Kocam beni beğenmiyor

Kazandığı üç kuruş parayla o çocuğa bir bakıcı tutamamış bile, kalkıp sen eziyet çekerken senden bakımlı olmanı istiyor. Siz de hala üzülüyorsunuz. Faydası yok zararı var adama bak. Dışardaki herkese iç geçirerek baktığına eminim, bakın bakımlı hanımlar diye ayırmadım bile herkes diyorum .

Açıkçası bana bunlar bahane gibi geldi. Ne kadar zor bir süreçten geçtiğiniz çok belli . Kurduğu cümleler çok kırıcı el alemin nasıl olduğu ile bu kadar ilgilenmesi tek bir şeyi gösteriyor bu adamın malesef gözü dışarıda bu etapta onun istediği kişiye dönüşmek için çaba göstermenizi doğru bulmuyorum çünkü o sizi bir materyal olarak değerlendiriyor ve zaten bu evlilik birliğine ket vuran bir durum önce duygusal bağı çözmenizi oneririm .

Hepinize cevaplarınız için teşekkür ediyorum içimi dökmek istedim ama yazılanlar açıkçası düşündürdü beni tabi ilişkimizin tamamını buraya dökemiyorum aldatma olacağını düşünmüyorum çünkü başka konularda sevdiğim şeyleri yapar mutlu etmek için uğraşır ama bu olay beni çok üzdü ve dediğiniz gibi özgüvenimi kendim için kazanmak isitiyorum aslında yarın saçıma boya yaptırıp küçük dokunuşlar yaptırıcam mesela geçen gün saçımı kestirdim annesine bebeği bırakıp.Ama gece gündüz ara ara bu söyledikleri aklıma geliyor boşanmak kolay tarafı biz severek evlendik ve yıllarımı verdim para yönünden sıkıntım yok çalışıyorum.. yani çift terapistine mi gitsek diye düşünüyorum kafam çok karışık gerçekten böyle bi durumda olacağım hiç aklıma gelmezdi

Umarım düzelirsiniz ama eşinizin hödük bi adam olduğunu düşünüyorum. Sizi seviyorsa bile üslup sorunu var. Dışarda gördüğü kadınlarla karşılaştırması fiyasko. Lütfen sadece kendiniz için yapın ne yapıyorsanız. Eşiniz hak etmiyor maalesef. Hak ettiği şekilde muamele edin siz de onun özgüveniyle oynayın

Evet sinirli olduğu zamanlarda kesinlikle uslüp sorunu var bunu söylüyorum kendiside kabul ediyor kırıcı olıyorum diye ama tabi o kadar laf saydıktan sonra bunu söylemenin anlamı kalmıyor.. evet evliliğimiz şu an bi sallantıda teşekkür ediyorum inş düzeltebiliriz…

Umarım sorunlarınızı düzeltebilirsiniz.Fakat yakınımda bir çiftte gördüğüm kadarıyla siz bariyer koyup,sınır çizmezseniz bu durum sadece değişimle çözülüyor.Onlarda da adam sürekli eşinin dışardakiler gibi-özellikle genç kızlar-giyinmesini istiyordu.(Protez tırnaklar,boyatılmış saçlar,daha renkli iç çamaşırları,crop t-shirtler,kot şortlar,mini elbiseler...)Ki bunlar kötü şeyler değil ama hanımefendiyi uzun yıllardır tanıyorum ve kocasının isteklerinden önce hiç bu tarz giyinmiyordu.Sonunda tarzını değiştirdi ama hanımefendi halen daha mutlu değil,başka eksik gördüğü yerlerine takıyor.Ameliyatlar olmak istiyor.Yani bence olan özgüvenini kocasının istediği popüler kültür için kaybetti.(Kendisi istese sorun olmaz ama kocası istiyor)Ben hayatınız karışamam ama daha bakımlı veya farklı olmaya çalışmaktansa bu durumu biraz daha düşünün derim.Umarım feraha kavuşursunuz.

Dışarıdakilere bu kadar meraklı bir adama git dışardakilere bak bana bulaşma diyemedin mi. Ha bir de boşanman gereken konular var.

Borellus aynen dediğin gibi, seven adam isterse dünyanın en bakımsız kadını ile olsun prenses gibi muamele yapıyor. Eşimden bir kere saçını boya, kilo ver, şöyle giyin gibi gibi sözleri duymadım ben.
Valla ben doğumdan sonra 30 kilo aldım diye ağlıyordum. Bana bir kez kötü bir şey demedi. Tek dediği sen benim bebeğimsin kurban olurum sana

İçimi rahatlattın

Bu erkoların iyisi 4 milyarda 40 tane kadar, onlar da Mars’ta falan yaşıyor galiba bu nedir ya artık kadın canıyla uğraşıyor

pislik terbiyesiz hadsiz adam git sokaktakileri toplada onları yap kendine karı derdim ben olsam dünyayı dar ederim ona bir aslan burcu olarak tıkarm ağzına onun lafı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…