Kocam beni beğenmiyor

Süslü olmak içten gelen bir şey ya, bazen insan süslenmek istiyor bazen paspal gezmek. Kadınlar oyuncak bebek değildir. Kendisi hep süslü mü geziyor eminim evde sacma sapan bir atletle dolaasıyordur. Sanki bana Kıvanç Tatlıtuğ. Yalnız eşinizi ayrı tutayarak eger kuaföre gitmeyi sizde istiyor ve seviyorsanız bebekle gidebilirsiniz uyku saatlerine denk getirip. Sacınızı evde boyayın bebek uyurken. Fön , manikür , pedükür vs için de bebekle gidin. Ben kızım 4 aylıkken ilk götürdüm randevu alırken de boyayala aynı zamana denk gelmesin diye rica ettim ayarladı kuaförüm sag olsun. Su an 3 yaşında kuaföre bayılıyor diyebilirim :)

Merhabalar eşimle 7 yıldır evliyiz 1 yaşında bebeğim var.Bebeğimiz 1 yıl olmadı sonra tüp bebek süreci oldu 3-4 ay sonra hamile kaldım ve doğum oldu.Bu süreç içinde bebek olması için birlikteliğimiz olduğu için cinsel hayatımız zarar gördü psikolojikmen sanırım. Yani eşim eskisi gibi istekli olmadı hamilelikte birlikteliğimiz olmadı diyebilirim hem bebek sıkıntılı olduğu için hemde eşim orda bebek var adepte olamam dedi. Doğumdan sonrada bebek kolikti hiç durmadı düzenimiz yoktu.8 aylıkken birlikte olabildik neyse asıl konu aslında eşimin beni bakımsız bulması yani her zaman temizliğime dikkat etmişimdir Ancak o dışardaki açık süslü kızlar gibi olmamı istiyor her daim makyajlı ve saç çok önemli onun için kıyafet rahat ama çekici olmalı. Daha önce benimle konuştuğunda kıyafet aldım vs ancak onun istediği tarzı gerçekten çözemedim yani sadece seks öncesi güzel kıyafet ve makyaj olayı istemiyormuş.. doğumdan sonra bir konudan tartıştık ve bana sinirle dışardakilerin ellerinden saçına kadar bakımlı eve geliyorum bakımsız bi kadın dedi.Sokaktakilere çık bak bi nasıl giyindiklerine daha nasıl anlatım dedi.Aslında evde tayt tişört tarzı giyip özenmeye çalışıyorum arada makyaj yapıp saçımı düzleştiriyorum Bu söyledikleri canımı çok yakmıştı hala da yakıyo Kuaföre gidip saçımı boyatmamı sürekli kuaföre gitmemi istiyor Ancak şu anda bebeğimi kime bırakıp gideceğim beni engelleyen tek şey bebeğim çok huysuz bana düşkün 3-4 saat kime bırakabilirm kocam için Ona bıraksam bakamaz annen baksın falan filan diyip geçiyo ve cinsel birlikteliğimiz çok az kendi ihtiyaçlarını giderdiğini tahmin ediyorum netten zaten bu da üzücü..ve istediğim saçlarımı boyatıp bakımlanıp mal gibi hayran kalmasını çok istiyorum kalbim çok kırık napmalıyım
hem bebek tedavisi, hem de bebegın hayatınızdaki varlıgı, normal rutını bozdugu ıcın hem gorev bılıncı gıbı bır dusunce olusmus hem de araya uzun aralıklar gırmıs. bu da aradakı bagı zedelemiş.

bebek yok ama bızım rutınımız hayatımızdakı sorun ve sorumluluklardan dolayı, az ve duzensız. ve ınanın ılıskıye zararı oluyor, her ıkı tarafda da tutku azalıyor cunku cınsellık yasandıkca alıskanlık kazanılan bır sey . olmadıkca, arabayı surmeyı unutmak ya da ıstememek ya da buna alısmak gıbı. o sebeple esınızle bunu cozersenız bence hersey duzelir.

Kendine bakman için o tırnagından sacına dek bakımlı hatunlar gibi olman için versin 30 bin bakıcı parası versin aylık 50 bin sadece senin şahsi fiziki giyimine bakımına kuaförüne boyana epilasyonuna iç çamaşırına harcayacağın para bak nasıl manken oluyorsun. yamuk çüklü g*t herife bak . Kocanızın mali durumu nedir? size ve eve ne kadar bırakıyor.? bakın sadece eve değil size de ne kadar bırakıyor diye soruyorum.
Ben olsam ' ulen o kadar bakımlı olsam sana mı bakarim' derdim 😂😂😂

Çirkin deyince kızıyor bazı arkadaşlar ama ne çirkin kadınlar var valla el üstünde tutulan, boy boy çocuklu.sokaklardq görüyoruz.
Canim benim güzellik sadece dış güzellikten ibaret değil ki...kimi kadının huyu çok güzel olur, adam karısının huyuna suyuna aşıktır..kimi kadın çok beceriklidir gibi gibi... Kimisi full pakettir ama konu sahibinin kocası gibiler rüyasında bile göremez 😂😂😂

Merhabalar eşimle 7 yıldır evliyiz 1 yaşında bebeğim var.Bebeğimiz 1 yıl olmadı sonra tüp bebek süreci oldu 3-4 ay sonra hamile kaldım ve doğum oldu.Bu süreç içinde bebek olması için birlikteliğimiz olduğu için cinsel hayatımız zarar gördü psikolojikmen sanırım. Yani eşim eskisi gibi istekli olmadı hamilelikte birlikteliğimiz olmadı diyebilirim hem bebek sıkıntılı olduğu için hemde eşim orda bebek var adepte olamam dedi. Doğumdan sonrada bebek kolikti hiç durmadı düzenimiz yoktu.8 aylıkken birlikte olabildik neyse asıl konu aslında eşimin beni bakımsız bulması yani her zaman temizliğime dikkat etmişimdir Ancak o dışardaki açık süslü kızlar gibi olmamı istiyor her daim makyajlı ve saç çok önemli onun için kıyafet rahat ama çekici olmalı. Daha önce benimle konuştuğunda kıyafet aldım vs ancak onun istediği tarzı gerçekten çözemedim yani sadece seks öncesi güzel kıyafet ve makyaj olayı istemiyormuş.. doğumdan sonra bir konudan tartıştık ve bana sinirle dışardakilerin ellerinden saçına kadar bakımlı eve geliyorum bakımsız bi kadın dedi.Sokaktakilere çık bak bi nasıl giyindiklerine daha nasıl anlatım dedi.Aslında evde tayt tişört tarzı giyip özenmeye çalışıyorum arada makyaj yapıp saçımı düzleştiriyorum Bu söyledikleri canımı çok yakmıştı hala da yakıyo Kuaföre gidip saçımı boyatmamı sürekli kuaföre gitmemi istiyor Ancak şu anda bebeğimi kime bırakıp gideceğim beni engelleyen tek şey bebeğim çok huysuz bana düşkün 3-4 saat kime bırakabilirm kocam için Ona bıraksam bakamaz annen baksın falan filan diyip geçiyo ve cinsel birlikteliğimiz çok az kendi ihtiyaçlarını giderdiğini tahmin ediyorum netten zaten bu da üzücü..ve istediğim saçlarımı boyatıp bakımlanıp mal gibi hayran kalmasını çok istiyorum kalbim çok kırık napmalıyım
cinsellik ile alakalı yorumum net, ve bu her çift ıcın bence gecerli bır sey

ama yardımcı olmak anlayıslı olmak kıbar olmak farklı bır sey. oncelıkle her zaman bakımlı olmayabılırız cunku hayatın ıcınde rollerımız degısıyor ben ısyerıne bıle bazen full takım elbıse makyaj fonlu saclar ıle gelırken bazen bakımlı olmayı ıstemıyorum kendımı bırakıyorum. kaldı kı ev halı denılen bırsey var ustelık hem ev ıslerı hem bebek ıle tabı kı kendınıze zaman ayırmanız zor . sıze destek olmak zorunda

ayrıca ıstemek ıle buna zorunlu bır hal imajı yaratmak cok farklı. ve kımsenın haddi de olamaz. herkes guzel ve yakısıklı ınsan ıster ama sevg, karsıdakını eksık anlarda da eksık gormemeyı saglar. . aradaki fark bu.

madem kuafor ıstıyor, kı ınanın su ortamda sureklı bakımlı olmak da bır malıyet ama madem bunu ıstıyor bebegı guvenılır bır komsu ya da annenıze ya kendısıne bırakın madem ıstıyor kuafor. ayrıca bana yardımcı ol dıyın yanı sız talepkar olun. ben makyaj yapıyorum sacımı yapıyorum bebege sen bak dıyın. kuafore bebısı goturmeye calısın sorun olmaz sanırım

yanı bakın cozum bulmak zorunda degılsınız sartları ya degıstırecek ya degıstırmeden boyle sevecek sızı ama sız ılla denemek ıstersenız ya da kendınızı ıspat etmek gıbı bır dusuncenız oluyorsa, onu zorlayarak saglayın onun ıstedıklerını aslında

Bebekli kadinin cani cikiyor zaten bebege bakmak icin. Hem bedensel, hem hormonsal hem psikolojik etkileri olacak tabi. Erkekler neden cocuk ister hic anlamiyorum, iki saat bak kuafore gideyim desen bakmazlar. Bosansan nafaka vermemek icin kirk takla atarlar.
Erkekler neden çocuk ister ben de hiç anlamıyorum.nedense bana hep kadınların isteyeceği birşey gibi geliyor.

Beyfendi tutsun bebeğinize bir bakıcı , ev işleri icinde ayri bir yardımcı, versin elinize sınırsız bir kart ondan sonra tırnağından saçına bakımlı kadın istesin. Çocuğuna 3 saat bakmaktan aciz adam evdeki karısını dışarıdakilerle kıyaslıyor. Hadsize bak.
Güzel bir üslupla, ben bebeğimize bakarım, sen bir kuaföre git, değişiklik olur, sana da iyi gelir demek ayrı. Böyle densiz densiz konuşmak ayri. Ne zannediyorsa kendini. Benimle Böyle konuşan bir adam için ekstra hiçbir yapmazdım. Eşinizin hali hal değil malesef.

klasik, anne olunca karısını beğenmeyen tiplerden. demek ki gözü fazla dışarda! senin kime benzemeni istiyor acaba? saçını falan boyatsan ne fayda? herif kafasındaki profile oturtmaya çalışıyor seni ama bu mümkün değil herkesin kendi tarzı vardır temizim hijyeniğim diyorsun özel kıyafette alıyormuşsun e daha ne?
Net katılıyorum. Adamın kafasında bir tip var eşi direkt o tip olmadığı sürece beğenemez. Bir arkadaşım evlendikten sonra 2 estetik ameliyatı oldu eşinin ricası üzerine. Saçları eşinin istediği renkte, eşi mutlu olsun diye keratin ile düzleştirme yaptırıyor. Yani adam direkt hazırına ulaşamadı, arkadaşımı o tiplere benzetti. Hala da arkadaşım kendini çok beğenmiyor. Eminim eşi yine bir yerlerini beğenmiyordur.

Kendisi kaslı çok yakışıklı biri mi?
Bakımlı kadın istemesini anlarım, ama söyleyiş tarzi çok çirkin.
Doğumdan sonrada bebek kolikti hiç durmadı düzenimiz yoktu.8 aylıkken birlikte olabildik
Ayrıca sizde biraz fazla salmış gibisiniz. Doğumdan 8 ay sonramı birlikte oldunuz doğru mu anladım? Büyük ihtimal aldatıliyor veya aldatılmak üzeresiniz. Bu söylediği çirkin sözlerde aldatma kılıfı.
bana düşkün 3-4 saat kime bırakabilirm kocam için Ona bıraksam bakamaz
Niye bakamasın? Siz anne olduğunuz kadar o da babası. Verin 2 3 saat zaman ayırın kendinize.

kocan malın teki ama sende sırf kendini iyi hissetmek için ver bebeğini babasına git kendine bakım yap o kadar istiyormuş beyefendi versin parasını

Kendisi kaslı çok yakışıklı biri mi?
Bakımlı kadın istemesini anlarım, ama söyleyiş tarzi çok çirkin.

Ayrıca sizde biraz fazla salmış gibisiniz. Doğumdan 8 ay sonramı birlikte oldunuz doğru mu anladım? Büyük ihtimal aldatıliyor veya aldatılmak üzeresiniz. Bu söylediği çirkin sözlerde aldatma kılıfı.

Niye bakamasın? Siz anne olduğunuz kadar o da babası. Verin 2 3 saat zaman ayırın kendinize.
Gebelikte de birlikte olmamışlar. Tedavi sürecinde de doğru düzgün olmamış. Korkunç bir cinsel hayat. Adama yüklenebileceğimiz şey üslubu ve hadsizliği. Konu sahibi uzerine düşeni yapmıyor gibi görünüyor.

Seven insan görünüşe takılmaz fikrine katılmıyorum. Ama bunu söyleme şekli bu değildir. Bu adamın aldattığına adım kadar eminim.
Sahsi tecrübem insanın görünüşünü beğenmediği biri ile olmadığı ve severse takılmadığı yönünde. 56 kilo olduğumda oldu 80 li kilolarda. Saçım beyazlıyor ciddi ciddi, bazen sıkılıp boyamayı daha aralıklı yapıyorum. Mesela mens dönemindeyim şu an, alnım sivilce dolu...
Eşiminde saçı sakalı beyazladi, yüzü karışmaya başladı. Bazen göbekleniyor ama bana göre daha dikkatli ... Fakat ben adamı sadece fiziki olarak dikkate almıyorum ki. Kokusunu içime çekmek istediğim, elini tutmak yanında uyanmak istediğim adam o. Allah ömür verirse 20 sene sonrada aynı şekilde olmasını isterim. Belki bir sürü hastalığımiz çıkacak, belki kel kalacak kendisi...gönül gözü diye bişey var.

Gebelikte de birlikte olmamışlar. Tedavi sürecinde de doğru düzgün olmamış. Korkunç bir cinsel hayat. Adama yüklenebileceğimiz şey üslubu ve hadsizliği. Konu sahibi uzerine düşeni yapmıyor gibi görünüyor.
Evet gebelikte de birliktelik olmamış bu adam napsın bu kadar uzun süre. Regl döneminde bile sabırsızlıkla bekliyorlar degil ki koskoca 1.5 yıl. Konu sahibinin eşi kadar bence konu sahibide bu konuda hatalı. Eş olmayı bırakmış, sadece anne artık.

Net katılıyorum. Adamın kafasında bir tip var eşi direkt o tip olmadığı sürece beğenemez. Bir arkadaşım evlendikten sonra 2 estetik ameliyatı oldu eşinin ricası üzerine. Saçları eşinin istediği renkte, eşi mutlu olsun diye keratin ile düzleştirme yaptırıyor. Yani adam direkt hazırına ulaşamadı, arkadaşımı o tiplere benzetti. Hala da arkadaşım kendini çok beğenmiyor. Eminim eşi yine bir yerlerini beğenmiyordur.
Kendime o kadar eziyet edene kadar kocayı değiştiririm.

X