Kocam beni beğenmiyor

denzgns

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2024
5
1
32
Merhabalar eşimle 7 yıldır evliyiz 1 yaşında bebeğim var.Bebeğimiz 1 yıl olmadı sonra tüp bebek süreci oldu 3-4 ay sonra hamile kaldım ve doğum oldu.Bu süreç içinde bebek olması için birlikteliğimiz olduğu için cinsel hayatımız zarar gördü psikolojikmen sanırım. Yani eşim eskisi gibi istekli olmadı hamilelikte birlikteliğimiz olmadı diyebilirim hem bebek sıkıntılı olduğu için hemde eşim orda bebek var adepte olamam dedi. Doğumdan sonrada bebek kolikti hiç durmadı düzenimiz yoktu.8 aylıkken birlikte olabildik neyse asıl konu aslında eşimin beni bakımsız bulması yani her zaman temizliğime dikkat etmişimdir Ancak o dışardaki açık süslü kızlar gibi olmamı istiyor her daim makyajlı ve saç çok önemli onun için kıyafet rahat ama çekici olmalı. Daha önce benimle konuştuğunda kıyafet aldım vs ancak onun istediği tarzı gerçekten çözemedim yani sadece seks öncesi güzel kıyafet ve makyaj olayı istemiyormuş.. doğumdan sonra bir konudan tartıştık ve bana sinirle dışardakilerin ellerinden saçına kadar bakımlı eve geliyorum bakımsız bi kadın dedi.Sokaktakilere çık bak bi nasıl giyindiklerine daha nasıl anlatım dedi.Aslında evde tayt tişört tarzı giyip özenmeye çalışıyorum arada makyaj yapıp saçımı düzleştiriyorum Bu söyledikleri canımı çok yakmıştı hala da yakıyo Kuaföre gidip saçımı boyatmamı sürekli kuaföre gitmemi istiyor Ancak şu anda bebeğimi kime bırakıp gideceğim beni engelleyen tek şey bebeğim çok huysuz bana düşkün 3-4 saat kime bırakabilirm kocam için Ona bıraksam bakamaz annen baksın falan filan diyip geçiyo ve cinsel birlikteliğimiz çok az kendi ihtiyaçlarını giderdiğini tahmin ediyorum netten zaten bu da üzücü..ve istediğim saçlarımı boyatıp bakımlanıp mal gibi hayran kalmasını çok istiyorum kalbim çok kırık napmalıyım

Senin kocanin g.tu başı ayrı oynuyor, terbiyesize bak... Sokağa çıkınca ya da sosyal medyada ne erkekler görüyorum bende...sanki kendisi Brad Pitt. Sizi bu şekilde sindirmesine izin vermeyin, kocanız bu üzüntüyü hakedecek değerde biri değil

Son düzenleme:
Boya kazanına düşseniz de fark etmez, niye bu kadar ısrarla çocuk yaptınız bu doyumsuz heriften?

Sizde de hata var. Hala daha saçımı boyatıp bana hayran olmasını istiyorum diyorsunuz. Cehennemin dibine hayran olsun gebeş. Kendi nasıl bi tip çok merak ettim cidden kendisine evlat veren bir kadının kalbini bu sebeple kıran bi ş…z. Neyse bu konuya çok gıcık oldum belli ki siz kocanızın kaşı gözü ayrı oynadığının farkında değilsiniz hala kendinizi suçluyorsunuz. Bence dikkat edin, elinin altında adriana lima olsa başkalarıyla kıyaslar bu

Boya kazanına düşseniz de fark etmez, niye bu kadar ısrarla çocuk yaptınız bu doyumsuz heriften?
Borellus aynen dediğin gibi, seven adam isterse dünyanın en bakımsız kadını ile olsun prenses gibi muamele yapıyor. Eşimden bir kere saçını boya, kilo ver, şöyle giyin gibi gibi sözleri duymadım ben.

Yani eşinizi yargılamaktan ziyade, çoğu evlilikte olduğu gibi evliliğin gerçek yüzü ile tanışmışsınız. Bir çok çift çocuk olduktan sonra cinsellikte veya bu konuda kendini ifade edebilmekte bocalayabiliyor. Bence güzelce oturup kırgınlığınızı belli edin , bundan sonra bu isteği için çaba göstereceğinize ama onunda anlayışlı olması gerektiğini anlatın güzelce.
Sizde bence eşiniz için değil de başta kendiniz için bişeyler yapın. Bu gibi şeyler aranızdaki iletişimi enerjiyi yükseltebileceği gibi küçük de olsa bebişinize bile iyi gelecektir.
Bu süreç zor, çocuklu bir hayata adapte olmak zor ama doğum ve sonrasında bebişinize alışma adapte süresi bitiyor güzel günler geliyor.,az kaldığını bilmenizi isterim.

Almış kadını yapmış bebeği nasıl olsa gidemez diye yüklendikten yükleniyor.şu herif hayatın kanunlarını öğrenememiş mi şu yaşa gelmiş.evlilik bu yeri gelecek hasta olacaksın, beyin benzin atacak yeri gelecek eşinin kusmuğunu, dışkısını temizleyeceksin. Velev ki beğenmiyorsun.eee beğendikleri elde edemediysen elindekine saygısızlık yapmayacaksın.madem adam olsaydın da o beğendiklerinle evlenseydin derler adama.

Kocanızın kölesi değilsiniz özgür bir kadınsınız birbirinizi beğendiğiniz sevdiğiniz için evlendiniz, sizi beğenmiyorsa artık bu evliliği yürütmenin anlamı kalmamıştır.
Kocam bana böyle dese kırılır ve soğurdum. Şu an yapmanız gereken kendinizi zora sokarak bakım yapmak değil kocanızdan ayrılmak. Çünkü bu kadar kaba şekilde beğenmediğini söyleyen ya aranıyordur ya da aklı başkasına kaymıştır suç bastırıyordur senin yüzünden diye.

Borellus aynen dediğin gibi, seven adam isterse dünyanın en bakımsız kadını ile olsun prenses gibi muamele yapıyor. Eşimden bir kere saçını boya, kilo ver, şöyle giyin gibi gibi sözleri duymadım ben.
Cidden öyle. Bu konudaki adam aşırı sinir etti beni o yüzden. Hele ki evladının annesi ya karşındaki. Hayatı baştan başa değişiyor bir kadının bebektenn sonra. Bi de sapığın dışarda gördüğü kadınlar gibi olacakmış karısı, haspama bak. 6aylık bebeğim var ücretsiz izindeyim evde kusmuklu tişörtlerle saçma sapan tişörtle eş olmayan şortlarla geziyorum. 80 kiloyum, bazen saçımı tarayamıyorum , şu an bunları bile bebeği sallarken yazıyorum. Eşim gelse bana ya şu hale bak bakımsızsın dese kusmuklu tişörtü suratına çarparım valla konu sahibi iyi sabırlıymış , ben olsam kendim için kendime bakmaya başlar, bu herife de yüz vermem asla. Beni beğenmeyen yallah başkasına güle güle. Bi imzaya bakar

Kendine bakman için o tırnagından sacına dek bakımlı hatunlar gibi olman için versin 30 bin bakıcı parası versin aylık 50 bin sadece senin şahsi fiziki giyimine bakımına kuaförüne boyana epilasyonuna iç çamaşırına harcayacağın para bak nasıl manken oluyorsun. yamuk çüklü g*t herife bak . Kocanızın mali durumu nedir? size ve eve ne kadar bırakıyor.? bakın sadece eve değil size de ne kadar bırakıyor diye soruyorum.

Kocanı boşa diyorum dışardan bakımlı alsın. Kızım bebek bir tek senin mi, alacak eve bir yardımcı sen de saçına başına bakarsın. Hem bebeğe bak hem evi temizle kirli donlarını yıka adam edip dışarı çıkar yemek temizlik bulaşık topla paşam gelip çemkirsin.
Sen de ne yapmalıyım diyorsun haddini bildir ezik olan kocan

Ben konu sahibine çok üzüldüm Zaten kilo almak, uykusuzluk değişen hormonlar insanın tüm dengesi alt üst ediyor, kızcağız Allah'ın gerizekalisindan psikolojik şiddet görüyor üstüne.
Beğenmeyene kapı orda derdim ben, herkesi beğenen birisi çıkar nasıl olsa...

Ay of ne kadınlar var yani sakın yanlış anlaşılmasın bakım yapmanın b’si yok ama kocaları tapıyor. Ya da ne kadınlar var bakmaya kıyamazsın ama kocası aldatıyor. Bir gerçek var ki sevene sultan gelir gerisi hikaye kocan seni gözden çıkarmış üzülerek söylüyorum.

sinirle dışardakilerin ellerinden saçına kadar bakımlı eve geliyorum bakımsız bi kadın dedi.Sokaktakilere çık bak bi nasıl giyindiklerine daha nasıl anlatım dedi.
terbiyesiz adam. sen onun en ufak şeyini kiyaslasan erkekligine yediremez, delirir kesin.
sen de disarda, sosyal medyada bebeginin her seyiyle ilgilenen, bebege bakici eve yardimci tutan, karisini alip tatillere götüren, para yagdiran adamlari ornek versene "dön bak baska erkekler ne halde. eve geliyorsun cocuga bakmaktan acizsin. temizlikci çağıralım diyorum paran yok, bakici gelsin düzenli diyorum odeyemiyorsun. sen bakimli kadini hakedecek bir koca misin" desen keske
ama iste evliligine devam etmek istiyorsan böyle cikin ithamlarda bulunmamak lazim

Aynen öyle canım, seven adam asla şekile takılmaz. Hele ki gelip bana dışarıda kadınlar şöyle böyle diyecek dünyayı dar ederim ona. Konu sahibi hala daha nasıl gönlünü edebilirim derdinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…