Kocam beni beğenmiyor

Borellus aynen dediğin gibi, seven adam isterse dünyanın en bakımsız kadını ile olsun prenses gibi muamele yapıyor. Eşimden bir kere saçını boya, kilo ver, şöyle giyin gibi gibi sözleri duymadım ben.
Çirkin deyince kızıyor bazı arkadaşlar ama ne çirkin kadınlar var valla el üstünde tutulan, boy boy çocuklu.sokaklardq görüyoruz.

klasik, anne olunca karısını beğenmeyen tiplerden. demek ki gözü fazla dışarda! senin kime benzemeni istiyor acaba? saçını falan boyatsan ne fayda? herif kafasındaki profile oturtmaya çalışıyor seni ama bu mümkün değil herkesin kendi tarzı vardır temizim hijyeniğim diyorsun özel kıyafette alıyormuşsun e daha ne?

Aynen öyle canım, seven adam asla şekile takılmaz. Hele ki gelip bana dışarıda kadınlar şöyle böyle diyecek dünyayı dar ederim ona. Konu sahibi hala daha nasıl gönlünü edebilirim derdinde.
Ya seven kimse görüntüye takılmaz kadın erkek fark etmeksizin. Eşimle evlendiğimizde ikimiz de bundan 20şer kilo zayıftık mesela, saçlarımızda hiç beyaz yoktu daha enerjiktik vs. Ama sevgi bunlar bitince biten bir şey değil ki. Eşimin kilolu hali de saçı beyazlamış hali de, sakalları uzamış/sakalsız hali de, saçını uzatmış ya da 3 numara hali de benim için dünyadaki en yakışıklı adam. Çünkü dünyadaki tek adam benim için o.
Konu sahibinin eşinin böyle karşılaştırma yaparak zorbalaması daha da berbat yani. Bakıyor bir de çevreye

Bende ya aşırı üzüldüm, kalp kırıklığını düşünemiyorum. Allahın belası cezası pislik adam.

Yazmadan edemeyecegim.bakin dogada tabiatta bile erkek kadina kur yapar...niye naturanizi doganizi bozuyorsunuz.siz siliklestikce siliklesiyorsunuz... sacma sapan kendinizi degmeyecek adamlara adiyorsunuz.benliginizi kaybedip , arka plan kadin oluyorsunuz.yaa yillardir soylenir bosuna mi kacan kovalanir diye...adam avcuna almis.suslen bacim ama kendin icin.kendine..iyi hissetmek icin...adam icin kole gibi olmussun ...hey allam..valla bana bunu diyecek adami varyaaaahala hosnut etme derdindesiniz..

Ben de evde süslenmeyi şıkır şıkır olmayı çok isterdim benim eşim de aksine salaş seviyor makyajı bile sevmez kimse tam dengiyle olamıyor herhalde bilmiyorum. Eşinizin tavırları çok kırıcı ama. Bakımlı olmanızı istemesinde bir sorun yok ama bunu dile getiriş şekli inanılmaz rahatsız edici. Siz de çok sinmişsiniz belli ki pek cevap vermemişsiniz o yüzden üstünüze çok gelmiş. Söylediklerine bakılırsa da gözü dışarda gibi duruyor maalesef..

Ben direkt çirkin dedim seninki yanlış anlaşılmaz çirkin şansı deyimi buradan geliyor zaten.

Ay bu been adam en sacma topuzumu begenir..yirtik tshirtlerimi falan..hahaha...ama.son zamanlarda makyaj yapinca diyor ki guzel olmus arada bana da yapsana

Ay bu been adam en sacma topumuzu begenir..yirtik tshirtlerimi falan..hahaha...ama.son zamanlarda makyaj yapinca diyor ki guzel olmus arada bana da yapsana
Benimki de eskiye göre çok çok alıştı ona kalsa doğallığa bayılıyor ama doğallık da bir müddet sonra bayıyor yani

Aynı şekilde, ikimiz de en az 20 kilo zayıftık, fiziksel anlam da çok daha iyiydik ama acısıyla tatlısıyla birlikte 16 sene geçirdik, bir kere olsun bana dışarıda dolaşan kadınlar şöyle sen böylesin demedi. Çıkan diplerime laf etmedi, ben adamdan çok konu sahibine kızdım aslında. Adamın ne olduğu belli zaten, niye gidip ısrarla çocuk yaparsın, niye tepene çıkarırsın bu herifi?

Eşiniz bir halt yiyecek önden yerini yapıyor gibi geldi. Sonra ben sana diyecektim diyecek. Çocuk olduktan sonra tabiyki hayat çok değişiyor birde evindesin yahu insan evinde rahat olmak ister sürekli niye makyajlı dolasasin arada olur arada yapmazsin. Esin için değil ama kendin için yapabilirsin bazı şeyleri. Çocuğun biraz büyüsün bir işe gir her gün suslen gez gel sonra da sen onu yargıla çok saldın kendini diyr

Sende onun görünüşünden bahset kendi evin içinde sanki kıvanç tatlıyuğ gibi geziyoda bebeği olan kadına bilmem ne bahaneler buluyo kendine kılıf arıyo bahanesi olsun diye sakın seni bu şekilde sindirmesine izin veme tabiki bak kendine o istiyo diye değil kendini ona beğendirmek zorunda değildin o aynı özeni gösteriyomu sana yooo e ozaman? Sıkma canını kendi yapmadığı şeyleri senden beklemesine müsade etme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…