özgüvenli ol. resti çek beğenmiyosan kapı orda de. dış görünüş kadar özgüven de etkiler insanı. hem sen de onu manipüle et alttan alttan. kilo mu aldın sen? neden senin kasların yok?neden boyun yeterince uzun değil vs vs

Eşiniz doyumsuzun gözü dışarıda hıyarın teki. Konunun bakımla bir alakası yok, siz vakit bulup şu an yapamadığınız ne varsa yapsanız bile hep daha fazlasını isteyecek ve sizi suçlayacak konular yine bulacaktır.

Soytarıya bak sen , dışarıdakiler kadar rahat ve bakımlı olmamı istiyorsan eve hizmetçi tut kredi kartını da ver ben de akşama kadar bakım yaptırayım deseydin ya...

"Güzel olsun, seksi olsun, bakımlı olsun, sadık olsun, anlayışlı olsun, marifetli olsun, becerikli olsun, zeki olsun, akıllı olsun. Peki öyle bir kadın niye senin olsun ?" Bu alıntıyı alıp başına çalmalık bir eşiniz var.

Aslında yapılacak şey adama tekmeyi vurup tek başınıza mutlu huzurlu parlamak, sonra o size ulaşmaya çalıştıkça her yerden engellemek. De işte hem korkunç manipüle edilmişsiniz hem bebeğiniz var hem de duygusal birine benziyorsunuz.

Kocan kendi yetersizliğine kılıf uydurmasın muhtemelen sertleşme sorunu olan mastürbasyon bağımlısı bir erkek. Eminim görüntüsü de güzel değildir sana zorbalık yapıyor. O yaptığınız seks nasıldı mesela ne kadar gösterdi performans? Kendi çok mu bakımlı. Bir insan kendi için bakımlı olmalı kişisel temizlik çok önemli ama yani kim herr zaman muhteşem görünebilir ki örneğin saç boyanıyorsa dibi gelir yani her hafta mı boyanıyor. Kaş çıkar kirpik çıkar. Ayrıca doğum yapmışsınız. Doğum sonrası 40 gün bile olmadan hamile kalan çok kadın var bu kadınlar doğum sonrası evde aşırı şık dolaşmıyor. Ben bana seni çekici bulamıyorum diyen biriyle olmazdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…