Kocam beni beğenmiyor

Aptala bak ya ekrandan girip herifi parçalayasım geldi. Neden hala bu doyumsuz zorbanın isteklerini yapma peşindesiniz? Bas tekmeyi kıçına gitsin. Acaba kendi tipi neye benziyor? Şrekten hallicedir kalıbımı basarım. Embesil

Şiddete karşıyım ama alacaksın evire çevire döveceksin, al sana bakımlı kadın, al sana yapılmış saç diye. Tutsun dadı eve yardımcı, sen de kendine bak. Ne sanıyor bu adam kendini.

Ay bu erkekler harbiden ne hadsiz ne terbiyesiz yaa. Sen 9 ay o çocuğu karnında taşı, hormonuyla, kilosuyla, doğumuyla uğraş. Vücudunda bir sürü değişim yaşa bunun psikolojisiyle başa çıkmaya çalış destek olacağı yerde bir de gelsin saçmalık dinletsin. Doğum sonrası da çile bitmez yok depresyonuydu, çocuk uyumaz, evin temizliğiydi bu pis herifin karnını doyurmaktı uğraş didin ömründen ömür gitsin herif gelip utanmadan arlanmadan dışardaki kadınlara bak desin. Terbiyesiz adam öyleyse madem ilgilen çocuğunla, bir de annene bırak diyip savıyormuş. Madem öyle ya bakıcı tutsun ya kendi baksın da günlük siz de kuaföre gidin, saç makyaj tırnak yaptırın.
kendisini best model falan mı allahım ya deliriyorum. Bence buraya yazan hanımlar çok haklı kendi gtü başı ayrı oynuyor yer yapıyor kendine hadsiz
O kadar sinirlendim ki bu adama gece gece saçını başını yolasım geldi

"Hem fakir hem şeyi büyük" derler böylesine. Tutsun bir bakıcı bir de temizlikçi, ondan sonra konuşsun. Tipe bak. Kolik bebek zaten başlı başına psikoloji bozan bir şey ve doğum yaptıktan sonra kadınların her anlamda eski haline dönmesi en az iki yıl. Üstüne bir de bu gelmiş psikolojik şiddet uyguluyor. Ay saçlarım diken diken oldu.

Sevgili konu sahibi, şu an sağlıklı düşünemiyorsun, bir şey yapacaksan da kendin için yap, içinden geliyorsa yap ama lütfen sırf bu hadsiz istiyor diye kendini zora sokma. Esas önemli olan hijyen, ona da dikkat ettiğini söylemişsin tamam işte. Şu yapılan da aklının bir köşesinde kalsın, umarım mesleğin vardır çünkü bence bunun bir ilerisi aldatmak. Yolunu yapıyor gibi geldi bana çok üzgünüm bu şekilde söylediğim için ama bazı davranış kalıpları çok bariz oluyor.

Bence de hedef şasirtıp kendi eksikliğini örtbas etmek istiyor.biz de yedik hepimiz.
Aynen öyle. Çünkü insan olan bu kadar begenmedigi biriyle birlikte olmaya devam etmez. Desek ki cocuk için birakip gitmio, ama adamin cocugu da zerre salladigi yok. Bilio ki o dışarıdakileri de alsa gene oturup bes taş oynayacak evde :) tam olarak bahane üretiyor. Hayirdir erkek degil misin yoksa diyemesin diye konu sahibi.

Adamın gözü dışarıdakilerde. Artık nasıl inceliyorsa tırnaklarına kadar bakmış. Senin de onlara benzemeni istiyor ki azıcık şevke gelebilsin beyimiz

Ben de sana bayılıyordum götü b*klu şempanze de boşan. Kendinizi yıpratmayın bu ne ya. Kendisi çok mu bakımlı sanki. Sabah işe giderken yüzlerini yıkamaktan aciz insan bozuntusu.

Ayy kocanız Burak Özçivit sanırım kendinizi nie ezdiriyosunuz dışarıdaki kadına benzetme nedir ya insan karısına bu cümleleri kurar mi hiç sizde kendinizi ona beğendirmek icinn kırk kılığa giriyorsunuz kocanız istedi diye değil siz istediniz diye kendinize bakım yapmanız gerekir

Ayrıca nası bi sokaktan geçiyor kocan acaba sanirsin milano fashion week ten cikmis gibi herkes. Turkiyede kadinlar uc asagi bes yukari acik da olsa kapali da olsa benzer kiyafetler giyiyor. Bir özgünlük de yok ki. Herkes benzer dukkanlardan alisveris yapiyor zaten. Ayni markalar hep. Benzer kiyafetler ayakkabilar giyiyor insanlar. Sac boyasi bile aynı ya cogunluk esmer ama sarı saçlı (= neden sarıya boyamak okayken mora boyayan yok anlamam ayni absurtlukte durur bence mesele absurt olmasiysa.

Artı bi fön bi ojeyle ivana sert mi olunuyor sanki. Gerci bu erkeklerin güzel giyinmiş diye söylediklerine bir bakiosun mutlaka ya gogus ya bacak dekoltesi oluyor, bi yer acik degilse güzel bulamazlar, biseyden anladiklari da yok yani genelde.

Zaten en nihayetinde vucut konusur. Heykel gibi bir kadına çuvalı giydir gene tarz durur. En tarz parça vucudumuzdur aslinda. Vucut salmışsa ne giyersen naparsan yap bi türlü oturmaz hicbir sey. Dogumdan sonra da illa ki disardaki bekar kadinlar gibi olamaz kimse pat diye. En az bi iki sene lazim toparlanmak icin. Kendini iyi hissetmek adina bence spora agirlik ver ikna et baksin cocuga haftada 3 gun iki saat ve bu adam bozuntusunu da bırak napiosa yapsin.

Bi ojen olsa sana cok fena şeyler yapicam da iste ahh ulan oje yok ya uzasın topitop. Ben gercek bir erkegin kadinlarin baktigi detaylara takilacagini hic sanmıyorum. Universitede bi arkadasim vardi kizin yuzu monica belluci gibi. Cay bardagi gibi vucudu gogusler popo baya dolgun bel incecik, dudaklar falan şahane. Bi tane salak oglanla match etmeye çalıştık. Abi baktim ben o kiza ya istemem onu hic makyaj yapmıyor dedi gerizekali Napican makyaji mi yalamak istiyosun falan dedik de kadin bakimli olcak falan diyodu. Bu çocuk ilk cinsel ilişkisini bir travestiye vererek yaşadı. Söyleyeceklerim bu kadar.

Ay benim de aklıma geldi biliyor musun okuyunca. Benim tırnaklarım ellerim filan kötüdür ama eşim pek anlamaz mesela

Ay benim de aklıma geldi biliyor musun okuyunca. Benim tırnaklarım ellerim filan kötüdür ama eşim pek anlamaz mesela
Aynen. Ben de yaparim bazen hic fark etmez. Kiz arkadaslarim eşimin yaninda aa kestirdin mi saçını derler. Saci mi kisalmis der aval aval. Ama yanında etek giymeye falan korkarım, üstüne alınır da gene sevismek ister simdi bu diye.

Sanırsın kendisi brad pitt. Bu nasıl konuşma böyle? Demek ki gözü oynaştadır dışardaki kadınların nasıl giyindiğine baktığına göre? Ben sizin yerinizde olsam ( iyiki değilim cinnet geçirirdim ) bende ona dışardaki erkekler çok karizma kaslı bakımlı ve eşlerine karşı gayet kibar ve anlayışlı derim.
Adam olanlar eşlerinin her halini kabullenir. Kadınız, yoruluyoruz, ev işi bir yandan, bebek bir yandan, yemek bir yandan, canımız çıkıyor, hele çalışıyorsan hiç vaktin olmuyor. Bazen kendimize vakit ayıramayabiliyoruz. Eşlerini bakımlı görmek isteyebilirler tabikii ama bunun uygun dille de dile getirebilir. Başka kadınlarla kıyaslamadan. Birde dönüp kendisine bakacak eşime ne kadar yetiyorum ne kadar yardımcı oluyorum diye.

Oh valla hem çocuk yapayım hem yardım etmeyim üstüne bide bakımlı olsun diyim.ben olsam bakımlı olmak yerine kocamın ağzına sic...dim.cok biliyosa bebeğinize baksın gelip yemek temizlik yapsın bak sizde nasıl disardakiler gibi oluyorsunuz.bi kere suç sizde onun bunu söylemeye cesareti olmalıydı.

Bana göre daha dikkatli diyorsun. Bu yüzden sevmekten vazgeçmiyorsun. Evde bir dede gibi gezse sen de eeehh diyecek duruma gelirsin.
Bende Hint fakiri gibi gezmiyorum ortalarda dikkat ettigi kısmı kilo konusu, ben ona göre biraz daha rahatım. Diğer türlü öz bakım konusunda falan ikimizde çok dikkat ederiz. Düzenli duş alma, kıyafet değiştirme, dis fırçalama, kıl tüy bakımı, tuvaleti temizliği vs vs bunlar zaten kişinin kendisi için yapması gereken şeyler en başında. Evde eşofman t-shirt giyeriz ama ucuz bile olsa temiz olmasına, yırtık çamaşır sulu olmamasina özen gösteririz mesela. Yani bunlar sadece.
Evlenirken sadece dış görünüşe göre seçmedik birbirimizi. Eşim istese çok daha güzel, daha düzgün fizikli bir kadınla evlenebilirdi. Maddi imkanı ve mesleği buna uygundu ama dış görünüşun yanında zeka olarak, huy olarakta beğendiği için evlenmek istedi.

Terbiyesiz. Pislik. Sen bu dünyaya ikinizden bir parça olan yavrunuzu getirmişsin elini ayağını öpmesi gerekirken söyledikleri mide bulandırıcı. Azgın teke. Asla eşiniz dediği için yapmayın bişeyleri . Kendinize değer verin çatır çıtır kuaförlerde ezin parasını. İstediğiniz herşeyi alın ama kendi istediğiniz zaman eşinizin dediği gün vs değil. Size bir çok şey söylemiş eminim kendi de yırtık donla yatağa giriyordur midem bulandı. Önce kendiniz. Sonra yine kendiniz.

Kaç kilosunuz ki ? Ben anlamıyorum bunlar çocuk doğurmayı kolay sanıyorlar galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…