Kocam beni beğenmiyor

Aynen ha, tam tarif ettigi gibi bir tanidigim var, instagramda gordum, sevgilisi is cikisi limuzinle almis, en luks yerlerde gezdiriyor. Ben hayati sorguluyorum 🤣
Kim kendini neye layık görüyorsa onu yaşıyor sanırım 😅 3 kuruşluk adamların peşinde sevgi dilenirsen paspas oluyorsun.

Bu hödük için değil,kendin için yap ne yapıyorsan. Sen saçını boyatsanda olmayacak o iş. Adam senden başka bir sen olmanı istiyor aslında. O dışarda gördüğü özendiği kadınlardan yaratmak istiyor. Aylık 30k minimum harca bakalım ne diyecek? Bebekte bunların hiçbirine engel değil,koyuyorsun bebek arabasına gidiyosun istediğin yere. Saç boyan,manikün,pedikürün,cilt bakımın,vücut bakımın,botoksun hep tam olsun bakalım ne değişecek kocanda.. Seven seni her halinle sever,bunlar adamın bahaneleri ama sen kendin için yap lütfen.

Bir insanın eşinin temiz ve bakımlı olmasını istemesinden daha doğal bir şey yok.
Ama bunu istiyorsa bi zahmet totosunu kaldıracak, yükünüzü hafifletecek. Hafta içi yapamıyorsa bile hafta sonu "çocuğu bana bırak, git kafanı dinle, arkadaşlarınla buluş, kuaförüne git, işlerini hallet" diyecek. Yani size hem fiziksel hem psikolojik bakımınız için zaman yaratacak.
Ben totomu yayarken çocuğu anana bırak, kuaföre git bakımlan diye bir dünya yok. Biraz büyüsün sorumluluk alsın da ondan sonra talepte bulunsun.

Forumda bir yoruma denk gelmiştim çok hoşuma gitmişti o geldi aklıma. Erkek diz yapmış pijama giysen de yükselir mesele o değil minvalinde bir sözdü.
Şimdi eşiniz oturmuş sizden başka bir kadın ortaya çıkartma derdinde ve örneği de dışardaki kadınlar. Nerden tutsan elinde kalacak bir durum bu. Saçı boyatsan bu sefer estetik falan ister mesela çünkü niyet başka. Ve sokaktaki kadınların giyimine bu kadar hakim olması sizi kıyaslaması çok rahatsız edici. Çocuğa da bakmaması apayrı sinir bozucu bir konu ne demek bakmamak yani. Odaklanmanız gereken şeyler başka şu an ilişkinizde boşverin kuaförü şu an. Ha insan elbette kendini sevmeli bakımlı olmalı ancak evvela kendi için yapmalı bunu...

Merhabalar eşimle 7 yıldır evliyiz 1 yaşında bebeğim var.Bebeğimiz 1 yıl olmadı sonra tüp bebek süreci oldu 3-4 ay sonra hamile kaldım ve doğum oldu.Bu süreç içinde bebek olması için birlikteliğimiz olduğu için cinsel hayatımız zarar gördü psikolojikmen sanırım. Yani eşim eskisi gibi istekli olmadı hamilelikte birlikteliğimiz olmadı diyebilirim hem bebek sıkıntılı olduğu için hemde eşim orda bebek var adepte olamam dedi. Doğumdan sonrada bebek kolikti hiç durmadı düzenimiz yoktu.8 aylıkken birlikte olabildik neyse asıl konu aslında eşimin beni bakımsız bulması yani her zaman temizliğime dikkat etmişimdir Ancak o dışardaki açık süslü kızlar gibi olmamı istiyor her daim makyajlı ve saç çok önemli onun için kıyafet rahat ama çekici olmalı. Daha önce benimle konuştuğunda kıyafet aldım vs ancak onun istediği tarzı gerçekten çözemedim yani sadece seks öncesi güzel kıyafet ve makyaj olayı istemiyormuş.. doğumdan sonra bir konudan tartıştık ve bana sinirle dışardakilerin ellerinden saçına kadar bakımlı eve geliyorum bakımsız bi kadın dedi.Sokaktakilere çık bak bi nasıl giyindiklerine daha nasıl anlatım dedi.Aslında evde tayt tişört tarzı giyip özenmeye çalışıyorum arada makyaj yapıp saçımı düzleştiriyorum Bu söyledikleri canımı çok yakmıştı hala da yakıyo Kuaföre gidip saçımı boyatmamı sürekli kuaföre gitmemi istiyor Ancak şu anda bebeğimi kime bırakıp gideceğim beni engelleyen tek şey bebeğim çok huysuz bana düşkün 3-4 saat kime bırakabilirm kocam için Ona bıraksam bakamaz annen baksın falan filan diyip geçiyo ve cinsel birlikteliğimiz çok az kendi ihtiyaçlarını giderdiğini tahmin ediyorum netten zaten bu da üzücü..ve istediğim saçlarımı boyatıp bakımlanıp mal gibi hayran kalmasını çok istiyorum kalbim çok kırık napmalıyım
Üzgünüm ama sizi beğenmediğini açık açık söylüyorsa beğendiği başkası olabilir,
Bu konuya çok benzer bir çift tanıyorum adam etrafında ki herkese iş arkadaşlarına karısını hiç beğenmediğini anlık bir kararla evlendiğini söylüyor sürekli eşini kötülüyordu ama aslında adamın gözü dışardaydı eşi dahil hepimiz biliyorduk. Aklıma bu geldi.
Dışarıda nasıl size karşı başkaşarının yanında nasıl ?

Sahsi tecrübem insanın görünüşünü beğenmediği biri ile olmadığı ve severse takılmadığı yönünde. 56 kilo olduğumda oldu 80 li kilolarda. Saçım beyazlıyor ciddi ciddi, bazen sıkılıp boyamayı daha aralıklı yapıyorum. Mesela mens dönemindeyim şu an, alnım sivilce dolu...
Eşiminde saçı sakalı beyazladi, yüzü karışmaya başladı. Bazen göbekleniyor ama bana göre daha dikkatli ... Fakat ben adamı sadece fiziki olarak dikkate almıyorum ki. Kokusunu içime çekmek istediğim, elini tutmak yanında uyanmak istediğim adam o. Allah ömür verirse 20 sene sonrada aynı şekilde olmasını isterim. Belki bir sürü hastalığımiz çıkacak, belki kel kalacak kendisi...gönül gözü diye bişey var.
Bana göre daha dikkatli diyorsun. Bu yüzden sevmekten vazgeçmiyorsun. Evde bir dede gibi gezse sen de eeehh diyecek duruma gelirsin.

kocan demekki dışardaki kadınlardan gözünü alamıyor. söyledikleri çok kırıcı. ama sakın onun seni ezmesine fırsat verme. onun istediklerini yap yine ama bunu ona beli etme. özgüven çok önemli, özgüvenli ol. resti çek beğenmiyosan kapı orda de. dış görünüş kadar özgüven de etkiler insanı. hem sen de onu manipüle et alttan alttan. kilo mu aldın sen? neden senin kasların yok?neden boyun yeterince uzun değil vs vs

Eşiniz doyumsuzun gözü dışarıda hıyarın teki. Konunun bakımla bir alakası yok, siz vakit bulup şu an yapamadığınız ne varsa yapsanız bile hep daha fazlasını isteyecek ve sizi suçlayacak konular yine bulacaktır.

Merhabalar eşimle 7 yıldır evliyiz 1 yaşında bebeğim var.Bebeğimiz 1 yıl olmadı sonra tüp bebek süreci oldu 3-4 ay sonra hamile kaldım ve doğum oldu.Bu süreç içinde bebek olması için birlikteliğimiz olduğu için cinsel hayatımız zarar gördü psikolojikmen sanırım. Yani eşim eskisi gibi istekli olmadı hamilelikte birlikteliğimiz olmadı diyebilirim hem bebek sıkıntılı olduğu için hemde eşim orda bebek var adepte olamam dedi. Doğumdan sonrada bebek kolikti hiç durmadı düzenimiz yoktu.8 aylıkken birlikte olabildik neyse asıl konu aslında eşimin beni bakımsız bulması yani her zaman temizliğime dikkat etmişimdir Ancak o dışardaki açık süslü kızlar gibi olmamı istiyor her daim makyajlı ve saç çok önemli onun için kıyafet rahat ama çekici olmalı. Daha önce benimle konuştuğunda kıyafet aldım vs ancak onun istediği tarzı gerçekten çözemedim yani sadece seks öncesi güzel kıyafet ve makyaj olayı istemiyormuş.. doğumdan sonra bir konudan tartıştık ve bana sinirle dışardakilerin ellerinden saçına kadar bakımlı eve geliyorum bakımsız bi kadın dedi.Sokaktakilere çık bak bi nasıl giyindiklerine daha nasıl anlatım dedi.Aslında evde tayt tişört tarzı giyip özenmeye çalışıyorum arada makyaj yapıp saçımı düzleştiriyorum Bu söyledikleri canımı çok yakmıştı hala da yakıyo Kuaföre gidip saçımı boyatmamı sürekli kuaföre gitmemi istiyor Ancak şu anda bebeğimi kime bırakıp gideceğim beni engelleyen tek şey bebeğim çok huysuz bana düşkün 3-4 saat kime bırakabilirm kocam için Ona bıraksam bakamaz annen baksın falan filan diyip geçiyo ve cinsel birlikteliğimiz çok az kendi ihtiyaçlarını giderdiğini tahmin ediyorum netten zaten bu da üzücü..ve istediğim saçlarımı boyatıp bakımlanıp mal gibi hayran kalmasını çok istiyorum kalbim çok kırık napmalıyım
Soytarıya bak sen , dışarıdakiler kadar rahat ve bakımlı olmamı istiyorsan eve hizmetçi tut kredi kartını da ver ben de akşama kadar bakım yaptırayım deseydin ya...

"Güzel olsun, seksi olsun, bakımlı olsun, sadık olsun, anlayışlı olsun, marifetli olsun, becerikli olsun, zeki olsun, akıllı olsun. Peki öyle bir kadın niye senin olsun ?" Bu alıntıyı alıp başına çalmalık bir eşiniz var.

Aslında yapılacak şey adama tekmeyi vurup tek başınıza mutlu huzurlu parlamak, sonra o size ulaşmaya çalıştıkça her yerden engellemek. De işte hem korkunç manipüle edilmişsiniz hem bebeğiniz var hem de duygusal birine benziyorsunuz.

Kocan kendi yetersizliğine kılıf uydurmasın muhtemelen sertleşme sorunu olan mastürbasyon bağımlısı bir erkek. Eminim görüntüsü de güzel değildir sana zorbalık yapıyor. O yaptığınız seks nasıldı mesela ne kadar gösterdi performans? Kendi çok mu bakımlı. Bir insan kendi için bakımlı olmalı kişisel temizlik çok önemli ama yani kim herr zaman muhteşem görünebilir ki örneğin saç boyanıyorsa dibi gelir yani her hafta mı boyanıyor. Kaş çıkar kirpik çıkar. Ayrıca doğum yapmışsınız. Doğum sonrası 40 gün bile olmadan hamile kalan çok kadın var bu kadınlar doğum sonrası evde aşırı şık dolaşmıyor. Ben bana seni çekici bulamıyorum diyen biriyle olmazdım

X